Помощ! регистрирах се в пейпал и дадох "get veryfied"

Sparks

New Member
Така, значи регистрирах се в пейпал и дадох "get veryfied" защото мислех че е за потвърждение на e-mail адресът ми. но излиза че там ми чаржват 1.50 евро и ми дават това:
  • We made a €1.50 EUR or equivalent charge to your card on Sep 15, 2011.
  • Check your summary of financial activity provided by your card issuer for the unique code we sent with the charge.
  • А когато дам:
"Having trouble finding the code we sent"
ми дава:
  • We sent the code when we made a €1.50 EUR charge to your Visa X-3705 card on Sep 15, 2011. Please check the summary of financial activity provided by your card issuer again in a day or two - sometimes there's a slight delay.
If you can't check your summary online, check the paper summary from your card issuer when it comes in the mail (this can take up to 30 days). You will find the charge from PayPal with a 4-digit code.



[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]​
 
От: Помощ!

Моля ви помогнете ми защото си нямам идея какво да направя. Прочетох какво пише но не го разбирам. Моля ви помогнете ми
 
От: Помощ!

Върви в банката и искай извлечение, там ще видиш сумата от 1,50 и до нея трябва да има 4-цифрен код. Няма начин да не го видиш. После влизаш в пейпал сметката си. След като въведеш кода за потвърждение ще ти върнат парите. Правят го, за да докажеш, че картата е твоя.
 
От: Помощ!

Пише, че ти е взело евро и половина за потвърждаване на картата
сега трябва да вземеш извлечение от банката оператор на твоята карта и да намериш 4-цифрен код който да въведеш в сайта на пейпал

след това ще ти върнат тези пари
 
От: Помощ!

Върви в банката и искай извлечение, там ще видиш сумата от 1,50 и до нея трябва да има 4-цифрен код. Няма начин да не го видиш. После влизаш в пейпал сметката си. След като въведеш кода за потвърждение ще ти върнат парите. Правят го, за да докажеш, че картата е твоя.
В онлайан банкирането пак го има кода.
 
да в онлайн банкирането го има изглежда горе долу така - PAYPALXXXX

а при някои карти като идеш на банкомат и дадеш да ти изкара последните 5 транзакции излизало също поне така са ми казвали но незнам разпечатвал ит ти ги или трябва да си го препишеш

а и може чак утре или в понеделник да ти излезе на стейтмънта заради скороста на бг банките
 
От: Помощ! регистрирах се в пейпал и дадох "get veryfied"

Благодаря за отговорите. Утре лично ще взема изявление но само да попитам ако до 24 часа не въведа кода, трябва ли да плащам 1.50 евро?
 
От: Помощ! регистрирах се в пейпал и дадох "get veryfied"

Благодаря за отговорите. Утре лично ще взема изявление но само да попитам ако до 24 часа не въведа кода, трябва ли да плащам 1.50 евро?
Само една поправка - не е изявление, а извлечение. Че ако им кажеш в банката изявление и ще те гледат като голям камък.
 
От: Помощ! регистрирах се в пейпал и дадох "get veryfied"

Те тия пари така или иначе ти ги взимат,но като въведеш кода се връщат...в банките са и те едни..тера отидеш лично,после званят до централата в София..и после дават кода... :) По тел. не го дават :)
 
От: Помощ! регистрирах се в пейпал и дадох "get veryfied"

Е че кви са тези банки, бе правете си онлайн банкиране и не го мислете.

Просто ти казват, за да потвърдиш че всичките документи са точни и не се представяш за друг, тези 4 симовала трябва ги въведеш и си пич, онзи ден и аз минах през същата процедура ;)
 
От: Помощ! регистрирах се в пейпал и дадох "get veryfied"

Зависи от банката, но максимум до 2-3 дни след като си регистрирал картата. Ама трябва да идеш в банката да си го потърсиш или ако имаш онлайн банкиране, защото те няма да те потърсят, за да ти дадат кода.
 
От: Помощ! регистрирах се в пейпал и дадох "get veryfied"

спайпал имам проблем с верификацията
 

Горе