Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Одеве в инвестора четох Боко как се оплакваше че мотрисите на Сименс били много скъпи 6 милиона парчето и че това били най глупаво изхарчените пари от тройната коалиция - Явно още не е чул за сайтовете дето си правят
 
Re: От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Одеве в инвестора четох Боко как се оплакваше че мотрисите на Сименс били много скъпи 6 милиона парчето и че това били най глупаво изхарчените пари от тройната коалиция - Явно още не е чул за сайтовете дето си правят
Да, малко се получава крадеца вика дръжте крадеца. :)

За това всяка глупост от рода "Миналото правителство...." става все по жалка..... :)

А тази страница, яко сдух за нашите данъци. За това като ми кажат, че пари няма, възприемайте го като "няма достатъчно пари за крадене". А пари има, щом има и за крадене и дондуркане на такава голяма администрация. И за това ел. правителството не е факт, защото:

1. Всяка година се точат пари за този проект
2. При автоматизиране, много раб. места ще отпаднат

Нямат голям интерес за такова нещо. Да не говорим, че и не ги бива в тези неща. :)
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Вече се оляха тотално, направо ми се гади от ГРОБАРИТЕ, няма какво да коментирам и аз ще се опитам да го налинквам навсякъде дано помогна.
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

http://www.prsr.bg/

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="NOINDEX, NOFOLLOW">
<meta name="Description" content="">
<meta name="Keywords" content="">
<title></title>

============

Мамицата им мръсна :evil:

какви фирми избират тези некадърници?
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

http://www.prsr.bg/

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="NOINDEX, NOFOLLOW">
<meta name="Description" content="">
<meta name="Keywords" content="">
<title></title>

============

Мамицата им мръсна :evil:

какви фирми избират тези некадърници?

За кво им е "Index, Follow", като има прескъпа реклама по телевизията... "Грънци"... "Му-у-у-у"... :)
И аз така искам да оптимизирам.... дай 2-3 милки за реклама по телевизита и ми дреме :).
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Ми аре да взема и аз да си направя една фирма... да бутня на някоя комисия некоя хилядарка за конкурс за създаване на сураттефтер страница и туитър акаунт, ще ги поддържам редовно, само ще ми пращат инфо по тез програми, да качвам, ще им зема един хостинг и домейн евтино (даже няма да е на безплатен домейн, брей :D ), един блог ще им сложа, ще го напомпам по социалки, директории и т.н. дивотии... Тарифата ми е 20 000 лева за сетъпване на горепосочените + 80 000 лева за маркетинг, реклама и консултантски услуги (че е много модерно да предоставяш консултантски услуги напоследък... всички много разбираме и все консултираме нашата мила татковина :D)

А и да не забравя - всички цени са без ДДС :d
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Ми аре да взема и аз да си направя една фирма... да бутня на някоя комисия некоя хилядарка за конкурс за създаване на сураттефтер страница и туитър акаунт, ще ги поддържам редовно, само ще ми пращат инфо по тез програми, да качвам, ще им зема един хостинг и домейн евтино (даже няма да е на безплатен домейн, брей :D ), един блог ще им сложа, ще го напомпам по социалки, директории и т.н. дивотии... Тарифата ми е 20 000 лева за сетъпване на горепосочените + 80 000 лева за маркетинг, реклама и консултантски услуги (че е много модерно да предоставяш консултантски услуги напоследък... всички много разбираме и все консултираме нашата мила татковина :D)

А и да не забравя - всички цени са без ДДС :d

Нямаш най-важното: Братчет, който раздава държавните поръчки.
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Трябва да направим един сайт: kradometar.com и там да публикуваме всякакви такива схеми. Пращаме линка директно на премиера, като искаме обяснение за публикуваните схеми. Акция по всички възможни медийни канали, колкото се може повече хора да научат :)

Примерно да има брояч, за откраднатите пари от всяко правителство и той да си върви с всяка нова публикувана кражба и срещу всяка сума името на човека, пуснал конкурса :D

След това може да търсим обяснения лично от тези хора и да коментираме техните оправдания.
 
Re: От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Мамицата им мръсна :evil:

какви фирми избират тези некадърници?

Фирми на хора, не са случайни. Мърлява история е като цяло.

Както казах, това е и от двете страни. Слабо задание и кофи изпълнение с цел минимизиране на разходи и увеличаване на печалби. А между тях едно голямо гърло, което посредничи. ;)

Какъв сайт, какво 5 лева. Имам 100 организации, които спят. Нашата работа е да си плащаме данъците, всичко друго отнема време, както и ресурси, което ни връща назад. Но подкрепям идеята за сайт, на няколко езика, за да ни видят резила навсякъде. Ако има броя за това, няма да стигнат нулите.....защото само аз се сещам за 10 мил. :)
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Интересно защо свежо не ми позволява да споделя новината, мислех да я споделя и там и да я направя популярна за час, но ме спира като се опитам да я споделя. :mad:
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Нека обясния и аз защо ако има линк по темата в Свежо няма да бъде ободрен или ще бъде редактиран на момента. Почвам:

1. Svejo е вече част от групата xenium.bg, които са в близки отношения със Sportal-а, бившите MSKey
2. Ако сте виджали банери на българския туристически портал в sportal.bg и novinite.bg, ще направите връзката

Вече става ясно, нали? Ако не съм прав, нека някой ме обори. Но това е простата логика, която аз успях да навържа.

Не е изключен и момента, в който са раздадени по някоя друга хилядарка и в другите медии, за да си мълчат. Не за друго, но социалните медии в БГ гръмнаха покрай този случай, а аз не го видях на нито една "себеуважаваща" се медия. Всичку тук се работи така - крадеш, даваш няколко хилки или нещо им обещаваш в бъдеще, за да си мълчат и всичко си е ОК. За това вече и интерента тук наподобява телевизиите.

Моето предопреждение тук е - внимавайте какви сайтове ползвате за източници на информация. ;)
 
От: От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Трябва да направим един сайт: kradometar.com и там да публикуваме всякакви такива схеми. Пращаме линка директно на премиера, като искаме обяснение за публикуваните схеми. Акция по всички възможни медийни канали, колкото се може повече хора да научат :)

Примерно да има брояч, за откраднатите пари от всяко правителство и той да си върви с всяка нова публикувана кражба и срещу всяка сума името на човека, пуснал конкурса :D

След това може да търсим обяснения лично от тези хора и да коментираме техните оправдания.

Ще го затворят няколко часа след пускането :D
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Ми аре да взема и аз да си направя една фирма... да бутня на някоя комисия некоя хилядарка за конкурс за създаване на сураттефтер страница и туитър акаунт, ще ги поддържам редовно, само ще ми пращат инфо по тез програми, да качвам, ще им зема един хостинг и домейн евтино (даже няма да е на безплатен домейн, брей :D ), един блог ще им сложа, ще го напомпам по социалки, директории и т.н. дивотии... Тарифата ми е 20 000 лева за сетъпване на горепосочените + 80 000 лева за маркетинг, реклама и консултантски услуги (че е много модерно да предоставяш консултантски услуги напоследък... всички много разбираме и все консултираме нашата мила татковина :D)

А и да не забравя - всички цени са без ДДС :d
Стига бре! Аман от подбивачи на цени! :clap:
Това струва някъде към два милиона. Без маркетинга и рекламата.
 
Re: От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Стига бре! Аман от подбивачи на цени! :clap:
Това струва някъде към два милиона. Без маркетинга и рекламата.
Тук е много важно да имаш връзки. Колкото повече и на големи нива, толкова по-добре. Така се прави. Да не кажа, че сделките минават на маса с по няколко големи 12-годишни уискита.

Новината пълзи из доста сайтове вече: 50 хил. лв. платило Министерството на земеделието за страница във Фейсбук и акаунт в Туитър, а колко често го засичам като споделен линк в соц. мрежите, това е отделен въпрос. :)
 
От: От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Трябва да направим един сайт: kradometar.com и там да публикуваме всякакви такива схеми.

После трябва да правим и шамарометър.com да отмерва колко бой сме изяли от милицията. :D
 
От: Re: От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

на маса с по няколко големи 12-годишни уискита.
Стипци и педофили! :clap:
Едно уиски трябва да е пълнолетно! :|



http://www.facebook.com/pages/Програма-За-Развитие-На-Селските-Райони/257290224358098
Харесванията главоломно се покачват. :lol: Вчера бяха 7.
Както и коментарите... :D
 
Последно редактирано:
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Моля колегите в пазара да не подбиват новите цени на фейсбук страниците!!! Какви са тея 100 лева за страница с 10 000 фена? Не разбрахте ли, че новите цени са за 16 фена 50 000 лева. :lol:
 
От: От: Re: От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

http://www.facebook.com/pages/Програма-За-Развитие-На-Селските-Райони/257290224358098
Харесванията главоломно се покачват. :lol: Вчера бяха 7.
Както и коментарите... :D

нещо са те питали, но там си е останало :mrgreen: ... с 15 часа закъснение... :D :D кравите ако трябва да чакат отговор.. ще преритат :lol:
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Сега ще спуснат задача във всичките министерства служителите да харесат страницата. Ще има бонуси. Дебели. Те ще ги избият от глоби.
 

Горе