Под Прикритие - Сезон 3 се снима

От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Не бях обръщал внимание как звучи България на турски,но благодарение на сериала разбрах - Булгаристан:-o
Сетих се за още:
бизнесмен - чалъм ефенди
вилица - чатал
алпинист - дувар серсем
гъз глава затрива - анусъ кепере серсемин
генеколог - ташак мюфтия
парашутист - чадър бабаит
А ето и и още
Сори за офтопика,но трябваше да го отбележа, Булгаристан:)-ужас
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

С едни сапунки ще научим турски :lol:
не можах да намеря "горски", апък знам че е "баир будала" та да го добавим в бисерите :clap:
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

а клаустрофобия е: "килер шубе"

докъде го докарахме...БНТ да налива пари в Турция за да снима филм
facepalm.gif
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Между другото втори епизод ми хареса. Имаше повече ешкън, по малко турски и боски :D
 
От: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Махала трева бабаит - квартален наркодилър :mrgreen:

докъде го докарахме...БНТ да налива пари в Турция за да снима филм
facepalm.gif

Вземи от БНТ доклада па ще го коментираме.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Втори епизод беше по-добре, ще видим какво са измислили за по-нататък :)
 
Втори епизод беше по-добре, ще видим какво са измислили за по-нататък :)

Ето какво ни чака в следващия епизод:

[video=youtube;PvPUpnLuxa8]http://www.youtube.com/watch?v=PvPUpnLuxa8[/video]

Спесн го мярнах. Определено имаме добро включване. ;)
 
Между другото втори епизод ми хареса. Имаше повече ешкън, по малко турски и боски :D

Можеше и по-добре, но беше добър. Продукцията е на ниво. Нещо, което БТВ, ТВ7, НОВА няма как да стигнат скоро. Но нищо, нека собствениците им карат по един сезон като пари (Бентлита, Мерцедеси....), а онези "мизерници" от БНТ да продават на Европа и Турция сериала си. :) :) :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Можеше и по-добре, но беше добър. Продукцията е на ниво. Нещо, което БТВ, ТВ7, НОВА няма как да стигнат скоро. Но нищо, нека собствениците им карат по един сезон като пари (Бентлита, Мерцедеси....), а онези "мизерници" от БНТ да продават на Европа и Турция сериала си. :) :) :)

E като и те имат такъв бюджет може изкарат :) Нали знаеш, какво се случи с 3-ти сезон и що - голяма дупка в бюджета на БНТ, сещаш се защо :) справка всички държавни компании.


А иначе не знам какво се оплаквате - сериала е на ниво. Минуса е просто загубената връзка от края на 3ти, но ще видим ще го избистрят всичко.
 
E като и те имат такъв бюджет може изкарат :) Нали знаеш, какво се случи с 3-ти сезон и що - голяма дупка в бюджета на БНТ, сещаш се защо :) справка всички държавни компании.


А иначе не знам какво се оплаквате - сериала е на ниво. Минуса е просто загубената връзка от края на 3ти, но ще видим ще го избистрят всичко.
Да де, аз точно това разправям. Вместо шефовете на тези споменати от мен телевизи да се изтипосват с коли за нас няколко стотин хиляди, да вземат да поинвестират малко в бизнеса си. Защото иначе си дълбаят дъното и това. :)

Сериалът е на ниво, спор няма в това. Но за да караш БМВ се искат пари, на трабант всеки може да се качи. Ако го намери в някоя морга де. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Е този бюджет го вади бнт, щото ние го даваме, дори и да не карат скъпи коли пак трудно ще съберат това ми бе мисълта по-горе.
 
Ааа, ясно. Мен ме дразни факта, че никой в нищо не налива пари, купува си скъпи продобивки и после мрънка, че не може да успее. Нали, каква изненада. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

марто: подай ми нещо
куката: ще ти подам един хуй в устата

хахаха това е лафа на сезона

иначе не ме кефи как гангстерски босове се разкарват с малолитражни дизелови коли, ама кво да се прави - реклама :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Защо не те радва на Q седмака или рейнджа?
 
Защо не те радва на Q седмака или рейнджа?

То сега нали това е хита сред мутрафоните и "успелите бизнесмени" - Q-то. То си еволюират. От Паджеро, през G-класата, та до Q-то. :) Ще видим какво ще е модерно натам.

Обаче някой там има много добра връзка с подземния свят. Прекалено добре премасят действителността в сериала. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Ето какво ни чака в следващия епизод:

[video=youtube;PvPUpnLuxa8]http ://w ww.youtube.com/ watch?v=PvPUpnLuxa8[/video]

Спесн го мярнах. Определено имаме добро включване. ;)
Определено ще е вълнуващ епизод. Иначе съм твърдо против в български сериал да се говори на турски и да се добавят субтитри, по-скоро трябваше да е обратното. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Определено ще е вълнуващ епизод. Иначе съм твърдо против в български сериал да се говори на турски и да се добавят субтитри, по-скоро трябваше да е обратното. :)

Да се говори на Български с турски субтитри? :lol: И така не става :)
 
От: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Да се говори на Български с турски субтитри? :lol: И така не става :)

Вярно малко глупаво се изказах, ама покрай тея всичките турски сериали съм съгласен на субтитри (ако предположим, че е замислено да се привлече турската публика) от колкото да слушам турска реч. Всякаш ми е малко, по цял ден, в автобусите, в магазините и къде ли не да ги слушам аркадешите. :)
 
От: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Да се говори на Български с турски субтитри? :lol: И така не става :)
Защо не то и без това по Родопите вече не знаят Български, което е трагично

Иначе филмчето става забавно е отдавна не съм следил сериал с такъв интерес, бих дал една репа на сериала ако можеше:D
 

Горе