Помощ Open Cart

От: Помощ Open Cart

Замина си...явно оплитането е било жестоко :)
 
От: Помощ Open Cart

Какви отзивчиви хора обаче сте, евалата...

Някой правил ли го е това тука дето си играх преди време. Категориите отляво, първите отгоре отляво вижте. Като задържите мишката над категорията и тя става падащо меню. Само че както виждате не се запазва цсс-а :) Голема играчка беше до тука да го докарам, са ме мързи да оправям цсс-а.. някой правил ли го е това и къде да погледна?
http://китайскистоки-онлайнмагазин.reklamiotgoogle.com/index.php?route=common/home
 
От: Помощ Open Cart

Тук съм:) не съм заминал. Как да разбера каква е резолюцията на слайдера, някой ще ми помогне ли?
patescoloccia.ca
 
От: Помощ Open Cart

Още нещо, трите квадратни банера, искам да водят към нова страница, но не знам откъде да я създам?
Food market 2014-02-24 22-00-54.jpg
 
От: Помощ Open Cart

Някой ще помогне ли?
Duplicate-State.jpg.jpg
Продуктитът, последния ред вдясно просто изчезна...
 
От: Помощ Open Cart

За да не отварям нова тема някой може ли да ми каже какво трябва да конфигурирам по модулите, така че при търсене да ми се запазват отстрани каквото има в колоните например категории, филтри и т.н.
 
От: Помощ Open Cart

Здрасти

В админа на Системни/Изглед/Шаблони за страници

Добави

Име на шаблона: search
Път: product/search

запазваш

след това отиваш в кой да е модул и му казваш да се визуализира в новия шаблон
 
От: Помощ Open Cart

Привет :) Видях, че пише "помощ" и се възползвам за да не отварям нова тема . Извинете ме предварително, ако съм на грешното място.
Имам проблем някакъв с php ( начинаеща съм) . Вчера като се опитвах да вкарам пробен продукт и се появи най- отгоре на сайта това " Notice: Undefined index: sections in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 20Notice: Undefined index: sections in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26Notice: Undefined index: sections in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 20Notice: Undefined index: sections in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26Notice: Undefined index: sections in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 20Notice: Undefined index: sections in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hobitor/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26"

После като кликна на раздел или подраздел и ми дава ERORR 404............, с две думи нищо не се получава и незнам къде бъркам. Другия проблем ми е , че има един модул "Специална селекция", който се опитвам да махна , но 100 пъти разгледах модулите и разширенията и не намирам от къде да го изтрия.......
Сайта е hobit.org Проблемите си личат още като кликнете на сайта или в категории.
Можете ли да ме посъветвате как да поправя тези грешки!
Благодаря предварително на отзовалите се!
 
Последно редактирано:
От: Помощ Open Cart

Здравей, относно модула, лично аз не съм запознат с него, но би било добре ако е платен/или внедрен заедно с темата да потърсиш съпорт от разработчика или ако има документация да я прегледаш по-обстойно. Относно "ERORR 404" най-очевидната причина за това е, че имаш включени "сео адреси" без наличието на работещ .htaccess файл.
 

Горе