Политика Офтопик

От: Политика Офтопик

И един въпрос - смяташ ли наистина, че в ЕС съществува "свободен пазар"?
 
От: Re: Политика Офтопик

Значи в тази тема ще местя всички политически постове който съм ги видял в други теми който не са политически и не са в раздела за офтопик :)

Това с политическия подфорум май не изглежда лоша идея. :)

Да видим тогава какво е тролене и хранене. Няма как да няма такива настроения тук, защото ставаме все повече и повече, а политическите симпатии на всеки са различни и от тук се поражда и спорове.

До година се очаква нещо по-силно като присъствие на такива мнения и коментари, за това предлагам на всеки да се настрои ментално от сега. Аз ще гласувам, което ще ме нареди из коментиращите тук. :)
 
От: Политика Офтопик

А това го гледах снощи и се напиках от смях. :D

И аз отдавна не се бях смял така :lol: Ама май не е далеч деня когато някой наистина ще влезе в парламента и ще им пререже гръцмуля. Това е само подготовката за сега :)
 
От: Политика Офтопик

Абе не знам с кое си мнение съм попаднал в този цирк, но определено опцията "Отпиши се от тази тема" ми доставя душевен оргазъм. Coolice, предпалгам ти тази тема, така както си я отделил, да я отцепиш и в отделна таблица в базата данни и направо да я изключиш от бекъпа на mysql. Ще си направиш страшна услуга и на себе си и на сървъра :)
 
От: Политика Офтопик

Абе не знам с кое си мнение съм попаднал в този цирк, но определено опцията "Отпиши се от тази тема" ми доставя душевен оргазъм. Coolice, предпалгам ти тази тема, така както си я отделил, да я отцепиш и в отделна таблица в базата данни и направо да я изключиш от бекъпа на mysql. Ще си направиш страшна услуга и на себе си и на сървъра :)

Покрай суровото гори и сухото! ;)
Темата ще бие всички рекорди по обем, това се канех да пиша още като се отцепи. Донякъде приноса е мой, макар да не очаквах точно такова развитие. :|
Но пък живота е прекрасен с неочакваните си неща! :D
От мен едно освежаване:

[video=youtube;LJgkk2PX_Ho]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LJgkk2PX_Ho[/video]
 
Re: От: Re: Политика Офтопик

Това с политическия подфорум май не изглежда лоша идея. :)

Да видим тогава какво е тролене и хранене. Няма как да няма такива настроения тук, защото ставаме все повече и повече, а политическите симпатии на всеки са различни и от тук се поражда и спорове.

До година се очаква нещо по-силно като присъствие на такива мнения и коментари, за това предлагам на всеки да се настрои ментално от сега. Аз ще гласувам, което ще ме нареди из коментиращите тук. :)

А не чал под форум само тази тема :) и като се скарат за политика в бизнес темите и извън секцията за офтопика местим всички постове в тази тема :)

поне талаша да е на едно място а тя ще си захапе за сеото каквото трябва (ако има култови фрази на тема политика в нея)

за политика да пишат в секция офтопика в съответните теми или се отварят нови а не да се оспамва форума по другите теми... първите постове преди моя ги преместих от тема за SEO мисля че нямат място там
 
От: Политика Офтопик

Абе Агейнст ти ли ми говореше за правопис - все се канех да ти прегледам мненията ама ти сам си се нахендрил даже и без да търся - Е така най обичам някой дето парадира за правилен правопис после да се наака качествено като тебе.

Относно Босия - можеш да даваш становище за него само ако го познаваш - Това че е малко странен и че винаги е в опозиция не е оправдание за това че говори истини - а именно че ебахте майката на държавата - Но както винаги по Сталинстки за вас е по лесно да кажете че на Босия сестра му е курва от колкото да отговорите по същество верни ли са тия неща дето говори.
 
От: Политика Офтопик

Абе Агейнст ти ли ми говореше за правопис - все се канех да ти прегледам мненията ама ти сам си се нахендрил даже и без да търся - Е така най обичам някой дето парадира за правилен правопис после да се наака качествено като тебе.

Ще бъдеш ли така добър да обясниш кое в правописа ми не ти хареса? Или само ще констатираш, че съм неграмотен и ще избeгаш като бит бесепар? :)

Обикновено в правописа бъркам пълния член, запетайките по някой път от мързел не ги слагам, другото са typo-та. Ако покажеш нещо, дето от неграмотност да съм го объркал ще ти се извиня тука публично и ще се извикам през джама, че съм тъп като гъс :)

И между другото след тире не се слага главна буква :p
И след "най" се слага тире.


Относно Босия - можеш да даваш становище за него само ако го познаваш - Това че е малко странен и че винаги е в опозиция не е оправдание за това че говори истини - а именно че ебахте майката на държавата - Но както винаги по Сталинстки за вас е по лесно да кажете че на Босия сестра му е курва от колкото да отговорите по същество верни ли са тия неща дето говори.

А относно Босия, мога да давам становище и без да го познавам, защото нещата около него са видими и от самолет. Ти как даваш становище за политиците, да не ги ползнаваш всичките? :)
 
От: Re: От: Re: Политика Офтопик

А не чал под форум само тази тема :) и като се скарат за политика в бизнес темите и извън секцията за офтопика местим всички постове в тази тема :)

поне талаша да е на едно място а тя ще си захапе за сеото каквото трябва (ако има култови фрази на тема политика в нея)

за политика да пишат в секция офтопика в съответните теми или се отварят нови а не да се оспамва форума по другите теми... първите постове преди моя ги преместих от тема за SEO мисля че нямат място там

Ще видиш като дойде някой друг активист. За SEO, ще си оптимизираме подзаглавията на постовете, за да има силен ефект. В момента най-силни дебатите са по медийните сайтове и форуми с леко такава ориентация - леко политическа. И както написах, какво ще стане до година, мисля, че няма да ни подмине и тук. ;) :)
 
Бан на бесепарите

Баннете бесепарите и всичко ще е тихо и кротко :p
Ще стане скучно...
 
От: Re: От: Re: Политика Офтопик

Баннете бесепарите и всичко ще е тихо и кротко :p

Не може ли Гробарите? :D
 
От: Политика Офтопик

Агейнст след като може да напишеш България с малка буква това че бъркаш членовете няма никакво значение то и без това вие герберастите за по сигурно като видите член го лапате да не е да се объркате и да пропуснете всевишният.

Той не е случаен вица дето ББ се оплаквал на Вежди Рашидов че не може да се изпика и Веждито го пита - Какво, проблеми с простата ли?
а ББ му отговаря - Не бе, аман от фенове докато го извадя и го налапат.
 
От: Политика Офтопик

Така и предполагах - нищо няма, само плещиш глупости, надявайки се, че няма да попитам - КАТО ТИПИЧЕН БЕСЕПАР :)

Това с малката буква се нарича TYPO - и се прави от бързина, докато твоите се правят от бесепарство и незавършен 8ми клас :) И ае ако може да не ми се правите на големи националисти на хартия. Не съм аз тоя, дето сере по Родината.
 

Горе