Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: От: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

То добре, но не се прави така. Прави се редирект от едното към другото иначе така е кофти за теб:

.htaccess
PHP:
Options +FollowSymLinks
RewriteEngine On
RewriteBase / 
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^vasiltsakov.net [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.vasiltsakov.net/$1 [L,R=301]

Е, да. С www отпред се отваря :) Коригирах. Благодаря.
 
От: От: От: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Съгласен съм, но специално този блог ми е на blogger и честно казано не знам как да стигна до .htaccess. Вероятно има начин, но не съм се ровил много. Благодаря за помощта все пак.


То добре, но не се прави така. Прави се редирект от едното към другото иначе така е кофти за теб:
 
@vasiltsakov, благодаря много. И на теб, @Krumov. :) Признателен съм. :)

Ако искате сложете новото лого. Това е малко дървено. Имам ги във всякакви модификации. Ако някой иска, да му пратя, ще се радвам. Вече да се похвалим, имаме и на En лого, така, че всичко сайтове, за чужбина, които искат да ни сложат, Можем да предоставим лого. Естествено, ще видят към: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=6

Ще се радвам и други да вземат участие. :) Имаме и кампанията Успей с нас, с която можете да зарадвате потребителите си, независимо какви интереси имат. Малко инфо и линк към нея ще е достатъчно не само за кампанията, но за това потребителите ви да смятат, че публикувате ценни неща. ;)

Реално, ще е готино всички тук да публикуват не само за тукашния пазар, но и за чуждия. Вместо да пуска тук тема и после да отиде в DP или WF, направо с един скрол да успее да достигне и чуждия пазар. Ей, ще е едно супер местенце тогава. Дано. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Ако имаш предвит това лого с човечето давай го
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Ако имаш предвит това лого с човечето давай го
Дай ми мейл, на който да го пратя. Имам и други материали. Скоро ще отделя време да кача каквото имам тук, зад се ползват. :) Благодаря. :)
 
От: Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Дай ми мейл, на който да го пратя. Имам и други материали. Скоро ще отделя време да кача каквото имам тук, зад се ползват. :) Благодаря. :)


Готово, добавени новото лого в магазина и банер в сайта за обяви от подписа.
 
Готово, добавени новото лого в магазина и банер в сайта за обяви от подписа.
Благодаря ти много. :) Това е много за мен. Всеки нов потребител попаднал тук е добре дошъл. :) Успехи на всички и приятен уикенд.
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Здравейте,регистриран съм от около година но предпочитам да чета и рядко пиша,но форума ми харесва много и бих искал да помогна.Нямам сайт но мога да пусна нещо във фейсбук ако може да помогне
 
Здравейте,регистриран съм от около година но предпочитам да чета и рядко пиша,но форума ми харесва много и бих искал да помогна.Нямам сайт но мога да пусна нещо във фейсбук ако може да помогне
Здравей,

И много мерси за хубавите думи. :) Това го правят всички тук. Имам в предвид, че е добро местенце. Иначе всякаква популярзация на форума е добре дошла. Ще се радваме да шернеш, все пак твои приятели е го видят. Което е пак добре дошло за общността. :)

Относно сайта, вярвам, че скоро ще имаш и ще го пълниш с голям кеф. Ако искаш, ние сме на линия да помогнем за сайта и всичко около него. :) Имай го в предвид. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Само не знам какво да шерна .Сайт незнам дали ще направя скоро че съм малко скаран с тия неща предпочитам да продавам в ибей ;)
 
Само не знам какво да шерна .Сайт незнам дали ще направя скоро че съм малко скаран с тия неща предпочитам да продавам в ибей ;)

Самия сайт или определена тема, която ти се вижда привлекателна за теб. :) Това е. И един коментар примерно, че е готино местенце, на което може да се научиш да правиш пари онлайн. :) Това мисля, че било достатъчно, за да се заинтересуват хората. :)

Няма проблем, всички имат такива пречки в началото, но скоро ...оп....ей така, от нищото се научават. Не е от нищото, но определено се получава бързо, ако е редовен човека и си се рови за неща. :)

Ако имаш проблеми и нужда от помощ, както казах, тук сме, за да си помагаме. :)
 
Евалата хора. Само така. :)

Давайте смело. Разкарайте спамарските линкове и слагайте форума, даже към профила си водете, ако сте фрилансър с блог. :)
 
Да, ако някой иска банерчета. Ето два за сега:

hoqs.jpg


lb4a.jpg


1hff.jpg


yawb.jpg


8or5.jpg


etak.jpg


Всяко споделяне е добре дошло за нас. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

predpriemach.com е страхотен сайт..... На мен ми действа както ФБ действа на масата хора :D като се захласна та откарвам часове в четене - като има интересни работи к'во да правим.
Аз имам също някои блогчета, ама сега се уча и ако мога да съм полезен с нещо също бих помогнал......
Да се похваля само че преди 2-3 дена си говоря с един приятел - програмист във фирма с офиси из целия свят.....Та го питам за форума дали го знае, оказа се че има регистрация от 2008 но от тогава не е влизал.....Та пием си кафето и разглежда форума ни/аз го имам и като мой:) / и почва да се кефи колко е добър, решава да се логне но си забравил паролата.....е направи си нова и сега е нов макар и от най-старите да е той.....та с това се надявам съм помогнал на още един предприемач да намери predpriemach :D
 
Мерси за милите думи. :) Радвам се, че успява да влияе така на хората. Използването на "форума ни" е правилно. Ние всичко го съставляваме. Все пак сме общество. Нали? :)

Кажи на приятеля ти, ако иска да се свърже с някой от екипа, за да му оправим паролата и акаунта, ако не успява да си го ресетне със сегашните детайли. Щом е от 2008ма тук, сигурно доста е добър в работата, съдейки по тези, които от тогава имат регистрация тук. :) Доста добри са станали с годините. Това е заради тяхната отдаденост и учене през годините. :)

Ако можем да помогнем с блогчетата, на линия сме. :)
 
Хубави банери. Евалата. :)

Много прота са. Дано и хората се отворят да ги шернат. Ще е супер, ако имаме и такива за ЕН пазара. :)
 
От: Re: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Мерси за милите думи. :) Радвам се, че успява да влияе така на хората. Използването на "форума ни" е правилно. Ние всичко го съставляваме. Все пак сме общество. Нали? :)

Кажи на приятеля ти, ако иска да се свърже с някой от екипа, за да му оправим паролата и акаунта, ако не успява да си го ресетне със сегашните детайли. Щом е от 2008ма тук, сигурно доста е добър в работата, съдейки по тези, които от тогава имат регистрация тук. :) Доста добри са станали с годините. Това е заради тяхната отдаденост и учене през годините. :)

Ако можем да помогнем с блогчетата, на линия сме. :)

Да Blinky, много се надявам да сме сплотено общество.....като едно голямо семейство :)

С приятеля говорих,, той не държи на стария акаунт та с новия му е добре.....А той иначе съм сигурен има какво да научи тук, а също така и да е полезен.
Що се отнася до старите и новите - вижда се наистина че има знаещи и напреднали,аз съжалявам че само от няколко месеца съм тук и съм в тези среди, но се радвам че все пак съм започнал....мисля да отворя една тема или направо да споделя моята история :) мисля имаше някъде такава тема.

И мерси за предлаганата помощ за Блогчетата,аз там вече се оправям ама сега ме мъчи WP :shock: почнах с него заради плагините и някои ботове дето ставали само с WP a Blogger не ги харесва :lol:
 
И аз мерси за готините думи и споделената помощ. Надявам се приятеля ти да се идентифицира, за да го похвалим и него. ако чете, нека се чувства поздравен от мен. :)

Ако имаш нужда от помощ, пак да си кажа, на среща сме. :) Дай да видим какво се мъчиш.

П.П: Отвори тема тук: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=58 . Много ще помогнеш и за секцията и за всички нови потребители. :) Успехи на теб.
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Абе с Блоггер имах късмет че седнах с един страхотен приятел - "опърничав човек" :) - и за един ден ми обясни, а за WP нямам такъв наблизо.....и се налага всичко да ровя и чета, а пусто време все не стига. Например още не мога да си подреждам и оправям темата, А при чичо Гошо свикнах много бързо....
 

Горе