Под Прикритие - Сезон 3 се снима

От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Аз съм ги видял, затуй те питам ==> а ти кажи колко милиона са дадени под масата за предизборни агитации, платени новини, поръчкови материали, поръчкови интервюта, voyo и т.н..?
Нямаш отговор нали? Няма и да ти дадат!
Забравяш основното оръжение - офанзивата сред малцинствата с плакати и кепабчета. КПД-то ( що се отнася до подадени гласове) и изключително високо при тях. Тук ще се повторя - колкото е по-необразован/задръстен електората, толкова по-добре:) Направо електорат-мечта за нахъсани проекто управляващи, свалящи тепърва галошите от село и обличащи министерски костюм:)

Това няма нищо общо с темата, но така ми дойде:)
 
От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

И аз нямам търпение да почне. Обаче само тук сериалите правят почивки от по няколко месеца. Или така ми се струва? На запад ги бълват на конвейер. ;)

Абе не е точно така, щото за "Boardwalk empire" изчакахме почти година до другия сезон... Game of thrones цяла година... Май само при комедийните сериали правят почивка по 1 месец, а при големите продукции явно си изисква време...
 
Ааа, Ок. Явно съм се подвел. Аз гледах такива като Приятели, Спартак, Двама мъже и половина. Там почти не усетих паузата. Даже и след отпадането на Чарли в последния не мина много време. А това, че тук нямат пари да го вземат е отделен въпрос. :) Но пак може да се бъркам де, просто явно е вярва поговорката, че бавно завира вода, когато я гледаш.
 
От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Ааа, Ок. Явно съм се подвел. Аз гледах такива като Приятели, Спартак, Двама мъже и половина. Там почти не усетих паузата. Даже и след отпадането на Чарли в последния не мина много време. А това, че тук нямат пари да го вземат е отделен въпрос. :) Но пак може да се бъркам де, просто явно е вярва поговорката, че бавно завира вода, когато я гледаш.

С кинти всичко е въпрос на време, дори за отрицателно време - ако големите медии имаха по 1 милярд бюджетно да харчат всяка леле кви продукции ще има
 
Re: От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

С кинти всичко е въпрос на време, дори за отрицателно време - ако големите медии имаха по 1 милярд бюджетно да харчат всяка леле кви продукции ще има
То с пари всеки знае. :D Но аз лично не съм виждал скоро да е купувано нещо. Даже наскоро и Алф започнаха да въртят на ново. Очаквам Приятели да го пуснат пак, а с това Двама мъже и половина ни изнасилиха психически всички. :) Знам, че повторението е майка на знанието, но не знам какво да си мисля, при всяко такова.

Аз лично сега очаквам някоя телевизия да завърти отново (или пак за 100ен път) Фоути Тауърс. Много го харесват този сериал. ;)
 
От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

И аз нямам търпение да почне. Обаче само тук сериалите правят почивки от по няколко месеца. Или така ми се струва? На запад ги бълват на конвейер. ;)

По-скоро така ти се струва, всички сериали които гледам а не са малко, предимно американски, един английски правят почивки от по 3 месеца до година.
 
От: Re: От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

То с пари всеки знае. :D Но аз лично не съм виждал скоро да е купувано нещо. Даже наскоро и Алф започнаха да въртят на ново. Очаквам Приятели да го пуснат пак, а с това Двама мъже и половина ни изнасилиха психически всички. :) Знам, че повторението е майка на знанието, но не знам какво да си мисля, при всяко такова.

Аз лично сега очаквам някоя телевизия да завърти отново (или пак за 100ен път) Фоути Тауърс. Много го харесват този сериал. ;)

БТВ и Нова, залагат на собствена продукция, а и като гледам пак доста купуват чуждо. За Бтв е видимо собствена продукция се налага. След успеха на Под Прикритие, на м/у народна сцена мисля, че и нашите продукциии, ще стават все по-добри.
 
Re: От: Re: От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

БТВ и Нова, залагат на собствена продукция, а и като гледам пак доста купуват чуждо. За Бтв е видимо собствена продукция се налага. След успеха на Под Прикритие, на м/у народна сцена мисля, че и нашите продукциии, ще стават все по-добри.
Ще използвам темата, за да попитам дали някой има информация за новият 4-ти сезон на Под прикритие? Четох някъде из нета, че вече се снима и скоро ще тръгне, след септември, но източниците не бяха много сигурни. За това, ако някой има информация, ще се радвам да сподели. Виждам, че скоро ще тръгне и новата продукция на БНТ - Четвърта власт, където видях поне 2-3ма актьора, които са ключови фигури в Под прикритие - Джаро, Попов и Деян Донков (последния не е вече част от сериала Под прикритие).

Снимките на 4-тия сезон от българския крими сериал “Под прикритие” започват през лятото – в края на август или септември, научи OFFNews.

http://offnews.bg/index.php/203741/snimkite-na-pod-prikritie-4-zapochvat-tazi-esen
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

А дано някъде ноември да го пуснат, чудно ми е Мариан Вълев(Куката) ще измисли като сценарии, че финала на 3-ти беше яко претупан.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Айде де, говори се, че в новия сезон, главна роля ще има дъщерята на Джаро - Бориса Тютюнджиева. Нямам търпение :)
 
Под Прикритие - Сезон 4 се снима

А дано някъде ноември да го пуснат, чудно ми е Мариан Вълев(Куката) ще измисли като сценарии, че финала на 3-ти беше яко претупан.
Ако не ме лъже паметта (а то няма как, защото мина има-няма половин година), Джаро избяга в гората, а Маринг хукна след него, Иво беше прострелян и някаква мацка (която щеше да бъде изиграна от Нина Добрев) се появи - дъщеря на Джаро. Това е. Хубавото е, че от тук нататък и първокласник може да направи поне 10 сюжета за 4тия сезон.

Ето и моите предвиждания в Под Прикритие - Сезон 4:

Марто може да отече някъде, защото явно вече не под прикритие. Иво ще се възстанови, и пак ще поведе катуна. Джаро ще се покрие, както се опита да направи в последните си няколко появявания. Попов - ще започне да си го гони, отново. Куката няма начин да го махнат. Просто това е от типажите, правещи сериала интересен и грабващ.

Някой да има повече информация, за да сподели какво ни чака.

Нямам търпение да почне. Единственият, който следя с интерес. Всичко друго ми е смотано или съм го гледал 100 пъти. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

нещо спечелихме ли от този сериал?
нали искаха да го купуват

като гледам доста се интересувате от него - чак прогнози пишете
кажете, че ме интересува - би трябвало да знаете
 
Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

нещо спечелихме ли от този сериал?
нали искаха да го купуват

като гледам доста се интересувате от него - чак прогнози пишете
кажете, че ме интересува - би трябвало да знаете
Мисля, че го продадоха в Италия и Испания, но за втората държава не съм сигурен. Определено това е нещото, което ще се търси. Не са глупави на запад, там няма да купят някакви смешни, евтини турски глупости, на които залагат тукашните телевизии. Там си ги правят сами и са в пъти по-добри. Всичко знаем за испанските сълзливи сапунки. :)

Аз лично съм голям фен и винаги съм предпочитал такива сериали да се правят тук, а не да купуват боклуците от чужбина. Даже не се сещам кога за последно са взели нещо, което да си заслужава.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

колко пари му взехме? аз мислях, че от САЩ го искаха?
а колко пари струва всеки сезон?
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

В други страни

При сделката с Фокс Крайм за продажба на сериала, се обмисля и продажбата в Румъния, Словения, Босна и Херцеговина, Македония, Хърватия, Черна Гора, Албания и Русия.[3] През 2011 г., New Films International купуват правата за излъчване на сериала в САЩ.[4]

След като в началото на октомври 2011 г. БНТ продава правата за разпространение на първи сезон на световния филмов дистрибутор „Ню Филмс Интернешънъл“, от телевизията обявяват, че са сключени сделки за излъчването на сериала в Китай, цяла Латинска Америка, Германия, Франция, Великобритания и Турция.[5]

По информация на Actualno.com, американският дистрибутор има желание да превърне „Под прикритие“ в първия 3D сериал в света.
 
Да, и Холивуд:

Купувачът - американската продуцентска и дистрибуторска компания "Ню Филмс", със седалище в Лос Анджелис, е един от най-мощните играчи на международния пазар в разпространението на холивудски и европейски продукции.

Източник: http://www.avtora.com/news/2011/10/05/bnt_prodade_pod_prikritie_holivud_nyu_films

БНТ продаде на световен дистрибутор правата за разпространение на първия сезон на сериала "Под прикритие". Сделката беше финализирана днес в Кан. Тя ще бъде официално обявена утре вечер на специалното представяне на сериала "Под прикритие" на най-големия международен пазар за кино и телевизионни продукции в Европа, известен като Нит Ком.

Източник: http://www.dnes.bg/televizia/2011/10/04/prodadoha-pod-prikritie-na-svetoven-distributor.130386

Но не намерих никъде за колко. :) Явно не е малко. Поне се надявам да не е малко, защото изглежда си скапарско направен. :) А и Холивуд доста боклуци купува последно време. Вярвам, че сериала се е класирал на много високо ниво. :)

Иначе 235 000 лева струва 1 епизод на „Под прикритие”, а на „Стъклен дом” - 80 000 лева.
 
От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Но не намерих никъде за колко. :)

:oops: сигурно щото не е важно :mrgreen: що ли пък трябва да знаем?

цаката не е да направиш сериал с убийства и изнасилвания, а готин филм който ще се гледа и след 15 години
и не на последно място - поне да си върне парите още на първия ден от излъчването си
жалко, че нашите не могат да направят такъв - а се хвърлиха на друг тип защото вървят като топъл хляб, а и рискът от провал е по-малък


само като видиш класацията на най-сваляни филми в замунда, може да си направиш заключение в какъв филм сме се вкарали :)
главно екшън, трилър, драма, криминален и тук-там някоя комедия
 
Re: От: Re: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Да не са луди да ни кажат за колко. Мисля, че този сериал определено влиза в категорията смислен и добър. Това означава, че ще се гледа и след 15 години. А и може и след още повече. Е как да не си ги е върнало. Аз си мисля, че от рекламодатели - в сериала и в рекламните спотове, се е избил. Може би не с много, но поне с достатъчно. А сега и вече се продава. Но само продуцентите и създателите могат да кажат. Реално си е бизнес това. Няма логика да правиш нещо добро и в същото време да си на загуба. :)

Еми гледаш пазара и виждаш къде влизаш ти с твоя сериал и/или филм. То и преди няколко години най-сваляния албум беше на Азис, но никой не тръгна по улицата като трафффф. Да, имаше си някой друг екземпляр. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Определено си "избиват" парите според мен... И най-ме кефи, че го пускат безплатно за гледане из нета. Примерно във вбокса, ама пак си е без пари, а не като бтв-то, дето не стига, че са тъпи сапунки, ами и пари по 300 пъти ще ми искат, за да им ги гледам... :evil:

...и някаква мацка (която щеше да бъде изиграна от Нина Добрев) се появи - дъщеря на Джаро...


Това съм го пропуснала... ще играе ли наистина нинчето? Аз доколкото разбрах някаква друга актриса ще изиграе ролята. Някой да даде инфо, че на мен ми липсва нещо, pls? :)
 
Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Определено си "избиват" парите според мен... И най-ме кефи, че го пускат безплатно за гледане из нета. Примерно във вбокса, ама пак си е без пари, а не като бтв-то, дето не стига, че са тъпи сапунки, ами и пари по 300 пъти ще ми искат, за да им ги гледам... :evil:

То пък кога БТВ са купували нещо свястно. Сега са взели новите сезони на Двама мъже и половина, ама не мога да ги хвана. Явно толкова им вървят турските сериали, че чак не могат да внедрят купеният наскоро сериал, вече с Аштън Къчар. Но какво от това, отказах се. НЕ си заслужава да ги дебна кога го дават и кога не. Все тази. :)

Това съм го пропуснала... ще играе ли наистина нинчето? Аз доколкото разбрах някаква друга актриса ще изиграе ролята. Някой да даде инфо, че на мен ми липсва нещо, pls? :)

Нали видя как в последния момент телефона звънна и едни женски крака влизаха в бара.. Това е момента. Просто и аз бих го изпуснал, ако бях мигнал тогава. :) Нинчето няма да играе, но за сметка на това някаква звезда - Бориса Тютюнджиева. Аз се извинявам за невежеството, но сефте я чувам. За това не мога да изразя и мнение.
 

Горе