Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Да бяха избрали поне.. Гърция? Пак е близо и красиво :evil:
Ако продължава така ще се откажа и аз от тоя сериал.
Нищо против турците но са ми отвратителни филмите на турски особено ако са българска продукция!

е трябва да завъртят сюжета с хероина ясно от къде идва не расте по дърветата в гърция още от комунистическо време каналите за хероин са си са двицели през турция през нас за западна европа...

а и гърците не си играят на гангстери там са революционери всичките от крайно леви до крайно десни...
 
Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Признавам им на турците, че маркетингово действат доста добре.
Лошото е че това е в наш ущръб в далечна перспектива.

Относно сериала ... Първите три сезона ги изгледах за уикенд, зарибено ,но като се замисля не е нищо особено. Гледал съм американски, скандинавски, френски и корейски серили по-добри от "Под Прикритие". Това че го изгледах до тук все пак говори положително за сериала. Заебавал съм много бг и чужбински сериали.

Мисля че сценаристите и режисьора можеха да направят нещо наистина уникално, но след 1-ви сезон почнаха да губят от магията на историята.

Лично за мен Марто трябваше да приключи в края на първи сезон на мястото на Попов! - да изгори и да разследват след това/вкарат друг като агент

мен ми хареса също съм гледал много сериали... в амеирикански сериал щяха да са ги хванали всички по парче от нокът в маратонката например или някой щеше да се пречупи пред специално обучения следовател и въпреки съветите на адвоката си да си признае (криминалните им сериали от типа на CSI)

иначе THe shield беше добър сериал гледал съм го като го засека но не ме изкушавал да си го дръпна целия http://www.imdb.com/title/tt0286486/


В корейски сериал гледал съм само Iris два сезона там от средата на първи сезон беше добре мъжете взеха да плачат преди да обезвредят бомба целяща да разруши южна корея ...

за френските съм засичал за една лелка комисар тип CSI пак всеки епизод ги хващаше но имаше епизоди в който дъщеряи си намираше приятел който ставаше заподзрян...
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Не го гледам този сериал, обача хванах представянето в петък и ми се чу че ббългарски актьори ще говорят на турски и ще има субтитри и пуснах от любопитство и що да видя. Джаро владее турския като майчин... Предлагам БНТ да се прекръсти на турска национална телевизия ситуирана в България. Както и да е, новините на турски ги преживях, но това...
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Не ми харесва, че се говори на турски толкова много..
 
Не само Джаро. И брата на Захари Бахаров - Явор, и той го играе турски гражданин. Странна насоченост придоби този сериал. Даже много голям завой.

Но ако трябва да го сравнявам с другите велики хамерикански сериали, доста си е добър. Не съм голям фен на някой следовател да ми прави възстановка на престъплението от семенна течност върху обувка. На мен това ми два в повече. :)

Дано в чужбина да не сметнат, че сериала е турска продукция, защото аз лично, ако бях някой чужденец, който го гледа за пръв път и със знанията си за България, определено ще го припозная като турски сериал. Пък и те сега турците рулират със сериалите. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Къци Вапцаров ще влезне в последния епизод на Под Прикритие!
Той ще разкаже виц , след което всички ще умрат.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Къци си участва от първия сезон в Под Прикритие, но за разлика от главния герой е толкова добър, че още дори не подозираме за него
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Въпреки турцизацията на сериала ,има неща които ме впечатлиха,начина на заснемане на сцените с високоскоростна камера американска разработка за военни цели до колкото чух и определено вложеното творчество при заснемане на екшън сцените ми хареса.

Една реплика на Куката ме впечатли в църквата когато отива уж да се моли и се обръща с думите "имаш борч към мене мършо" и си къса кръста, това е доста силен момент което до известна степен отразява непримиримостта на гангстера дори с божията воля, той дори и за миг не се замисли,че причината да убият най-близките му хора е самия той, той е горд,мъжкар и готов да отмъсти дори на бог в който до скоро е вярвал безпрекословно,много силен момент за мен,а и Вълев се вживява сериозно в ролята и си го бива за гангстер:)

Има разбира се и комични моменти примерно сцената с Марто когато троши масата на гологлавия и заплашва ,че следващия път ще измете пода с него с такъв артистизъм присъщ само за него,дори ше го нарека Мартистизъм:mrgreen:,че мен лично ме спука от смях,а камо ли да го вземеа на сериозно:)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Тоз Марто няма да е лошо да му дадат едно фередже и да го пратят под прикритие при турците. Благодарение на "професионалната" му игра бързо ще го разкрият и застрелят. :D
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Да това със турция много хора ги е издразнило, каже днес колегите в офиса затова се разправяха ... как можело да се снима и говори на турски...

ами хората след няколко месеца ще го продадът на турците за да искарат и от там някои лев ... това е като цяло.

Ама и аз се издразних то вече не остана телевизия без турски език да се чува и говори ... на къде отиваме ... незнам

Турция е страна със своите плюсови и минуси ..., не че гърция е по добре както един колега пише по горе, но ние малко с това турско робство си ги обсъждаме и не херасваме понякога. Ако бяхме под гръцко робство 500 години, тогава сигурно щяхте да кажете защо в гърция писна ми само гръцки сериали ... ХА ХА

най-вероятно това ще им изиграе лоша шега с турция, след като е повдигнало такъв дебат и повечето хора са възмутени.
 
Тоз Марто няма да е лошо да му дадат едно фередже и да го пратят под прикритие при турците. Благодарение на "професионалната" му игра бързо ще го разкрият и застрелят. :D

Хахаха. С едно фередже да бъде в харема на някой. Или като евнух пазач на харема. Там ще може да следи всичко и да докладва на Попов кои са лошите и кои добрите.

Аз си мисля, че е време да се продава българска продукция на вън. Стига с тези хамерикански глупости, турски бози и подобни. Но май от Търция имат пръст...но нека. Все пак са отъпкали и знаят къде да разпространяват.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Хахаха, майната им на турчулята, ядосаха моя човек и сега ми се струва, че и джаро и андонов ще страдат много от куката. :)

Това в целия сериал ми е бил любимия герой. :) Просто уникален!

Куката е номер едно. :)
 
От: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Има разбира се и комични моменти примерно сцената с Марто когато троши масата на гологлавия и заплашва ,че следващия път ще измете пода с него с такъв артистизъм присъщ само за него,дори ше го нарека Мартистизъм:mrgreen:,че мен лично ме спука от смях,а камо ли да го вземеа на сериозно:)

Сега имаха удобен случай да го изхвърлят от централните действия, след като излезе от прикритие. Но не го направиха, въпреки че народа постоянно ги информира че на моменти играе фалшиво и декламира.
Вероятно сега под прикритие ще е Куката който ще го знае само Мартин. Допускам че дори Попов няма да знае, че Куката почва да играе за полицията.
 
Вероятно сега под прикритие ще е Куката който ще го знае само Мартин. Допускам че дори Попов няма да знае, че Куката почва да играе за полицията.

По-скоро Куката играе с полицията, отколкото с нея. :) Но то няма голяма разлика. :)

Но дърваря го оставиха....явно готвят нещо голямо за него. :D
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Супер е новия сезон, много професионално ми изглежда направено. Явно с малко повечко бюджет сме способни и на професионални разработки. Подразниме че започна от средата на нищото, а преследването в гората и т.н. от предния сезон няма и помен. Колкото до косъма ще участва и този сезон до колкото знам, но не в активна роля, а по скоро ще се явява като спомени.
 

Горе