Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

при мен пр мозила първия профил е с един интерфейс останалите с друг, с хром същото

п.п пак да питам как пускате пин в gift категорията, слагам цена и си излиза цената на пита, обаче не го виждам в фиида
 
От: Полезни съвети - Clickbank

при мен пр мозила първия профил е с един интерфейс останалите с друг, с хром същото

п.п пак да питам как пускате пин в gift категорията, слагам цена и си излиза цената на пита, обаче не го виждам в фиида
$25 в описанието ( цифрите са примерни )
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Днес се заиграх с добавката за ФФ Down Them All. С нея + опцията pinner на ботаазаулта може да се напълнят собствени бордове с хиляди пина (релевантни на борда) на автомат за отрицателно време.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

[video=youtube;lDcY_4ni7yc]https://www.youtube.com/watch?v=lDcY_4ni7yc[/video]
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Тези дни разцъквам по подробно Pinterest, и ми се изясниха някой неща, обаче други не са.
Разбрах как да си кача снимка, да и сложа описание и да вкарам мой линк.
Разбрах и горе долу как се търси.
Обаче не мога да намеря дъски с огромен брой последователи, дори за теми като културизъм (bodybuilding) ми излизат някакви мижави дъски?
А неща като покани, контрубутори и т.н., въобще не мога да ги видя къде са.
Дали може да споделите някое видео, примерно от youtube, където ясно е описано как става с поканите и с РЕПИНВАНЕТО В ЧУЖДИТЕ ДЪСКИ ОСОБЕННО?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

тази тема замря а ми е много интересно какви са резултаите ви и поспециално на венци
 
От: Полезни съвети - Clickbank

nihat4e: На Венци са му огромни за нашите стандарти със сигурност, за другите не знам.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Няколко съвета от мен.
1. Намерете подходящите картинки. - Това е ясно на всеки, най-добре стоят високите картинки, обаче също така забелязвам, че ако поставяте повече квадратни картинки с много текст и отвреме на време високи с по-малко текст изглеждат по-добре.
2. Тагвайте, хаштаговете работят и то перфектно, публикувах сигурно 200 картинки и не получих нито един репин, лайк и т.н., прочетох в един сайт, че хаштаговете са голяма работа и кво се оказа, качих още 60 картинки като им добавих тагове и изведнъж ... бум, дневно имах по 4-5 лайка/репин-а на тези картинки, намерих още 800 картинки от един торент, подбрах ги, намерих инфо за тях, отнемаше ми по 2-3-5 минути на пин, но ето няколко седмици по-късно, вече съм с 4 борда с общо около 1500 картинки, почти нямам връзки там, поне не такива за монетизация. Имам близо 300 последователя.
3. Репинвайте, не губете време да търсите големи страници, такива с по 500-1000 последователя са достатъчни. Преглеждайте страниците за афилиейт връзки, пълно е с такива които са кликбанк афилиейти. Исках инвайт само на едно място, не ме отразиха, обаче след като почнах да репинвам, почнаха да валят и поканите, може би на всеки 5ти репин имам покана, в момента съм в 8 групи с около 7000 общо последователя.

Още не съм монетизирал, мисля да изчакам още малко.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

#пример

искаш хората да те намират като търсят ябълки?
сложи в описанието #ябълки
 
От: Полезни съвети - Clickbank

на мен ми замина главния профил дори без да започна да спамя. Единственото което правих от 2-3 седмици и да репинвам към от една моя дъска на другите които съм покакен като репинвах различни пинове и така замина профил с 150 дъски :).

Някъде мисля, че в тази тема имаше един два сайта от които можем да получим безплатни домейни .....нещо си.tk мисля, че беше
но нещо не го намирам
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Да вдигна малко интересната тема. Опитвам се да получа покана от собственика на дъската, но не мога да намеря негови пинове, за да му пиша като коментар, а има само пиновете на поканените от него хора. Ако пиша не някой друг от дъската, дали той може да ме покани?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Всеки може да те покани в дъска, но ако Creatora е забранил и види, че канят без негово съгласие ще има бан или репорт.
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Търси друга дъска, едва ли само една ти е най-важната, а и съм сигурен, че има няколко на твоя тематика!
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Регистрирах се в ClickBank, пуснах една статийка от собствен домейн в мой Pinterest акаунт като в статийката има реферален линк към продукт от този афилиейт..
1. И? Това ли е общо взето.. Вече зависи дали ще пускам стотици статии, на които трябва да добавям връзки и да им карам трафик, чакайки някой да кликне и аз да спечеля процент от евентуална покупка на рекламирания продукт?

2. Втори въпрос относно този акаунт в ClickBank.. Ако нямам приходи или имам минимални, има ли възможност да се закрие/изтрие профила с личните ми данни оттам И Има ли някаква такса за обслужване на акаунта (говоря ако няма преводи, просто че съществува)..

3. Доколкото разбирам, трябва да имам над 100$, за да поискам чек или превод.. Обаче явно има и доста големи трансферни такси, удръжки и пр. Ако искам да имам реално 100$ в джоба, трябва да изчакам да станат 130-140$ и тогава да ги заявя?

4. При настройките ми съответно:
No tracking codes have been created.
No Clerk API keys have been created.
No developer keys have been created.
Има ли начин да добавя проследяващ код, колко кликания имам на рефералния линк.. То ясно, че ако има продажби, ще се отрази в системата, но самите посещения?
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

Ако имаш малки приходи те ще бъдат "изядени" от таксите, които ClickBank налага. Те се изживяват като банка - имат такси...

Добрата новина е, че балансът не може да стане отрицателен - тоест няма начин ти да им дължиш пари.

Също така не изплащат цялата сума - блокират част от баланса като "застраховка" - ако случайно някой клиент си поиска парите обратно да могат да му ги върнат без да изгубят.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

И аз да се включа в темата, но с един въпрос.

Когато се логна през бота и след това дам рефреш бордс ми изписва

Error durting parsin boards. The remote server returnet an error (405) Method Not Allowed.

Ако може някой по вещ от мен да ме просветли благодаря :)
 
От: От: Полезни съвети - Clickbank

И аз да се включа в темата, но с един въпрос.

Когато се логна през бота и след това дам рефреш бордс ми изписва

Error durting parsin boards. The remote server returnet an error (405) Method Not Allowed.

Ако може някой по вещ от мен да ме просветли благодаря :)
За кой бот говориш?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Става въпрос за Pinassault (следвам инструкциите от първия пост на темата, но явно не ми се получава)
 

Горе