Получихте ли си чековете от AdSense?

От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Отиваш в ПИБ и те там знят какво да правят. ОТ теб ще се иска само да се подпишеш. Ще трябва да имаш сметка във валутата на чека, в която да се блокират някакви пари -- таке че ако ти е ПЪРВИЯ чек, може да се наложи да внесеш някакви пари в тази сметка.
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

моя пристинга със стандартна доставка сега, ама не знам как да го осребря, ще ми дадете ли малко информация, чека е на някаква си Citybank

Точно на Citybank са чековете от Google.
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Пощите днес направиха рекорд! Днес е първо число на месеца и в пощенската ми кутия установих, че има чек :) Ползвам стандартна доставка.
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Пощите днес направиха рекорд! Днес е първо число на месеца и в пощенската ми кутия установих, че има чек :) Ползвам стандартна доставка.

Блазе ти, аз поисках преиздаване и ще има да си чакам:(
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Наистина при пощите има наредък :)
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

ткова животно като 29$ плащане в адсенсе няма..при 50$ пин след това на 100$ за предния месец:)



Насе, искаш ли да ти ги подаря? Двечки са чекчетата за по 29$?
Актуални са и валидни.

Иначе мерси, че ме светна как стават фатките
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Верно е , пощите дърпат напред с материала. Досега не съм получавал по рано от 6 число, а тоя месец го заковаха чека на 1 :О :)
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

дано скоро да пуснат Western Union (в момента е в бета тест за България). Схемата е следната: между до 30 число на месеца излиза плащането в adsense страницата и директно с данните от там отивате в най-близкия офис (който и да е на WU и ви дават парите до стотинка без никакви удръжки).
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

дано скоро да пуснат Western Union (в момента е в бета тест за България).
Някой получавал ли е досега в БГ с Western Union?
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Сигурно тия с по големите сайтове ;)
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

не, Wu не е за големи сайтове и за акаунти с много приходи, защото е кешова услуга. Ти отиваш и ти дават доларите кеш а не по сметка. Големите сайтове работят с банкови трансфери (за БГ още няма но до края на годината може и да има).
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

дано скоро да пуснат Western Union (в момента е в бета тест за България). Схемата е следната: между до 30 число на месеца излиза плащането в adsense страницата и директно с данните от там отивате в най-близкия офис (който и да е на WU и ви дават парите до стотинка без никакви удръжки).

Нима мислиш че Western Union нямат такси ??? Оптимист !
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Знам, че много се спори по темата затова да уточним:
Таксите са за сметка на Г.
Каквато сума си изкарал за месеца ти я плащат до посления цент.
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

А не щеш ли парите в кеш по DHL за сметка на Google ? :)
 
при дхл има физическо преместване на обекти в прострнаството и при уестърн юниън има само електронен трансфер които реално струва само печалбата на посредника а ако Г прехвърлят пари доста всеки месец почуават огромни отстъпки :)
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

И им излиза почти без пари и е по-сигурно от пощите, където чекът може да се изгуби безследно поради невнимание от страна на пощаджиите. :)
 

Горе