Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

Моля колеги, тук да се постват коментари и мнения свързани с темата за да си бъдем полезни с каквото можем - Темата е за Clickbank + Pinterest!
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Ако продължите с безумно глупавите си мнения ще ви почерпя с червена репутация. Моля, придържайте се към темата!
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Тук един пост за набиране на контрибутори на собствени дъски. Кани на дъските си хора, като подпука всичко що шава по азбучен ред, а дали има следва репорт не знам:)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Хора, някой може ли да ми каже дали бъркам някъде? Аз не намирам продукти в Кликбанк само някви книги и подобни неща. Примерно търся нещо свързано с нокти и лакове и ми излизат само някви ръководства и книги. Нито един лак не намирам или нещо подобно. Дали грешката е в моя телевизор или са си такива продуктите?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

това, което предлагат vendors това има като affiliate в дадената категория и прочети по-горните постове! Ако има какво да споделиш Ок'.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Аз не намирам продукти в Кликбанк само някви книги и подобни неща.

"Продуктите" в ClickBank са "книги и подобни неща". В ClickBank не се продават физически продукти, само такива, които могат да се доставят електронно (абонамент за "сателитна" телевизия по Интернет, книги, софтуер, Forex роботи "машини за пари", видео курсове, членство в общество на печелещите купища пари и желаещи да издадат тайната и т.н.).

За физически продукти има други афлиейт програми и афилиейт мрежи.
 
От: От: Полезни съвети - Clickbank

"Продуктите" в ClickBank са "книги и подобни неща". В ClickBank не се продават физически продукти, само такива, които могат да се доставят електронно (абонамент за "сателитна" телевизия по Интернет, книги, софтуер, Forex роботи "машини за пари", видео курсове, членство в общество на печелещите купища пари и желаещи да издадат тайната и т.н.).

За физически продукти има други афлиейт програми и афилиейт мрежи.

И аз така си мислех, но реших да питам за всеки случай. Все пак по-добре е да питаш, отколкото да се правиш на разбрал.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Аз искам да споделя едно безплатно тулче, с което може да се направят интересни картинки за Pinterest http://pinstamatic.com но разбира се, който се занимава с Photoshop може да сътвори къде къде по-стойностни неща.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Тук се мотая из нета за начини за поканване на контрибутори на собствени дъски и скалъпих едно типче:

1. Имате собствена дъска в ниша примерно fitness
2. Намирате нишова дъска, която е популярна с много contributors и followers
3. Цъкате на contributors (Плюсчето)
1.gif
4. Натискате follow подред и копирате с мишката всички контибутори, на които сте цъкнали follow (20, 10, 1000 колкото толкова)
2.gif
5. Пействате копираните контибутори в word и следвате тези стъпки за да махнете снимките и да останат само имената
6. Почвате да каните наред имената в своята си финтес дъска и се отегчавате до смърт, след 100 покани:wink:

Някой знае ли начин да се поканят на bulk хора на дадена дъска, тоест с един клик само:)
 
От: От: Полезни съвети - Clickbank

Ето как лесно можете да follow-вате хора на автопилот само с един клик:

- Ще ви трябва Firefox и iMacros добавката

- създайте нов imacros скрипт и поставете следния код в него:

Код:
VERSION BUILD=8300326 RECORDER=FX
TAB T=1
TAG POS=1 TYPE=BUTTON ATTR=TXT:Follow
WAIT SECONDS=3

- отидете на желаната от вас страница, където има списък с хората, които искате да follow-нете

- в полето "Max" от imacros добавката въведете колко човека искате да проследите и натиснете play loop (като преди това сте маркирали скрипта, в който поставихте по-горния код)

- готово, това е всичко :)

Може да променяте стойността на wait seconds спрямо количеството хора, които ще следвате. В примера по-горе съм го направил да follow-ва през интервал от 3 секунди, което е приемливо, ако ще следвате малък брой хора, но за над 50-100 препоръчвам да увеличите интервала на над 10 секунди. Това е.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Този българин ли е, има много яки бордове.




Edit: Какво му е по-различното на този профил. Не може да се последва профила или която и да е дъска. Много съмнително с тези последователи:)
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

Как така не може да го последваш? Аз си му цъкнах follow без проблеми. Но да, бая последователи си има.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Как така не може да го последваш? Аз си му цъкнах follow без проблеми. Но да, бая последователи си има.
Натисни рефреш и вече не следваш нищо от профила му.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Ами явно толкова си чел темата ... С няколко думи правиш си блог и регистрация в партньорската програма Clickbank. Пишеш ревюта на продукти в блога като слагаш линка за промотиране на избрания от Кликбанк продукт в текста. Влизаш в Пинтерест и на пиновете си (картинки на продукти или тематично свързани с продукта) слагаш линк към въпросния блог. Жените, които лайкват и се кефят на пиновете ти посещават сайта гледат какво им предлагаш и респективно купуват.

Сега аз да кажа, че на ден имам по 20-30 човека трафик от Пинтерест и отделно още около 100 от Гугъл. Върху продукта Х имам по около 80-90 клика (hops) на ден. Гледам, че хората цъкат на Order бутон (65 пъти) но никой не купува. Не знам защо е така. Смених 2 продукта с gravity между 20 и 50 и пак нищо. Вероятно или проблема е в статията на блога или просто на хората не им харесва продуктът.

Имам още 20 статии с 20 продукта от CB на тях пък въобще няма кликове освен на един 10-тина клика за 1 седмица :) Започвам да се отчайвам и май ще правя нов сайт. Иначе за трафик е екстра. Даже си мисля, че за Adsense ще е перфектно но аз не ползвам. Вчера паралелно с Pinterest пуснах и малко StumbleUpon и трафика скочи двойно, така че който иска нека пробва.
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

Съветвам те да минеш на Амазон. Намираш някой готин продукт, креативен и необичаен, привличаш с него хора в амазон и курабиите важат 24 ч. Вкарваш ги на чорапи, а те могат да си купят и лаптоп.

Ивчо, аре стига писа колкото да не заспиш. Пинтерест е социална мрежа, цъкат ти на снимката и ги прераща към сайта ти. Толкова ли е сложно?
 

Горе