Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

Аз това нямаше да го разбера ако не бях копи/пейстнал текстовете за покана на колегата radoslav68, които също не прие. Викам айде с тия Google translate истории дето аз съм ги написал добре, ама неговите са си екстра и пак не става. Е така от нищото ми хрумна да напиша ръчно коментара и си минава. Да интересен е начина за защита от спам наистина. Е въпреки всичко никой не ме покани де ама здраве да е :)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Във всеки борд в който искаш да получиш покана лайкваш 2-3 снимки и на 4-тата пишеш коментар колко ти харесва борда. В около 20% от случаите работи
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

не бързай, не става от първи път при някои, освен това обърни внимание на това - pinterest акаунта с който искаш покана е хубаво да има мин. 10 борда с по около 30-50 пина, нормално е бордовете да са със сходна тематика.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Некой да има да се похвали с положителни резултати освен колегата Vencislav Hristov, че като ме отпусне мързела да взема и аз да го разцъкам тоз пинтерест. :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

Аз по принцип имам положителни резултати от пинтерест, но не по схемата на колегата :) Лошото е само, че от сега до към 7 сутринта е най-продуктивното време за промотиране.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Аз по принцип имам положителни резултати от пинтерест, но не по схемата на колегата :) Лошото е само, че от сега до към 7 сутринта е най-продуктивното време за промотиране.

Да, ако се цели US пазара, всъщност от шест следобяд се почвам. Пингвянето е важно да бъде преди активността на потребителите. Иначе отива в небитието, след еди кой си по ред пинг. Ако забележим, поне аз, има около три основни диапазона от време всеки ден
Точно в тях е най-голяма активността на всички. Същото е сигурно и за Принтерест. :)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Така е, да. Аз работя със смесен пазар - англо/австралийско/американски. Най-добрите часове за работа са от 12 полунощ до 8 сутринта, защото тогава се засичат активните времена от три различни часови зони.

За американците най-доброто време е, както Блинки каза, от 18 ч - 8 ч.
За австралийците от 00 - 16 ч.
За англичаните, почти като нашето, с два часа назад (ако не се лъжа).
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Много интересна тема. Благодаря на Венцислав за споделената информация. До сега не съм се занимавал с Clickbank. Но защо да не се пробва.
Искам да ви питам от Marketplace ли се избират продуктите (мисля, че е от там но реших да питам за по сигурно) и как процедирате вие. Нови статии ли пишете за описание на продукта или копирате тези, които са в сайтовете на продавачите?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

пиковете за щатите в социалните мрежи започва от 0:00 часа наше време и стига един връх към 3:00 сутрината - става въпрос за пик
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Преумората при мене явно си е казала тежката дума ... Проблемът не е бил в англоезичните ми дефекти или нещо друго, а в това, че си бях направил файл с коментари и копи/пействам от него в Pinterest. Написах си ръчно нещата и си ги приема коментарите без грешка. Направо се изложих нямам думи. Пиша го това за тези, на които може да им се случи, не копи/пействайте ...
Много добре, че го пишеш, че и други щяха да се блъскат по същия начин.
Благодаря Ти!
 
От: Полезни съвети - Clickbank

А как комуникираш с собствениците на дъските в pinterest, за да ги помолиш да те поканят в тях?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Комуникираш като натиснеш like и след това оставиш коментар в comments за някой пин в определената дъска.

Благодаря за отговора. Това исках да разбера, дали само това е начина или има някакъв друг, който не съм намерил.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

А ще получа ли известие, ако създателят на дъската ме покани в групата?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

благодаря за полезната информация ще пробвам и ще споделя резултатите!
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Благодаря и аз за полезната информация, ще я проверя.
А ClickBank имаха ли реферална система, че не виждам да си си дал линк, или публикуване и подканване към реферали е против правилата на Predpriemach.com?

ето колеги въпросният бот Pinassault, да не губите време да го търсите го изтеглете от тук:
http://www.mediafire.com/?an48ozdogjbqb7n
VirusTotal скан, че май никой не е дал линк досега: https://www.virustotal.com/bg/file/...b7df0b8809cb210336b0a0bd/analysis/1366064185/
1 / 47 е достатъчно добре. Все пак, бих препоръчал подобен тип софтуери да се пускат във виртуална машина (vmware/virtualbox).
ПП: при мен .Net 4 е прецакан от бая време => APPCRASH всеки път при стартирване. Едва ли е Open source bot-a, че да си го компилирам за .net3.5.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Bloo_SemiAFK: според тебе софта от къде е дошъл, според мене от един друг форум дето задължително искат вирустотал за всяко нещо.
Инсталирай си 4 на виртуална машина, аз го имам и на нормалния и на виртуална, и под двете работи.
Реферали имат, той си е писал че другия му ник е реферален, може да е сметнал момчето че не е коректно да си прави реклама, и нз дали е по правилата, на повечето места не е.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

ClickBank са малко особени, ако някой се регистрира през твой реферален линк те няма да ти плащат за това, че регистриралият се прави продажби на продукти, които не са негови ("At this time, we do not have a referral program for referring new affiliates."). Плащат само ако регистриралият се прави продажби на свои продукти ("You can earn extra commission by referring additional product vendors to ClickBank. ").

Тук е обяснено.
 

Горе