Поредния тарикат!

От: Поредния тарикат!

Мангуста....хахахаха. :D На батко кенди есъ. :)

И не се ли научихте, че и в скайп е хубаво да глаголите с родната ни писменост. :)
 
От: Поредния тарикат!

Тоя домейн с фейк фейса, се води поне по имейл на някой си poriazovstanimir. Тука има един poriazov да не е същия?

Да се оправдава ако не е! Щото единия тарикат баннат, ама сайта продължава да събира акаунти.
 
От: Поредния тарикат!

И не се ли научихте, че и в скайп е хубаво да глаголите с родната ни писменост. :)
Мда лампичката warning трябва да светва още като се види шльоковицата у бизнесо партньоръ:)
 
От: Поредния тарикат!

Тоя домейн с фейк фейса, се води поне по имейл на някой си poriazovstanimir. Тука има един poriazov да не е същия?

Да се оправдава ако не е! Щото единия тарикат баннат, ама сайта продължава да събира акаунти.

фейка фейс - си е чист фишинг сайт и подлежи на строго наказване! --->крадене на пароли,лични данни ,банкови сметки и други!

предполагам знаете какво е фишинг сайт ?
 
От: Поредния тарикат!

Мда лампичката warning трябва да светва още като се види шльоковицата у бизнесо партньоръ:)
Да, не правете бизнес с хора, които имат проблеми с писането на БГ. Не че нещо, но е показател колко е сериозно всичко. Ако отношенията са на много близки хора, няма проблем и с краката са се пише, но когато някой иска да прави бизнес с друг и не се познава с него е редно да се ползват максимално по-представителни форми за общуване. Няма да е зле като закон да е писането на БГ. :)

Фишинг сайт знаем какво е. Ще завърши на някоя маса с насочен прожектор към него, ако някой друг изреве на умряло. ;)
 
От: Поредния тарикат!

При мене хрома предупреждава, че вече сайта е репортнат за фишинг. Чудя се какво толкова намират в тарикатлъка. Сигурно води до вид физическо удоволствие щом го практикуват.
 
От: Поредния тарикат!

С всички които съм си писал от предприемача (в това число и собственика на icn.bg) всички пишат на маймуница ,така ,че това не е показател
Да, не правете бизнес с хора, които имат проблеми с писането на БГ. Не че нещо, но е показател колко е сериозно всичко. Ако отношенията са на много близки хора, няма проблем и с краката са се пише, но когато някой иска да прави бизнес с друг и не се познава с него е редно да се ползват максимално по-представителни форми за общуване. Няма да е зле като закон да е писането на БГ. :)

Фишинг сайт знаем какво е. Ще завърши на някоя маса с насочен прожектор към него, ако някой друг изреве на умряло. ;)
 
От: Поредния тарикат!

един съвет към всички ,когато ви пратят мейл и страница преди да кликнете огледайте се

най известните страници и търсачки като гооглю,юоутубе,фацебука,пейпал от скоро и дпфорума ползват това https://

също така гледайте адресите как Ви излизат няма адрес ааааааа.ггггуглю.бг или ком и да получите от такъв адрес мейл

не бъдете доверчиви в интернет бизнеса,той е като в реалноста!
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Поредния тарикат!

един съвет към всички ,когато ви пратят мейл и страница преди да кликнете огледайте се

най известните страници и търсачки като гооглю,юоутубе,фацебука,пейпал от скоро и дпфорума ползват това https://

също така гледайте адресите как Ви излизат няма адрес ааааааа.ггггуглю.бг или ком и да получите от такъв адрес мейл

не бъдете доверчиви в интернет бизнеса,той е като в реалноста!

Човек може да се хване по невнимание. Ето, логнете се във Facebook: https://www.facebook.com/. Ако човек не обърне внимание на адреса на сайта, на който попадне, а той е точно копие на Facebook, може много лесно да се подведе.
 
От: Поредния тарикат!

С всички които съм си писал от предприемача (в това число и собственика на icn.bg) всички пишат на маймуница ,така ,че това не е показател
Еми за мен е показателно, не знам за вас. На лично и в скайп са ми писали предимно така, на български. Шльокавицата не съм я засичал поне в моите комуникации толкова често. :)
 
От: Поредния тарикат!

@uphero не лъжи :) с мен си писал на кирилица.
 
От: Поредния тарикат!

Еми за мен е показателно, не знам за вас. На лично и в скайп са ми писали предимно така, на български. Шльокавицата не съм я засичал поне в моите комуникации толкова често. :)

Напълно съгласен!!! Ако познавам човека няма проблем (не, че не се дразня ама), обаче ако не го познавам и почне директно на майминица направо си мисля за някое дете. :)
 
От: От: Поредния тарикат!

Човек може да се хване по невнимание. Ето, логнете се във Facebook: https://www.facebook.com/. Ако човек не обърне внимание на адреса на сайта, на който попадне, а той е точно копие на Facebook, може много лесно да се подведе.


ти прочете ли добре и обърнали внимание на това което искам да кажа ,само с две думи?

ако не си,бягай си лай някъде другаде като чакал...
 
От: От: Поредния тарикат!

ти прочете ли добре и обърнали внимание на това което искам да кажа ,само с две думи?

ако не си,бягай си лай някъде другаде като чакал...

Как лае един чакал, че ми е интересно?
 
От: Поредния тарикат!

Айде стига сега. Темата беше за тарикатчето. Баннат е, чакаме новия му акаунт. Няма нужда да спорите и да се заяждате за глупости.
Аз попринцип в скайп винаги си пиша на "маймуница" както му викате, защото ми е предимно за семейство и приятели и няма нужда от официална форма. Както и да е. Да се радваме, че поредния профил на мангустата е закрит. Дано да се спре най-после.
 
От: Поредния тарикат!

И на мен ми мина с тоя номер за "тузовете.ком" (пълна реплика на фейсбук) и след това, като въведох ид и пас ме откара в YouTube.... Каква беше цялата тази история - не знам, но има нещо нередно.
 
От: Поредния тарикат!

Сега си погледнах пак предния пост да видя на какво се е обидил фрайдей и видях, че може да е заради сайта, който съм линкнал. (да го е приел за някаква лична заигравка)

Сега ще представя мисълта си директно и без чувство за хумор, за да не ми се обиди и някой друг.

Това, което исках да кажа, е че ако някой ти прати линк, водещ към точно копие на Facebook, а самия линк го е облякъл с анчор адреса на Facebook заедно с "https:/" има голяма вероятност да се хванеш на въдицата. Единствения начин да се усетиш е да загледаш адреса, който ти е заредил в полето. Но като не го очакваш може спокойно да си напишеш данните преди да разбереш измамата.

И на мен ми мина с тоя номер за "тузовете.ком" (пълна реплика на фейсбук) и след това, като въведох ид и пас ме откара в YouTube.... Каква беше цялата тази история - не знам, но има нещо нередно.

Целта е много проста. Взима ти имейла и паролата и ти краде акаунта.
 
От: Поредния тарикат!

Само не разбрах , на кого е uzove.com/fb/index/ ?
На Баннатия вече мангустата или на друг от форума?
 
Последно редактирано от модератор:

Горе