Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е целта?

signboard

Active Member
Здравейте,

на този линк c o e . b g /sc/pr.html

най-вероятно от този потребител тук http://www.predpriemach.com/member.php?u=1554

са събрани и публикувани подписите на всички от този форум, как смятате, каква е целта на този списък с линкове?
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

Интересно ,наистина каква ли е целта?
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

хм интересно да, а моят ник си сочи и към несъществуващ профил (тоест има го, но не е мой) в searchengines.bg, странно
 
Re: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

фокусира слаби линкове през профил в тръстед сайт за да си линква други рилейтед проекти
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

Това е много стар вариант. Някъде от миналата пролет.
Доста хора сме се сдобили с ПР4 връзки...

Сега забелязах. Долната част на лявата колона не води към тукашните профили. pavelinvarna е последния, който води тук.
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

Под Калин да нямаш предвид онзи прочут гуро дето преди около година го бяха барнали че ползва чужди сайтове да си вдига празните домейни
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

колекционира си човека подписи :) и явно някой експеримент,който съм сигурен че няма да навреди на никой.но знаели човек :)
мен ме е писал със стария ник,значи е поне от година ставащото :)

Blinky @ ако може да забраните на ----> нерегистрирани юзери да посещават профилите ни....
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

Каква полза да забранят на нерегистрираните - Той който иска ще си се регистрира - този конкретно ми се мота че нещо заешко имаше в ника
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

хм интересно да, а моят ник си сочи и към несъществуващ профил (тоест има го, но не е мой) в searchengines.bg, странно
Да, и моят ник сочи към чужд профил в searchengines.bg. Странна работа.
 
Re: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

за който иска доброволно има иначе не виждам смисъл да се заключват профилите

http://www.predpriemach.com/profile.php?do=privacy
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

Това, което Кулайс казва... нещо не ми се вижда хич достоверно, според мен си е тествал някакъв скрапер?
 
Re: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

аз си признавам че не погледнах :oops: на автомат по обясненията на другите реших че си е линкнал само неговия профил... аз така бих го направил в доброто старо време ако си играех да си правя силни сателити и от моя профил щях да си линкна сателитките :)
 
От: Re: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква

за който иска доброволно има иначе не виждам смисъл да се заключват профилите

http://www.predpriemach.com/profile.php?do=privacy

не става за съжаление пак си разглеждам профила ,след като съм излязъл от форума

Каква полза да забранят на нерегистрираните - Той който иска ще си се регистрира - този конкретно ми се мота че нещо заешко имаше в ника

ще допринесем повече за форума и някой просто ще се регне от любопитство
 
От: Подписите на всички от този форум събрани и публикувани на едно място. Каква е це

Здравейте, преди доста време исках да си събера подписите от този форум и searchengines.bg на едно място и с Ctrl-F да видя някой дали купува или продава нещо (домейни, сайтове, линкове), което ме интересува. Нямам представа как това се е индексирало, защото мисля няма никакви линкове към тая страница, която си е била изцяло за вътрешно ползване. Надявам се никой не се чувства ощетен от споделянето на подписа му. Някои от вашите проекти са получили безплатен линк :) Ще затрием страницата до няколко дни. Бяхме много внимателни при тегленето на инфото да не натоварим сървъра и въобще да не попречим по никакъв начин на работата на този хубав форум :)
 

Горе