Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте, какво означават :Hops Per Order Form Impression и Order Form Impression Count в панела на Clickbank?
Не трябва ли когато имам кликове на Order Form Impression Count да имам продажби?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Има много посетители, които просто щракат на order now за да видят колко струва продукта и какви са начините на плащане.

Аз също редовно щракам върху order now за да правя проучвания (но не купувам).
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Може ли някой, които се занимава с насърчаването на продукти на Clickbank, да сподели долу - горе на колко "хопа" прави продажба.
Аз се занимавам от по - малко от месец. Започнах с един смотан блог в Блогър, с него успях да направя шест продажби. Първата направих на 17-я "хоп" след това в рамките на 15 дена дойдоха и другите. Целевата ми страница не е нищо особено, но праща хора към сайта на продукта. Посетителите ми са долу - горе таргетирани.
От няколко дена пуснах друг сайт със същият продукт. Само, че е на мои домейн и хостинг, с по - добра целева страница и изглежда доста по - добре. Има двойно повече посещения и "хопсове", но няма продажби. Вчера примерно имам 219 - "хопса"; 44 - Hops Per Order Form Impression; 5 - Order Form Impression Count; 1 - Order Form Server Calls; и нито една продажба. Предните дни дори имах повече хопсове и пак нищо. Бях останал с впечатлението, че винаги, когато има "Order Form Server Calls" има и продажба, но явно не е така. Според вас има ли някаква вероятност Clickbank, да ме цакат в продажбите или просто хората не щат да купуват?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Може новия ти сайт (с уж по-добро съдържание) да се намира по други ключови думи.

А това, че изглежда по-добре дали не е недостатък? Може би потребителите си казват "този е инвестирал в този лъскав сайт, сигурно ще иска да ми продава ненужни неща".
 
От: Полезни съвети - Clickbank

За трафик не разчитам на търсачката, а само на соц. мрежи и най - вече на Пинтерест. Новия сайт има повече посещения и изпраща повече хора към страницата на продукта, но няма продажби, а само Order Form Server Calls. Затова ме притеснява да не би нещо отчитането в Clickbank да не е наред. Преди около половин час влязох от моя сайт в сайта на продукта и кликнах на плащане с пейпал, но нищо още не е отчело в Clickbank, а брояча се обнови.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Може ли някой, които се занимава с насърчаването на продукти на Clickbank, да сподели долу - горе на колко "хопа" прави продажба.
Аз се занимавам от по - малко от месец. Започнах с един смотан блог в Блогър, с него успях да направя шест продажби. Първата направих на 17-я "хоп" след това в рамките на 15 дена дойдоха и другите. Целевата ми страница не е нищо особено, но праща хора към сайта на продукта. Посетителите ми са долу - горе таргетирани.
От няколко дена пуснах друг сайт със същият продукт. Само, че е на мои домейн и хостинг, с по - добра целева страница и изглежда доста по - добре. Има двойно повече посещения и "хопсове", но няма продажби. Вчера примерно имам 219 - "хопса"; 44 - Hops Per Order Form Impression; 5 - Order Form Impression Count; 1 - Order Form Server Calls; и нито една продажба. Предните дни дори имах повече хопсове и пак нищо. Бях останал с впечатлението, че винаги, когато има "Order Form Server Calls" има и продажба, но явно не е така. Според вас има ли някаква вероятност Clickbank, да ме цакат в продажбите или просто хората не щат да купуват?

В много от случаите Order Form Server Calls са точно и броя продажби, но това не винаги е така.
Q: Why does my number of Order Form Server Calls not match my Gross Sale Count?
A: There are several reasons that an order form server call may not turn into an order including (1) the customer didn’t enter all the fields correctly and (2) the customer’s method of payment was declined. When a customer doesn’t enter the fields correctly, which happens more often, our order form is designed to help customers to enter the correct information as efficiently as possible.

https://support.clickbank.com/entries/22824366-Analytics

Дай да видим кой продукт промотираш или поне нишата кажи:wink:
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте,имам следния проблем, принципно реших да се захвана с така наречения онлайн маркетин, но за сега нищо не съм изкарал ,защото правя грешки а самото инфо което ми трябва, не мога да го намеря ако може по малумно да го обясните, много ще съм ви благодарен Горе долу ще ви кажа как започнах 1 напрваих си акаунт в кликбанк 2 харесах си продукт там копирах там ония линк сещате се дето се поставя на едно място 2 направих си акунт в adknowledge които прави саитовете и като цяло 5 сайта напрвих и нищо.Дайте ми савети за тракери безрлатни и подобни саитове Като кликбанк и като цяло това е благодаря за подкрепата !
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Ае брат, систематизирай си мислите. Нищо не разбрах :lol:
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Аз разбрах, човека не е наясно с какво се занимава :clap:

Моя съвет приятел - изкарай няколко часа в четене из форума и ще си събереш мислите, ще си отговориш на доста въпроси и майката му е търпение и постоянство.
Успех!
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте,имам следния проблем, принципно реших да се захвана с така наречения онлайн маркетин, но за сега нищо не съм изкарал ,защото правя грешки а самото инфо което ми трябва, не мога да го намеря ако може по малумно да го обясните, много ще съм ви благодарен Горе долу ще ви кажа как започнах 1 напрваих си акаунт в кликбанк 2 харесах си продукт там копирах там ония линк сещате се дето се поставя на едно място 2 направих си акунт в adknowledge които прави саитовете и като цяло 5 сайта напрвих и нищо.Дайте ми савети за тракери безрлатни и подобни саитове Като кликбанк и като цяло това е благодаря за подкрепата !

Здравей и добре дошъл. Тези сайтове, които си направил имат ли трафик и ако да, от къде е той? И най-вече какво представляват тези сайтове? Успехи и се надявам да ни помогнеш повече с инфо, за да можем да дадем съвети. ;)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здрвавейте, като цяло имам желание да изкарвам някакви пари от това нещо както и да положа усилия за това сега ще го обясня по ясно и по четливо .Нищо не знам принципно и почнах да гладам видя в които един младеш се регистрирва в кликбанк избира продукт цака на него и му излизат едни данни като на саит след това се регва в adknowledge и показва как се създава саита с информация за продукта които пише ръчно за него след това отива в USFEEDS КОИТО Е ПЛАТЕН аз търся безплатен и след това пак създава нещо като саит и копира същото като при предишния саит поставя го и после там цака от руда креате и това е като цяло рпоказа ми че мога и без USFEEDS и аз го направих сега 5 саита направих и в кликбана до тук нищо не съм изкарал като пари и аз ви моля за правилните саитове и тракери изобщо да ми обясние като пирамида един вид нещатат от руда примеро тука са тея саитове за тази цел е тука са за тая цел и по този начин горе долу да разбера как да създавам необходимите работи извинявам се за големия роман опитвам се да обясня най-лесно дано ме разберете сега и дано ми помогнете друг няма....
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

ако искате кажете и ваште схеми, но по - лесен начин обяснено :)!

Здравей, нещо по-конкретно за питане? Какъв точно е проблема, защото писа ситуацията, която си е нормална за момента.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Много точно се изрази извинявай опитвам се да обясня че незнам дали правилно ги права тея работи и дригия вапрос е следния може ли да ми кажете добри саитове като кликбанк и след това безплатен тракер и да ми обясните как да ги свържа работите за да стане всичко както трябва ? какви саитове използвате и какви тракери ви питах за да ви разбера самите схеми за да мога се науча от тях ?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

в форума е обяснено но не мога да го разбера някави даски после ниши 5 асс да си напрвим някви работи от тоя сорт и не ми стана ептен ясно и аз искам самата подредба да я разбера от от руда примерно разбираш ли а по форомите малко пише тай като това принципно е ново за хората в Бг като цяло !
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Много точно се изрази извинявай опитвам се да обясня че незнам дали правилно ги права тея работи и дригия вапрос е следния може ли да ми кажете добри саитове като кликбанк и след това безплатен тракер и да ми обясните как да ги свържа работите за да стане всичко както трябва ? какви саитове използвате и какви тракери ви питах за да ви разбера самите схеми за да мога се науча от тях ?
Да, добре ми изглежда както си почнал. ;)

Иначе схемата, която си замислил често се случва с фри уеб ресурси и най-често съм я виждал чрез e-books. Правиш или плащаш да ти направят един много добър e-book или ако намериш нещо и успееш сам да направиш всичко като книга, го пускаш в най-големите торент тракери за фри даунлод, като линковете в книгата водят към дадени продукти на дадена програма, но с твоя аф. линкт. За това си говорим, нали? Други го правят с теми, дизайни, и други дигитални продукти, които са си техни и са ги пуснали, но монетеризацията става вече или чрез афилиейт, продаване на собствен продукт, надграждане и т.н. Дори имаше един много як софтуер или шер софт, което бяха включваше За другото не те разбрах. ;)



в форума е обяснено но не мога да го разбера някави даски после ниши 5 асс да си напрвим някви работи от тоя сорт и не ми стана ептен ясно и аз искам самата подредба да я разбера от от руда примерно разбираш ли а по форомите малко пише тай като това принципно е ново за хората в Бг като цяло !

???
 
От: Полезни съвети - Clickbank

чакай ,че написах още едно собщение и нещо го няма ами виж сега от този клип гледах How To Make Money with Clickbank Without a Website Video 1 | Clickbank Training работите просто желая да взимам продуктите и да ги рекламирам и хората като кликат от там да получавам пари аз само за тоя метод знам човек може и други да има ама само тоя метод го виддях досети ли се за какво говоря
 

Горе