Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

Ето решението:
- Направете си акаунт "склад", когато Ви поканят на дъска, винаги канете акаунт скалда си, идеята е че, ако се прецака нещо и Ви изритат, да можете да се самопоканите от акаунт скалда. Него не го ползвате за нищо друго, само складирате дъски

Ако собственика на дъската е поканил само спамещия профил, а той акаунт склада при изтриването то после си пише че поканен от акаунт склада.
Та ще изгори и той. Може ли да се провери предварително една дъска колко хора могат да публикуват в нея, защото ако е само създаделя ще е трудно спаменето.
Другото което е към какви профили да се стремим да ни дадат достъп до дадена дъска. Примерно 5 собственика с по 5000 последователи или 2-3 с 500 000 последното предполагам е доста трудно, но пък знае ли човек. ( на коментар на някой техен pin ли се пробваме за покана за дъската)

Как може да се предлагаме на ни добавят в списъка с последователи или тука е само на добри начала.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Един малък коз и от мен в допълнение на стратегията, която доразработих от снощи до сега :D

1. Хубаво е да си направите регистрация в pinreach.com където да следите до колко хора ви стигат пиновете и т.н, а от repinly.com можете да следите най-интересните дъски и пинове в момента от които можете да се възползвате.

2. Правите си регистрация в addmefast (aff линк) от където можете за отрицателно кратко време да се сдобиете с последователи, лайкове и репинове, които се публикуват в някакви дъски с още хора в тях, които при желание също репинват и така.
 
  • Like
Реакции: snux
От: Полезни съвети - Clickbank

Грешка ...
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

Въпроси пак от публиката:

1. Картинки дето хващат окото и да си нямаш разправии за тях от де ги крадете? :mrgreen:
2. Имали някакъв начин да се бута стадото в блога, а не просто да затвори картинката?
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

ето колеги въпросният бот Pinassault, да не губите време да го търсите го изтеглете от тук:
http://www.mediafire.com/?an48ozdogjbqb7n
При мен вади грешка. Някой има ли представа на какво може да с е дължи това?
ScreenHunter_02 Apr. 10 06.53.jpg
 
От: От: Полезни съвети - Clickbank

При мен, след като пусна бота ми дава: "Failed, contact me. fail" Някакви идей? И споделете за тоя Pinterest, как да поискаш присъединяваме към дъска на някой? Може би ще ви се стори малоумен въпрос, но ... Follow бутона ли играе ролята на присъединител?
Описал съм как да се иска покана за дъски. А фолоу бутона не играе тази роля.

Ако собственика на дъската е поканил само спамещия профил, а той акаунт склада при изтриването то после си пише че поканен от акаунт склада.
Та ще изгори и той. Може ли да се провери предварително една дъска колко хора могат да публикуват в нея, защото ако е само създаделя ще е трудно спаменето.
Другото което е към какви профили да се стремим да ни дадат достъп до дадена дъска. Примерно 5 собственика с по 5000 последователи или 2-3 с 500 000 последното предполагам е доста трудно, но пък знае ли човек. ( на коментар на някой техен pin ли се пробваме за покана за дъската)

Как може да се предлагаме на ни добавят в списъка с последователи или тука е само на добри начала.

Колкото повече дъски, толкова по-добре. С колкото и последователи да са, публика са - полезни са. Относно как да се предлагаме за покана, има го описано, ви първият пост на темата. А за да намалим риска да изритат и акакунт склада ( не го правят често ) ако ти се занимава покани си акаунт склада през няколко акаунта, аз лично не се занимавам.

Въпроси пак от публиката:

1. Картинки дето хващат окото и да си нямаш разправии за тях от де ги крадете? :mrgreen:
2. Имали някакъв начин да се бута стадото в блога, а не просто да затвори картинката?

Това с крадените картинки, не го мисли толкова. Ако пък искаш да ти е изрядно ( което няма как да стане, ако спамиш мъжката :Д ) Има доста сайтове за картинки. За да ползваш техни снимки, без да даваш парички, има опция. Предлагат ти да сложиш линк за към техния сайт към блога си, а в замяна да ползваш част от картинките.
Малка подсказка: Намери си такъв сайт и главната ти снимка в статията да е със снимка, която няма проблем с авторските права, а тхумбнайлите, които ще сменяш, за да пускаш пинове, го кради от Популярни в пинтерест.
За аддмефаст, има работещ бот, който ти трупа точки на автопилот, аз не го ползвам, защото е безмислено.

Послепис: Махмурлука ме ПРЕБИВА !
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

къде пишете на хората да ви добавят на дадена дъска, не намерих нещо подобно на ЛС, като коментар на някоя снимка ли

И аз не мога да разбера точно. Доколкото вдянах, човека сам трябва да реши и да ви добави в дъската си. Явно, ако пуснем както каза Венци интересен коментар, собственика на дадена дъска може би ще реши да ни добави!
А никой нищо не спомена за неработещия бот?!
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Послепис: Махмурлука ме ПРЕБИВА !
Спри се бе, изпи печалбата преди да си я получил :lol:
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Провокиран от тази тема реших да пробвам метода с Пинтерест обаче ... Направих си втори акаунт (фейк) женски профил, женски мейл и снимка. Реших да си набавя последователи избрах една стена и лайкнах произволен пин. Тръгнах да пиша коментар обаче тук ударих на камък. Коментарът ми не съдържаше нищо тревожно писах, че харесвам пина и съм намерил полезни неща в уеб сайта на собственика. (Hello I really like your board mainly because fashion trends that post here. Your website is sweet too. Very useful articles and photos for fashion clothing, products and accessories. I would like an invitation to the wall and follow it regularly) не обръщайте внимание на скандалния английски с транслейт е превеждан коментара.

В отговор на това обаче получих следното съобщение "Sorry! You've hit a comment block. We think you were trying to post content that might be spam". Върнах се в истинския си акаунт и пробвах да публикувам коментар и пак същото. Преди това съм пускал коментари без проблем. Та въпросът ми е, възможно ли е това да се дължи, че и в двата профила съм посочил един и същ сайт или? Въобще какво трябва да направя при този сценарии. Мислех, че е нещо временно но не е днес пак пробвах и пак същото ... Интересното е, че мога да създавам пинове и да ги пускам.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Hello I really like your board mainly because fashion trends that post here. Your website is sweet too. Very useful articles and photos for fashion clothing, products and accessories. I would like an invitation to the wall and follow it regularly

Това е типичен спам коментар. Първо - смисълът е типично спамерски (така се изразяват спамерите) и второ - никой англоговорящ не говори така (граматика). Затова и се е задействала системата за защита от спам.

Блоговете са пълни със спам коментари за това как коментиращият много харесва този блог и т.н.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Да вероятно си прав ще сменя подхода макар, че в момента каквото и да пиша все ми дава блокирани коментари дано не е безвъзвратно.

P.S.

Макар, че да ти кажа има доста по-скандални и спамерски коментари great board, hey this is cool image и прочие едва ли англоговорящите се изразяват и така ама може да греша.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

ето ти два варианта на молба за контрибуторска покана в пинтерест:


@(Името на собственика на борда) Hi, I would love(like) to join to your board "Името на Борда". Thank you so much!!
@(Името на собственика на борда) Hi may I kindly request an invite to (Името на Борда). Thanks so much :)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Благодаря ти много.

P.S.

Тук скоро мисля да напиша едно дълго ръководство "Как се дават полезни съвети във форумите" и може да те спомена и тебе, без значение дали съм постигнал някакъв успех чрез съвета ти. Имаш РЕП!
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Преумората при мене явно си е казала тежката дума ... Проблемът не е бил в англоезичните ми дефекти или нещо друго, а в това, че си бях направил файл с коментари и копи/пействам от него в Pinterest. Написах си ръчно нещата и си ги приема коментарите без грешка. Направо се изложих нямам думи. Пиша го това за тези, на които може да им се случи, не копи/пействайте ...
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Значи анти-спам системата им засича натисканията на клавиши. Интересен начин за защита от спам.
 

Горе