Под Прикритие - Сезон 3 се снима

От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Иначе 235 000 лева струва 1 епизод на „Под прикритие”, а на „Стъклен дом” - 80 000 лева.

Е нали държавата плаща ти сега искаш и ефективно харчене на средства ли, като частника ?
 
Re: От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Е нали държавата плаща ти сега искаш и ефективно харчене на средства ли, като частника ?
Е да, за това едните са с един бюджет, другите с друг. Личи си кой чии пари харчи. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

И най-ме кефи, че го пускат безплатно за гледане из нета. Примерно във вбокса, ама пак си е без пари, а не като бтв-то, дето не стига, че са тъпи сапунки, ами и пари по 300 пъти ще ми искат, за да им ги гледам... :evil:

как няма да го пуснат
нали всички сме си го платили? ти к'во още искаш?

абе не знам дали има друга национална тв която най-успешния й филм се развива главно около убийства, изнасилвания, отвличания, наркотици, оръжие, мутри и полицаи които не могат да ги хванат вече 4-ти сезон :D
 
Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

абе не знам дали има друга национална тв която най-успешния й филм се развива главно около убийства, изнасилвания, отвличания, наркотици, оръжие, мутри и полицаи които не могат да ги хванат вече 4-ти сезон :D
Еми това е, Приятели и Двама мъже и половина вече са го измислили, така че трябва да е нещо ново, макар че и това не е много ново, но все пак. То @nortrant, като се замислиш не е нещо кой знае какво, като се има в предвид, че е ежедневие това, което снимат в сериала. :) Тук поне няма какво толкова да сбъркат, просто ще разпитат някое районно или служба и ще им сглобят сценария за следващия епизод. :) И в реалния свят ги знаят ама не могат да ги хванат. :)
 
От: Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

И в реалния свят ги знаят ама не могат да ги хванат. :)

то във филма не могат, а ти ми говориш за действителността
хахха :D
как може национална тв да прави такъв филм...хората още повече ще загубят надежда в МВР :oops:
 
Re: От: Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

как може национална тв да прави такъв филм...хората още повече ще загубят надежда в МВР :oops:
Малко се отклоняваме от фокуса на темата. Но това, както е показано в сериала, не е идея на сценарист, само това ще кажа. :)

Но пък поне като ежедневието не може да даде добър живот на мирните хората, поне сериал да им даде. Та ето го и него. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Нали видя как в последния момент телефона звънна и едни женски крака влизаха в бара.. Това е момента. Просто и аз бих го изпуснал, ако бях мигнал тогава. Нинчето няма да играе, но за сметка на това някаква звезда - Бориса Тютюнджиева. Аз се извинявам за невежеството, но сефте я чувам. За това не мога да изразя и мнение.

Да ти кажа не съм гледала... Гледах само първите 2-3 епизода и това беше. Их тъкмо се надъхах с Нинчето Добрев да го гледам - щяха да ударят рейтинга с тази актриса, имайки предвид колко фенове има. Тъкмо и аз се надъхах да го гледам, ама НА... явно не им стигнали парите... :D :D Щеше да е яко тя да участва.
 
Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Да ти кажа не съм гледала... Гледах само първите 2-3 епизода и това беше. Их тъкмо се надъхах с Нинчето Добрев да го гледам - щяха да ударят рейтинга с тази актриса, имайки предвид колко фенове има. Тъкмо и аз се надъхах да го гледам, ама НА... явно не им стигнали парите... :D :D Щеше да е яко тя да участва.

И аз много се радвах като чух, че е кандидат за тази роля. Много добра актриса е като визия е супер. Но като я и знам как циври в Дневниците на вампира, малко се чудя как ще го изиграе монтреса. :) Ще успее, няма проблем с това. Тя е пич. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Някой случайно да знае кога започва новият сезон? :)
 
Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Някой случайно да знае кога започва новият сезон? :)
Всички силно се надяваме да е към началото на октомври, в най-лошия случай. Аз официална информация не съм виждал, по-конкретно за точна дата. :)

Ако някой е засичал подобно нещо, да сподели.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

И аз не съм, затова питам. Да, наистина ще е добре някой "вътрешен" човек да сподели .. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

И аз не съм, затова питам. Да, наистина ще е добре някой "вътрешен" човек да сподели .. :)
На тия глупаци да им имам социалния маркетинг. Имат една изсъхнала фейсбук страница, където се споделят глупости и това е. Не е истина какви аматьори седят зад сериала реално. Говоря за техническата част, не толкова за сериала. :) Сериалът става. ;)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Мен ме разходиха до ГДБОП заради 30 секунден видеоклип от неизлъчвания трети сезон тогава.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Мен ме разходиха до ГДБОП заради 30 секунден видеоклип от неизлъчвания трети сезон тогава.

Ние пък си помислихме, че цецо та е поръчал :D
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Мен ме разходиха до ГДБОП заради 30 секунден видеоклип от неизлъчвания трети сезон тогава.
Поне видя ли Попов? :) Шегувам се. На никой да не му се случва, ама и ти какво си си мисли, качвайки БГ продукция, която даже замунда не си позволява да го прави. ;)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Вече официално, ще има 4ти сезон. Днес видях реклама за кастинг за участие в новия сезон :)
 
Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Вече официално, ще има 4ти сезон. Днес видях реклама за кастинг за участие в новия сезон :)

А някаква официална дата, на която ще стартира, защото и аз чух, че е познало снимането, но само до там. Сега тече повторението, което хванах от сезон 1ви, сега сме на 3ти и остават още малко серии до края му. Ако имат идея да съвпаднат края на третия и началото на 4тия, ще е супер. И няма да е след много време. Даже този месец, края. :)

Някакви слугове за сюжети? Или няма нищо публично. ;)
 

Горе