Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Статус
Not open for further replies.
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Одобриха ли молбата за евтаназия? Ако не са, им изпрати горните скринове, за да докажеш, че си ненужен на обществото и ще имаш успех! :lol:
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Може Никса да е тъп като строителен работник от пернишко село, но за едно е прав - харконката е истерично, постсоциалистическо изделие (от тия петилетките, където са били), което със зъби и нокти се опитва да наложи своята мутирала гледна точка:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

50541d1328963517-dad-gets-revenge-facebook-clap.gif
50541d1328963517-dad-gets-revenge-facebook-clap.gif
50541d1328963517-dad-gets-revenge-facebook-clap.gif

Поредната тема :D
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

И вие се почнахте като в коментарите под новините на повечето новинарски сайтове. Няма значение за какво е темата. Важно е да се плюем помежду си.
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Валдес аз съм доказал колко съм "тъп" както офлайн така и онлайн и то не веднъж за разлика от теб и харкона които недоумявам какво правят в този форум след като са неспособни да изкарат и една стотинка без да оближат задника на шефа
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

И вие се почнахте като в коментарите под новините на повечето новинарски сайтове. Няма значение за какво е темата. Важно е да се плюем помежду си.
Не съм съгласен с това. Всъщност, уважавам активните потребители в този форум, защото имат своя гледна точка и я защитават. Друг е въпроса, дали взимат присърце дрънканиците:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Валдес аз съм доказал колко съм "тъп" както офлайн така и онлайн и то не веднъж за разлика от теб и харкона които недоумявам какво правят в този форум след като са неспособни да изкарат и една стотинка без да оближат задника на шефа

Никец, чеки че те забравихме, деа...:)ааа, това с лизането на шефски задници ще трябва да си свериш часовника с харконката. Съвсем отделен въпрос е, дали той ги предпочита обръснати или натурални:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Валдес аз съм доказал колко съм "тъп" както офлайн така и онлайн и то не веднъж за разлика от теб и харкона които недоумявам какво правят в този форум след като са неспособни да изкарат и една стотинка без да оближат задника на шефа

Какъв шеф бе, олигофрен. Я кажи кой ми е шеф.
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Харкон, аре бе тарикат. Аз разбирам от шах, колкото мангал разбира от изобразително изкуство.
Правиме следния облог. Махаш си царицата и който загуби от партията прави безплатен събмит в соц мрежи на активен потребител във форума.

ДЕАЛ?
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Харкон, аре бе тарикат. Аз разбирам от шах, колкото мангал разбира от изобразително изкуство.
Правиме следния облог. Махаш си царицата и който загуби от партията прави безплатен събмит в соц мрежи на активен потребител във форума.

ДЕАЛ?

Единият олигофрен пуска темата, другият пише в нея.

Да взема да си махна и останалите фигури, и да извикам Никса да ти помага?
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Единият олигофрен пуска темата, другият пише в нея.
Ей, като котките си, не падаш по гръб. Нали си големия гросмайстор, приеми предизвикателслтовото:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Сега ме караш да ти предложа 2 от 3 да взема едно реми, ама нямам тренинг:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Харкон, аре бе тарикат. Аз разбирам от шах, колкото мангал разбира от изобразително изкуство.
Правиме следния облог. Махаш си царицата и който загуби от партията прави безплатен събмит в соц мрежи на активен потребител във форума.

ДЕАЛ?
Тъй като минахме в як офтопик предлагам на harkon-а да изиграем две или четири партии шах (равен брой игри с бели и черни) онлайн. Нямам идея чрез кой сайт можем да изиграем партиите. Нека harkon-а го избере. Само моля да не се налага да ползвам сложен плъгин/софтуер несъвместим с нищо освен със себе си. Ако наистина е съгласен, да метне ЛС.
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Ей, като котките си, не падаш по гръб. Нали си големия гросмайстор, приеми предизвикателслтовото:)

Приемам. Извикай Никса, а аз ще си махна всички фигури и ще ви оставя да си чешете кратуните на празна дъска.
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Тъй като минахме в як офтопик предлагам на harkon-а изиграем две или четири партии шах (равен брой игри с бели и черни) онлайн. Нямам идея чрез кой сайт можем да изиграем партиите. Нека harkon-а го избере. Само моля да не се налага да ползван сложен плъгин/софтуер несъвместим с нищо освен със себе си. Ако наистина е съгласен, да метне ЛС.
Можете да ползвате zone.com, има challenge friend
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Приемам. Извикай Никса, а аз ще си махна всички фигури и ще ви оставя да си чешете кратуните на празна дъска.

Стига сърказъм, говоря сериозно. Махаш куина и те почвам:)
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Никса банковата чиновнчка на шах без да гледа фигурите ще я направи рошава калинка.

Тъп, по-тъп, най-тъп .... банков чиновник
 
От: Повод за гордост че съм Българин-Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

Никса банковата чиновнчка на шах без да гледа фигурите ще я направи рошава калинка.

Тъп, по-тъп, най-тъп .... банков чиновник

Ахахахаха ... колко неистини може да наговори за една вечер един славяно-манган. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе