Подарявам novi-filmi.info

cWeb

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Един експеримент, който си правих в началото на годината: http://novi-filmi.info/

WP + безплатна тема, customize-ирана от мен.

Позиционира се на 1-ва страница за повечето таргетови ключови думи, включително и за повечето постнати филми. Не е обновяван от месеци, но се посещава от 100-150 души на ден, предимно от Google.

Домейнът изтича в средата на Януари. Единственото ми е условие е да се запази линкът към DodoWeb.eu
 
Разбирам, че ще нарушиш думата си. Но нямаше ли да е по - добре да направиш търг?
Слагаш цена : 1лв и в случей, че имаме повече желаещи за сайта, всеки дава неговата цена или евентуално наддава предишната.

Весели празници
 
От: Подарявам novi-filmi.info

Не съм написал, че го продавам, защото едва ли някой е склонен да даде 200 лв за него, а за по-малко - не си заслужава. Затова и смятам просто да го дам на някой който има време за него :)
 
е какви са условията някой да го получи
толкова хора писаха сигурно и лс-та си получил от доста хора

/*ще спестя едно изречение ще пиша като видя на къде ще тръгнат нещата (мисля си някви неща не ми обръщайте внимание ) */
 
От: Подарявам novi-filmi.info

Всъщност бях решил да си избера някой от желаещите според eTrader-ът му. Понеже пуснах същата тема и в друг форум - вече намерих човек. Благодаря на всички за интереса и успех! :)
 
От: Подарявам novi-filmi.info

е жалко, позакъснях :)
иначе и аз имам интерес, и ще вкарвах редовно инфо
 
От: Подарявам novi-filmi.info

Щеше да е интересно да напишеш кой е човека, за да се избегнат приказки, че цялата работа е била за няколко посещения.
 
От: Подарявам novi-filmi.info

Sabina - говори ли ви нещо? :p За 15-те посещения в повече цяла тема да пускам си е бая нерентабилно.
 
От: Подарявам novi-filmi.info

Sabina - говори ли ви нещо? :p За 15-те посещения в повече цяла тема да пускам си е бая нерентабилно.

Има ги всякакви, по добре пиши - подарих го на еди кой си от еди кой си форум, за да избегнеш бъдещи коментари :)
 
Последно редактирано:

Горе