Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Ето и от мен: za-kafeto.cloudvps.bg
Не че сайтът се е наводнил от посещения, но пък е от сърце :)
 
Здравейтве отново тук, в тази тема. Просто искам да кажа, че благодарение на ЕН частта можете да ни споделяте в IT сайтове, насочени към чуждестрания пазар. Едно малко ревю или банерче или линкче ще е супер.

Целта е ясна, на привлечем повече хора в нашата общност. Надявам се, че ще можете да дадете едно рамо в тази насока. Може директно да се води към ен частта на форума.

Весели празниците на всички. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Блинки, това е добра идея за en секцията да се популяризира - аз аднах едно бaнерче за бг в моя сайт, но има ли подготвени бaнeри на английски? - ако има, постни ги някъде
 
Блинки, това е добра идея за en секцията да се популяризира - аз аднах едно бaнерче за бг в моя сайт, но има ли подготвени бaнeри на английски? - ако има, постни ги някъде
Не, но скоро ще гледам да има. По-скоро го виждам като някакво ревю на сайта, което хората да си четат и да при интерес да влизат и да намират това, което търсят. Повече PR е нужно, отколкото бранд реклама, която пак ще има де. :)

За това всеки с международен сайт, който има желание, може да се включи. :) Ще върнем услугата. :)

И аз гледам с кои блогъри мога да се свържа, за да имаме повечко PR материали по външните технологични сайтове.
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

да, за пр-а си прав, ревютата ще свършат работа, когато подготвиш текстовете може да ми ги пратиш на лс, и аз може да измисля нещо допълнително:lol:
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

да, за пр-а си прав, ревютата ще свършат работа, когато подготвиш текстовете може да ми ги пратиш на лс, и аз може да измисля нещо допълнително:lol:

Мерси много. Да обещал съм и на още един потребител. Ще гледам да станат бързо. :) Репсект. ;)
 
От: Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Мерси много. Да обещал съм и на още един потребител. Ще гледам да станат бързо. :) Репсект. ;)

Може да ми ги пуснеш и на мен, за да мога да ги пусна, и аз :)
 
Re: От: Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Може да ми ги пуснеш и на мен, за да мога да ги пусна, и аз :)

За IT сайт ли става дума? Добре, значи още едно ревю. Мерси много. Оценявам го много. :)
 
От: Re: От: Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

За IT сайт ли става дума? Добре, значи още едно ревю. Мерси много. Оценявам го много. :)

Да, за ИТ сайт става въпрос :)
 
Имаш лично съобщение. :) Надявам се да е Ок, това, което съм ти пратил.

@radoslav68, на Ен ли я искаш статията? Да направим една. ;)

Евалата, момчета. ;) Пуснете после по един линк да видим. Ако имах и аз, бих се включил активно. Едно ревю все щеше да ми се отскубне от сърцето. Особено да видят тук какво силно общество имаме. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Браво само си погледни блога:

Google
404. That’s an error.

The requested URL / was not found on this server. That’s all we know.

И аз сложих на моя скромен блог vasiltsakov.net :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Ето долу в ляво сайта e PR4 малко го намалих, но мисля няма проблем
 

Горе