Под Прикритие - Сезон 3 се снима

От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Забравете да е този месец ;) Очаквам да излезе към октомври-ноември...
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

някакъв сериал... кво толкова :D имам един във фейсбука дето се е взел за голям бандит след като го гледаше. куки, муки, косъми, мосъми - тва е филм братче.

друго си е моя комшия сретен йосич - я ги слагам в малкия си джоб, щото съм имал 2 пъти контакт с истински наркобарон от голяма величина. е, два пъти "добър ден" на стълбите де, но все пак е нещо :D:D
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Някой ако иска да става звезда :)

Здравейте,

Започват снимките на четвъртият сезон на популярният сериал Под Прикритие.
От 18.09 до 28.09 на Свети Влас и Бургас за нуждите на продукцията търсим хора за участие като масовка и специална масовка.
Ако искате да станете част от проекта Под Прикритие, оставете телефон за връзка на лично съобщение на следният линк https://www.facebook.com/anna.madjarova или можете да се свържете на този номер : 0889543388
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Хайде на 26 ноември да го пуснат на рожденият ми ден да ме зарадват :D
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Специално за феновете на под прикритие вижте какво видях.

6749407d.jpg


33:56 - от епизод 8




Спойлерче :D
Интересното е, че вестника се чете в епизода от Михаил Билалов ( Джаро в под прикритие ).
 
Re: От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Специално за феновете на под прикритие вижте какво видях.

6749407d.jpg


33:56 - от епизод 8




Спойлерче :D
Интересното е, че вестника се чете в епизода от Михаил Билалов ( Джаро в под прикритие ).

Хахаха, Джаро гледа статия за Джаро. :) Поне не е като да не си набиват продуктите. Това преди много години съм го наблюдавал, как един сериал рекламира по тънката линия друг. ;)
 
Още един ден до 19ти, понеделник, първата серия от 4ти сезон на Под прикритие. :)

Ето и някои култови реплики на Куката и Иво, за да направим загрявка:

http://vbox7.com/play:0b322035b8

http://vbox7.com/play:2ba0a93311

С нетърпение чакаме новия сезон да започне. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Ааааа на 19-сти е първият епизод? :-o Страхотно!! :clap:
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Косъма пак ще играе, но няма да възкръсва, нито ще е брат-близнак.
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Дам и аз съм съгласен с Блинки, а как ще го вкарат косъма?

То верно, че беше яко прострелян и уж даде фира, но на мацката Марто не се знае какво е казал. Може да се окаже, че е в изпаднал в кома и след 2-3 серии го върнат знам ли.
 
Направо си умря в сериала. И на мен ми е чудно. Но като някой, който прилича, ако смени визията, може и да го докарат добре.

Марто е време да поеме в нова посока....май на него трябваше да му държат ръката в последния епизод на сезон 3. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Те яко го претупаха не се знаеше ще има ли кинти за 4 или не - някой др милион си поокраха :D

Вече за Марто ще е откритие :D

Абе то и Иво си беше си за умирачката ама ще го спасят знам ли по съща линия може и косъма или го вкарат като брат близнак :D
 
Ако трябва да съм честен, това ми е от най-нелогичните режисьорски стратегии, да махаш добрите актьори. Сега остава и Попов да го затрият, после Куката (както щяха, ако си спомняте) и Марто да се залюби с Туджарова (блудната дъщерята) и да го прекръстят Пепел от барут и да се конкурират с безмислиците по БТВ. :) Хахахаха. БТВ-то (а и другите телевизии) сигурно в момента са направили програмата си така, че понеделниците вечер да не си дават голям зор с нещо "гледаемо" според тях. :) Пишат го дупка. :)
 
От: Под Прикритие - Сезон 3 се снима

Братле, в неделя е първи епизод :-o
Явно не сте гледали студиото, но вече и турски актьори влизат. Даже има снимки в Истанбул. :-o
 

Горе