Помощ за избор на онлайн работа

Zombie1991 каза:
Май няма да стане с това... Мога ли по някакъв начин да си изтрия регистрацията? За в бъдеще да не получавам някакви си известия.

А защо просто не си го оставиш и когато решиш да ползваш някой от продуктите им да се логнеш. Те така или иначе пращат и-мейли само при нов даунлайн или продажба. Тава за се приятни неща. Аз не съм трил никъде акаунти и имам сигурно около 200+ и просто като почна сайт в определена ниша - се логвам към програмата с най-подходящи продукти.
 
И аз никога не трия акаунти. Като искам да видя за какво става въпрос в някоя програма..просто се регистрирам и ако ми хареса почвам да я промоутвам ако не повече не влизам и това е.
 
Някои ще каже ли като си истегля темплейт как да наглася да преминава кам моя линк че нещо не мога да го схвана там в индекса ли се сменя
 
Zombie1991 каза:
Как плаща AdSense? Разбрах само, че трябва да имам сайт и на него да съм поставил AdSense?

Трабва да имаш и добро количество трафик и по възможност контента ти на него да е уникално и голямо за да задържа посетителя да чете, преди да кликне на ад-а. Така трафика ще е качествен.

Много Успехи.
 

Горе