Подари ми куче

Здравейте,

някой има ли домашен любимец да ми подари куче? НО не търся всякакви породи, искам няква специална порода.. смисъл няква където да не се среща често.. до сега не съм имал домашен любимец , искам да видя какво ще е ..

Джапанки и вибратор щ'те подаря, тъпир, ако не ти харесат джапанките да се е.беш в ГЗ.

Като домашен човек на 11 годишен немски дог само това мога да ти кажа.
 
От: Подари ми куче

Сега ме плуете ама ако пусна една тема Безплатни .еду линкове от блог коментари, ще се редувате да искате нали ?
 
От: Re: Подари ми куче

Типичен българин ...

А ти какво очакваш на такъв клошарски "зов за помощ"?
 
От: Re: Подари ми куче

Тоз девликса май е рязан, от някакво село.
Това му е най-малкия проблем :lol:
 
От: Подари ми куче

Мразя подобни безотговорни хора!
Кучето е член от семейството и може да те обича повече от човека. За него стопанинът е всичко.
По-добре си купи някоя игра или дрешка - животното не е за проба.

Надявам се темата да е шега...
 
От: Подари ми куче

Аз имам Кон ама си иска грижи интересно е иначе :)
 
От: Подари ми куче

Погледнете се какви глупости пишете момчета и момичета. Всички се правите на супер умни, а ме плюете без дори да ме познавате. От къде знаете че съм безотговорен? Това че вие разбирате грешно това което съм написал , си е ваша вина.. Аз исках да кажа съвсем нещо друго, просто съм съкратил като пиша и така съм се изразил.. Почнахте чак на расова основа да ме обиждате.. Нямам думи просто, вие сте едно нищо.
 
От: Подари ми куче

Погледнете се какви глупости пишете момчета и момичета. Всички се правите на супер умни, а ме плюете без дори да ме познавате. От къде знаете че съм безотговорен? Това че вие разбирате грешно това което съм написал , си е ваша вина.. Аз исках да кажа съвсем нещо друго, просто съм съкратил като пиша и така съм се изразил.. Почнахте чак на расова основа да ме обиждате.. Нямам думи просто, вие сте едно нищо.

https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49279 enought
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Подари ми куче

Ние сме едно нищо, но ти си супер, това е най-важното.
Не ми говори за съкращения, защото отношението ти се разбира, дори да използваш малко думи. Ясно е за какво ти трябва животно. Край с тази тема, лично на мен не ми се занимава с глупости.
 
От: Подари ми куче

Здравейте,

някой има ли домашен любимец да ми подари куче? НО не търся всякакви породи, искам няква специална порода.. смисъл няква където да не се среща често.. до сега не съм имал домашен любимец , искам да видя какво ще е ..

Паре за ваксини имашли, за храна,,, ил пак на аванта шитърсиш
Голем авантажия си Хасане,,, пак отрепъ коча с мотикъта :-o
 

Горе