Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

И два да са, нито имаме сили нито нищо за да се месим между шамарите. Така сме си го натиквали няколко пъти вече, аз съм против.
Сащ като искат да си мерят пишките с Русия да си ги мерят, това не е наш проблем!
И за колко автомобила става въпрос? 2?
 
От: От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Не бе,разсъждавам логично.Кое е конспирация?Изказа се теза,че са коли на КФОР и идват от Косово в посока Украйна,ама минават по заобиколния път?!..Около София никой не ги е виждал,следователно е най-логично да са от някое поделение в отсечката между София и Ловеч... ;)

Ами, че били НАТО-вски - тези Уазки джугани колкото са НАТО-вски толкова и Марсиански.
Не знам как реши, че идват от Маке, но и от там да идват винаги ще минат през Хемус по-посока север.

София, БГ ли е? Абе вие в това софе се самозабравихте бе :D

Гледай сега има и друга версия Украйнците си ги водят на скрап при нас? Или това не е валидно :)
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Просто си ми ясен, нека да ти изглеждам 1-во или 2-ро отделение , на мен не ми пука, ама не мен ми изглежда, че ти си като промит мозък от медиите които четеш и гледаш.
Кажи колко колажа видео или фото си направил? Нали това твърдиш? Щото аз с това съм се занимавал 4 години в 0.01-во отделение.
Като вземете да ми ги дрънкате такива направо ме изнервяте. Сигурно е лъжа и за атентата във франция, и клипчето дето беше изтрито от тубата от всякъде, че няма нийде кръв след два изстрела като единия почти от упор в главата с АК 47.
Прекалено много вярваш на всичко което чуеш и четеш!
Ама много си ми смешен в абсолютно тема си като някво лапенце от детската градина 1-во или 2-ро отделение още пълнещо си задника с пясък.

Темата е не САЩ, а и нямам спомен да съм защитавал социализма, който се тресе сега в САЩ. Темата е големи КОНСПИРАТОРИ, които са на час по лъжичката с руска пропаганда, за жалост и ти сам се вкара в този клуб.

А къде е пропагандата Волен вика нашите/МО шипват техника за Украйна дава някакви кадри маркира украинското знаме и казва виждате ли БЕ прав съм - и Владко веднага рипа нашите пращат техника и това е 100% потвърден факт. Като някак си пропуска белият джип на, който пише KFOR. След това някой се намесва като мен, спомена за тежката пропаганда и след това се намисаш ти и веднага как съм защитавал Хамериканците и как всички, които не го защитава ли били пропаднали - WTF? И гордо като Матросов се хвърляш в лагера на защитниците ... ЧОВЕК как по ДЯВОЛИТЕ може да си толкова лабилен и да си изсмукваш нещата от гъза си и да си вярваш?

Хайде след цялата тази увертюра виж БЕЛИЯТ ДЖИП в началото на КЛИПА и виж какво пише?
След това виж какво е писал Волен!

И ако не можеш да направи 2 и 2 че това е поредната манипулация на Волен, то по-добре ми удари един игнор!
 
От: От: От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Гледай сега има и друга версия Украйнците си ги водят на скрап при нас? Или това не е валидно
Ето един много интересен коментар от нета:
И каво излиза сега?
Нашето българско оръжие отива само по мръсните и най-гадни военни конфликти.

Въоръжаваме главорези.
По времето на 08 08 08 грузите рушаха Цхинвали и убиваха цивилни с доказано българско оръжие.
От началото на конфликта в Сирия тоже доставки от България за "ОСВОБОДИТЕЛИТЕ на СИРИЯ."
Сега в Украйна пак има данни за български доставки.
Ето сега изкочи и за ИДИЛ.
Явно не случайно гърмят оръжейните складове в най-точните моменти.
Взрив в склад край Челопечене 3.07.2008 г.
Следва 08 08 08 Южна Осетия
Взрив в склад край Петолъчката 5.06.2012 г.
В ход е здраво демократизиране на Сирия.
Взрив във военен завод край Костенец 4.08.2014г.
В ход е освобождението на Украйна от вековен руски гнет и демократизирането и приобщаването и към "СВЕТОВНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ".
източник: Пан.бг
 
От: От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Около София никой не ги е виждал

Аз ги видях съвсем близо до Сф :D
това, че отиват до "морето", не означава, че трябва да минат през магистрала тракия (ако бяха минали от там, щеше да питаш защо). Не е учудващо, че ги карат към Варна и от там за украйна..
 
От: От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Аз ги видях съвсем близо до Сф :D
това, че отиват до "морето", не означава, че трябва да минат през магистрала тракия (ако бяха минали от там, щеше да питаш защо). Не е учудващо, че ги карат към Варна и от там за украйна..
То и около София има доста АВ складове... Иначе на КФОР няма нужда да му сменят името,от Косово Форс,ще го прекръстят на Киев Форс. :lol:
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Просто си ми ясен, нека да ти изглеждам 1-во или 2-ро отделение , на мен не ми пука, ама не мен ми изглежда, че ти си като промит мозък от медиите които четеш и гледаш.
Кажи колко колажа видео или фото си направил? Нали това твърдиш? Щото аз с това съм се занимавал 4 години в 0.01-во отделение.
Като вземете да ми ги дрънкате такива направо ме изнервяте. Сигурно е лъжа и за атентата във франция, и клипчето дето беше изтрито от тубата от всякъде, че няма нийде кръв след два изстрела като единия почти от упор в главата с АК 47.
Прекалено много вярваш на всичко което чуеш и четеш!

Имал съм бизнес за архитектурни визуализации и визуални ефекти и на мен са ми ясни нещата, така че спокойно?
Викаш, че са обработили И турили KFOR? Ами нали и по тази ти логика може ти сложа украйнското флаге, ако искаш мога ти фреймна на същото място и руското - какво искаш да докажеш не разбирам?

Като комуне от висша форма си, аз ти говоря че пише KFOR, а волен вика това са наши техники и ти ми скачаш с увереност на лабилен човек, че съм зашитавал Хамериканците и розовите слонове сигурно?

Хайде сега сериозно мисли по каква логика реши че тези са наши УАЗКИ? По каква логика реши, че не са от КФОР - след като пише на джипа?
Имаш ли данни, че са напуснали страната?
Имаш ли данни, че тези Автовози не разтоварват Уазки на скарап - я в някоя от базите на Транзис или Надин?

Мога още да питам, но не искам да сея смут в елитарно извисеното ти конспиративно съзнание ...

Успокой малко топка, ако не има сигурно медикаменти - не всеки, които ти пише, че четеш партенки или пропаганди е на Хамериканска пропаганда. Просто можеш да приложиш критично обективно мислене и ще достигнеш до извода, но е лесно да вярваш на това, което ти казва по ТВ-то. Така делигираш обективността на някой друг, не знам кой има или няма промитост във вижданията си ...

П.С. В момента едитвам едни промо видеа за мои проект в премиера, така че пак ми е чудно за какво намеси видео обработката?
 
От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Доказателства нямам освен клипа. Както и да е аз ми писна вече да споря с хора които си мислят, че САЩ е най-доброто което ни се е случвало.
Колкото до знаците и тем-подобни, мога да си сложа всичко, но клипа ми изглежда реален, явно си на по-високо ниво от мен или аз съм прекалил и за това, а иначе го гледах поне 5 пъти, но нищо. ;)
Имал съм бизнес за архитектурни визуализации и визуални ефекти и на мен са ми ясни нещата, така че спокойно?
Викаш, че са обработили И турили KFOR? Ами нали и по тази ти логика може ти сложа украйнското флаге, ако искаш мога ти фреймна на същото място и руското - какво искаш да докажеш не разбирам?

Като комуне от висша форма си, аз ти говоря че пише KFOR, а волен вика това са наши техники и ти ми скачаш с увереност на лабилен човек, че съм зашитавал Хамериканците и розовите слонове сигурно?

Хайде сега сериозно мисли по каква логика реши че тези са наши УАЗКИ? По каква логика реши, че не са от КФОР - след като пише на джипа?
Имаш ли данни, че са напуснали страната?
Имаш ли данни, че тези Автовози не разтоварват Уазки на скарап - я в някоя от базите на Транзис или Надин?

Мога още да питам, но не искам да сея смут в елитарно извисеното ти конспиративно съзнание ...

Успокой малко топка, ако не има сигурно медикаменти - не всеки, които ти пише, че четеш партенки или пропаганди е на Хамериканска пропаганда. Просто можеш да приложиш критично обективно мислене и ще достигнеш до извода, но е лесно да вярваш на това, което ти казва по ТВ-то. Така делигираш обективността на някой друг, не знам кой има или няма промитост във вижданията си ...

П.С. В момента едитвам едни промо видеа за мои проект в премиера, така че пак ми е чудно за какво намеси видео обработката?
 
От: От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

НЕ е казал това... или аз не съм прочел правилно?

Е снабдяваваме с оръжие, играем с ЦРУ и нам си още какво - какво може да излезе накрая ...
 
От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Доказателства нямам освен клипа. Както и да е аз ми писна вече да споря с хора които си мислят, че САЩ е най-доброто което ни се е случвало.
Колкото до знаците и тем-подобни, мога да си сложа всичко, но клипа ми изглежда реален, явно си на по-високо ниво от мен или аз съм прекалил и за това, а иначе го гледах поне 5 пъти, но нищо. ;)

Хайде бъди мъж, а не утка и кажи къде съм казал, че САЩ е най-доброто, което ни се е случило - стига си плел интриги, че ми става вече смешно. Периода след освобождение до любимците ти, е бил най-добрият, който ни се е случил за последните векове.
Поясни какво искаш да кажеш за с по-високо ниво и че си го гледал 5 пъти? Е щом е реално видеото без обработка вече не ти ли става ясно, че това е транзит на коли на украйнският КФОР по магистрала Хемус. Дали са минали Бг дали са стигнали Украйна, дали са ги ппродали за старо желязо само един Волен знае ...
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Защо обсъждате изказвания на един ненормален човек ? Тоя човечец ще продаде и майка си за пари. Помните ли го с мегафона под масата ? Помните ли как наемаше здрави момчета от фитнесите за 30 лева и пица на ден ? И после ми кажете , че този е нормален....
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

А каква хунта има в момента при демократичен избор .... пак само един Волен знае ...
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Защо обсъждате изказвания на един ненормален човек ? Тоя човечец ще продаде и майка си за пари. Помните ли го с мегафона под масата ? Помните ли как наемаше здрави момчета от фитнесите за 30 лева и пица на ден ? И после ми кажете , че този е нормален....
Тоя верно е луд и на всичкото отгоре е наркоман.
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?


Аз не знам да има автовози с надпис КФОР...просто не се сещам за какво биха ги ползвали
ако ще ги прекарват през море...и кораба ли трябва да бъде на КФОР :D
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Аз не знам да има автовози с надпис КФОР...просто не се сещам за какво биха ги ползвали
ако ще ги прекарват през море...и кораба ли трябва да бъде на КФОР :D

Историята понамирисва доста. Карали ги към Румъния...Много е хикс работата, паралелно се водят нови сражения в Донецк...Скоро ще стане ясно... :)
 

Горе