Помни жертвите! Помни убийците!

EGraphix

Well-Known Member
Днес, 1 февруари 2016 г., се навършват 71 години от изпълнението на смъртните присъди на Първи и Втори върховни състави на „народния съд” срещу регентите, бивши министър-председатели, царски съветници и депутати от 25-то Народно събрание. Днес е и Ден за признателност и почит на жертвите на комунизма.

„Народният съд”: Обезглавяването на държавния, политическия и военен елит

http://pametbg.com/index.php/bg/prestuplenia/naroden-sud/68-2015-12-09-07-55-33


"Никога през живота си не съм спала така блажено, както в утрото на екзекуцията, след като заглъхна и последният изстрел!“ -
Цола Драгойчева, отговаряща в ЦК на БРП(к) за организацията и провеждането на Народния съд и наблюдаваща изпълнението на смъртните присъди.

8170_1869712249921992_53470372596203361_n.jpg
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

ок, тези ги видяхме. Дай сега и държавния елит да видим какво сме загубили :) Разбрахме, че политическия е елит в кавички.
 
Последно редактирано:
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Дядо ми е бил убит без съд и присъда.
Лично аз не мога да си обясня защо държава и обществото се разпаднаха тогава и позволиха това да се случи.

Унгарците 1956г водиха война срещу съветския съюз, чехите мирно протестираха '68 година, поляците създадоха Солидарност 1981г.
А ние се продадохме на окупатора.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Унгарците 1956г водиха война срещу съветския съюз, чехите мирно протестираха '68 година, поляците създадоха Солидарност 1981г.
А ние се продадохме на окупатора.

[video=youtube;2Snwv053Uik]https://www.youtube.com/watch?v=2Snwv053Uik[/video]
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Пак ли подобни глупави теми, докато през това време държавата бавно се разпада. Стига с тези комунисти, ченгета, агенти те умряха, преродиха се и пак умряха. Утре очаквам някой турчин тук, да пусне тема за възродителния процес :cry:
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Прадядо ми е умрял захвърлен в Пазарджишкия затвор някъде през 50-те. Никой до 90-та не е знаел какво се е случило с него. Поклон пред паметта на избитите.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Е, и ? Днес колко хора умират без присъда, защото нямат пари за лекарства, храна и др. неща от първа необходимост ?
За това са виновни твоите любимци и техните деца, които все още държат властта в България. Прочети защо Горуня е искал да направи преврат и да смъкне правешкия мангал и ще ти стане ясно, че дори идеалистите комунисти са виждали какво се случва в НРБ далеч преди падането на режима.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

и моя пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра дядо е умрял и все още не знам от какво, защото по време на турското робство не са се водили такива документи :(
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

За това са виновни твоите любимци и техните деца, които все още държат властта в България. Прочети защо Горуня е искал да направи преврат и да смъкне правешкия мангал и ще ти стане ясно, че дори идеалистите комунисти са виждали какво се случва в НРБ далеч преди падането на режима.

Горуня е бил пълен идиот. Кажи ми как ще направиш основна реформа, в разрез от СССР, на държавата в пика на студената война ? Като нашите пазари и сурвини са главно свързани със СССР ?
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

До втората световна война България не е била обвързана с икономиката на Съветски съюз и е била водеща икономическа сила. Българите са мразели руснаците още от времето на първата световна война.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

и моя пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра дядо е умрял и все още не знам от какво, защото по време на турското робство не са се водили такива документи :(
Става въпрос за бащата на баба ми, гений. Ако на теб не ти пука за съдбата на преките ти роднини, на мен ми пука и не мога да съм безразличен за бруталната съдба на мой прародител, чиито гени нося в себе си.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

До втората световна война България не е била обвързана с икономиката на Съветски съюз и е била водеща икономическа сила. Българите са мразели руснаците още от времето на първата световна война.

Водеща да, водеща само пред Албания :lol:
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

По спокойно колега , без такива квалификации. Изобщо знаеш ли какво е станало тогава

Не се ядосвай здравко си е комунист затова такива ги плещи.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Казах го приятелски, знам че сега щяхме да сме с около -40 % по-малка територия

И как щяхме сме с 40 процента по-малка територията - супер фантазии имаш честно.
 

Горе