Под Прикритие - Сезон 3 се снима

ReminD

Well-Known Member
[video]http://www.vbox7.com/play:767ac49d54[/video]


В неделния ден как ми е тръгнало на телевизионни теми, да пусна още една, малко стара - нали знаете ,че скоро ще гледаме Под Прикритие Трети Сезон.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Случайно някой да знае кога ще го излъчат - някви слухове гледах за Ноември
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Много як филм. Освен сериала гледам винаги и новините на БНТ с дме обиколки са пред конкуренцията въпреки, че е държавна телевизия без пари и зависима от Тиквата е сравнително най - обективна..
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Много як филм. Освен сериала гледам винаги и новините на БНТ с дме обиколки са пред конкуренцията въпреки, че е държавна телевизия без пари и зависима от Тиквата е сравнително най - обективна..

Не е да нямат пари, доста си имат

http://frognews.bg/news_43807/
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Не е да нямат пари, доста си имат

http://frognews.bg/news_43807/

Не съм наясно 100 %, но предполагам, че НОВА и БТВ са с доста по - сериозни бюджети, а и ги финансират политически сили.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Задължителен! Ама как всички се радваме на една що годе прилична продукция. Надявам се все повече да се осъвършенства българското кино и да ни се завишат критериите за българска продукция. На който му харесва този сериал, му препоръчвам да гледа "Boardwalk empire" - висшия пилотаж на тази тематика.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Задължителен! Ама как всички се радваме на една що годе прилична продукция. Надявам се все повече да се осъвършенства българското кино и да ни се завишат критериите за българска продукция. На който му харесва този сериал, му препоръчвам да гледа "Boardwalk empire" - висшия пилотаж на тази тематика.

И там чакаме трети сезон :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

То много спекулации имаше за тоя 3ти сезон, супер якото е, че се снима, любимия ми бг сериал е, интересно ми е продължението след интересния край на 2ри сезон.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Не съм наясно 100 %, но предполагам, че НОВА и БТВ са с доста по - сериозни бюджети, а и ги финансират политически сили.

Ще те разочаровам

http://images.btv.bg/2012/06/15/2758.pdf

Виж колко са разходите, почти толкова им отпуска и държавата на БНТ 1
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Ще те разочаровам

http://images.btv.bg/2012/06/15/2758.pdf

Виж колко са разходите, почти толкова им отпуска и държавата на БНТ 1

Мислиш, ли че не укриват данъци. Всеки средно добър счетоводител ще направи отчета 0.. Може пък и да има криза и при тях пари за поръчкови репортажи не се отчитат също вервам :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Мислиш, ли че не укриват данъци. Всеки средно добър счетоводител ще направи отчета 0.. Може пък и да има криза и при тях пари за поръчкови репортажи не се отчитат също вервам :)

Ами нали виждаш, че Делойт е одитор - тези работи малко трудно ще минат, не че не минават - но като им виждам какво правят и как са им приходите бих се съгласил, че отчета е реален.

БТВ е момента са в технически фалит - като им гледаш 30 милиона отрицателен капитал. 151 милиона непокрита загуба - това как става нямам си и ни най-малка идея.
 
Последно редактирано:
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

По измислен отчет не бях виждал сериозно говоря
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Че кое ти е измислено, изключвам факта от 2011 тази загуба, която не знам как е станала - щото няма отписване на активи, а само некъв луд заем и отрицателен капитал, До 2010 всичко точно а 2011 туш :shock: Нямам достъп до приложение точка 14 - чудя се КФН как не са ги нагостили. Иначе операциите по основна дейност изглеждат правдоподобни.
Явно активите не могат обезпечат този кредит, който директно яде от капитала - късмета им е че е дългосрочен дълг иначе до сега да са фалирали. Те не случайно сега умират по войо, fair play и т.н. Компанията майка са я окъсали яко.
 
Последно редактирано:
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Я ми кажи колко са им приходите от реклама, според отчета?
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Любимия ми сериал, чакам го с нетърпение. Съвсем скоро почва и столичани в повече, другия много готин бг филм.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Я ми кажи колко са им приходите от реклама, според отчета?

Ами то си пише - 117 милиона.
Виж какво е било през 2008 преди сега
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Аз съм ги видял, затуй те питам ==> а ти кажи колко милиона са дадени под масата за предизборни агитации, платени новини, поръчкови материали, поръчкови интервюта, voyo и т.н..?
Нямаш отговор нали? Няма и да ти дадат!
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Аз съм ги видял, затуй те питам ==> а ти кажи колко милиона са дадени под масата за предизборни агитации, платени новини, поръчкови материали, поръчкови интервюта, voyo и т.н..?
Нямаш отговор нали? Няма и да ти дадат!

Ами хайде кажи като знаеш. Щото това е чиста спекулация- за всеки голям бизнес можеш кажеш същото. Както някой може ти каже колко пари ти плащат да плюеш срещу бтв, а просто да имаш крайно мнение.

А иначе за въпроса ти виж си графата други приходи - може там ти вливат "предизборни агитации, платени новини, поръчкови материали, поръчкови интервюта"
 

Горе