Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Гога жалко че за толкова време не можа да проумееш че и за това правителство ми е през оная работа - Ако не могат да се справят да си ходят ама проблема е че на твоите хора толкова много им се управлява (крадне) че даже и за миг не могат да си помислят че могат да не са на власт и са готови да удавят държавата само и само да бъде тяхното. А не трябва в никакъв случай да се допуска да се връщат на власт, защото очевидно е че те със сигурност не могат да я управляват правилно.

Това явно е някаква болест дето ходи по герберастите - Само днес двама гербераста във форума открито заявиха че се надяват държавата да се срине и да е много студена зимата за да видели хората колко е зле при БСП - Аз съм просто отвратен едно е да имаш симпатии към дадена партия друго е да си зомбиран до там че да искаш държавата да пропадне само и само да се докаже колко е бил велик вожда.
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Имах една случка преди няколко години с един дознател от КАТ - Карам си аз сутринта с 30, защото излязох доста по рано и на едно светофарно кръстовище един сотаджия минава на червено и следователно ме блъска много здраво... Нямаше камери. Идва дознател от КАТ и ми вика: Момче виждам, че си доста неопитен шофьор и както и да го мерим излиза, че ти си минал на червено .... Много добра теория - Чрез мерене разбира каква е била светлината на светофара :D... Говорим си и още и ми вика, ама и ти не си минал с малка скорост видях, че скоростния лост е останал на 3та скорост следователно може и с 120 да си карал ми вика... Добре кажете ми Вие какво значение има дори и с 200 да съм минал? Въпроса тук не е ли кой е имал предимство в тази ситуация, макар че си бях минал с точно 30км/ч...
Е тва е да си корумпиран и да миришеш на такъв от доста далече.
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Гога жалко че за толкова време не можа да проумееш че и за това правителство ми е през оная работа - Ако не могат да се справят да си ходят ама проблема е че на твоите хора толкова много им се управлява (крадне) че даже и за миг не могат да си помислят че могат да не са на власт и са готови да удавят държавата само и само да бъде тяхното. А не трябва в никакъв случай да се допуска да се връщат на власт, защото очевидно е че те със сигурност не могат да я управляват правилно.

Това явно е някаква болест дето ходи по герберастите - Само днес двама гербераста във форума открито заявиха че се надяват държавата да се срине и да е много студена зимата за да видели хората колко е зле при БСП - Аз съм просто отвратен едно е да имаш симпатии към дадена партия друго е да си зомбиран до там че да искаш държавата да пропадне само и само да се докаже колко е бил велик вожда.

Като гледам как яростно ги защитаваш няма как да го проумея... Какви мой хора, както виждаш вече не се включвам в политическите теми, там трима в коалиция си облъчвате хората :lol:
Кажи нещо по темата или умееш само да пишеш празни приказки?
За ли си, против ли си? Имаш предложение как да стане или? Разводняването на темата с празни приказки не е полезно или това ти е целта?
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

[video=youtube;vWUguAkIHBU]http://www.youtube.com/watch?v=vWUguAkIHBU[/video]
 
От: От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Като гледам как яростно ги защитаваш няма как да го проумея... Какви мой хора, както виждаш вече не се включвам в политическите теми, там трима в коалиция си облъчвате хората :lol:
Кажи нещо по темата или умееш само да пишеш празни приказки?
За ли си, против ли си? Имаш предложение как да стане или? Разводняването на темата с празни приказки не е полезно или това ти е целта?

Върни се назад по постовете съм писал доста по темата - ако нещо не ти е ясно питай
 
Интересно при 25 градуса температура навън, какви забележки биха могли да имат към летните ми гуми...
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Може би през пролетта ще проведат акция "Лято".
 
От: Re: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Интересно при 25 градуса температура навън, какви забележки биха могли да имат към летните ми гуми...

Няма закон, който да те задължава да слагаш зимни гуми. Има минимум само за грайфера. Баварията, като беше в движение, винаги бях с летни гуми отзад, докато не завали снега. Много е приятно на хлъзгавия асфалт :)
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Аз не ги харесвам полицаите, тея нямат укротяване, важното е закон да има, че после да си търсиш правата ако злоупотребяват.

Стачка някаква вдигаха милиционерите, Цецу Тъпото им бил обещал някакви надбавки и не им ги дал, та сега щели да им ги дават, поне това се разбра наскоро.
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Айде пак старата песен на нов глас.
Всъщност стачката беше лично срещу вашия министър.
Важното е алъна да си ръси глупостите...

Стотици полицаи излязоха на протест пред част от районните управления в София.
Пред сградата са се събрали около 60 униформени, видя BNews. Полицаите обясниха, че ги местят в Четвърто и Шесто РПУ. Те са твърдо решени да подадат жалби във Върховния административен съд. Синдикатите обясниха, че

около 9 часа в районните управления е имало инструктаж, който е взривил недоволството на униформените.

От МВР потвърдиха за проведения инструктаж, но също не уточниха подробности. От министерството официално коментираха, че според тях проблем няма.
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Айде пак старата песен на нов глас.
Всъщност стачката беше лично срещу вашия министър.
Важното е алъна да си ръси глупостите...


И се отказаха от това искане нали? Ето така се протестира с ясни и точни искания.
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Какво стана с НАП-аджиите? Започнаха ли вече да спират автомобили за проверка?
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

И се отказаха от това искане нали? Ето така се протестира с ясни и точни искания.

Ти само се оплиташ :lol:
Кое му е неясното на другите искания
 
От: Полицията вече ще спира само при нарушения на пътя

Ти само се оплиташ :lol:
Кое му е неясното на другите искания

Kakви са исканията? Оставка? И после какво? Пак избори и пак същото? Протестира се за нещо конкретно или се протестира и се агитира за дадена личност, която може да промени нещо - тези неща липсват при пияните лумпени.
 

Горе