Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Re: От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Сега щял да ме съди за клевета ИЗМАМНИКА.

Тоя е болен, човек. Зарери го от сега. Такива навлеци цял живот паразитират над другите.

"Статии под наем". Този е пълен олигофрен. :) Зарежи го докато все още и ти си нормален покрай него. ;) Четох му писанията тук и определено е за професионална помощ момчето.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Ама аз наистина съм го отписал :) Просто писах а съвет, то пък взеха, че колегите от форума се досетиха за кой става дума и така. Иначе аз си бях много афектиран защото ако видите само какви мейли ми е писал(яко напада и плаши). Писах си и с Brad19.. и той каза, че същата схема се е повторила и при него само с разликата, че неговите статии не ги е публикувал. Само приятелката ми такива дълги фермани ми е писала, а с този определено не съм си лягал :) Като цяло не му е добре хич, дори не съм и се занимавал с него.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Просто нямам коментар... Галине, ти си сериозен човек просто не се занимавай с този.. Един як бан ще го оправи перфектно. ;)
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Тук един колега от форума ме открехна, че това бил кръчмаря
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Нова доза забавление от днес от личният ми мейл:


Нали ме беше блокирал? Почна като някоя вдовица да виеш през 5 минути по форумите. Жалко и смешно е. Никой не е казал, че ще идва в дивата провинция, за да се разправя с теб. Просто адреса ми е нужен, за да подам иск за обещетение. Непрекъснато повтаряш, че съм бил зле психически, мръднал и т.н. , ще се наложи да го докажеш в съда. В противен случай е обида и дори клевета и то на публично място и ще трябва да си платиш глобата. Такива са законите, не съм ги измислял аз. Всеки мъж трябва да носи отговорност за своите думи, но както гледма как взе да ми хленчиш през 5 минути, нещо не виждам това да са реакции на мъж. Лесно е да се скриеш зад глутницата от форума и да викаш по мен - "Той е луд, той ме измами....." Покажи ми къде съм ти прехвърлил авторските права? Ти дори и за 5лв. се направи на разсеян, хем ги има черно на бяло, нали? Обаче документ за авторските права нямаш. Уговорката беше да видиш дали ти вършат работа за 2 месеца. Много лесно забравяш. Какво те бърка, че съм ти дал стационарен телефон? На непознати не давам лични данни и мобилни телефони. Ти дори ЕГН ми искаше, нали помниш? Какво беше намислил и като не стана, ме нападна във форума? Ти си мисли, че съм луд, но аз те прецених кой си и какво си. Дали пък нямам познати в Стара Загора, които те знаят?
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Относно ЕГН-то което съм му искал, беше заради ЕКОНТ помислих, че може да го искат като правиш паричен превод, а пък то е било достатъчно само и единствено 2 имена, телефон и офис до който ги иска. Тааа така :) Веселба :)))
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

АКо не беше жалко сигурно щеше да е много смешно...Това колело ли е да ти го дава да видиш дали ти харесва?! Пък и колело да е - никой не дава за 2 месеца. Разправям ви че тука рязко се навъдиха някакви все дребни душици...
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Ти дори ЕГН ми искаше, нали помниш? Какво беше намислил и като не стана,

Май си искал, покрай статиите, да му отнемеш и жилището на чиляка! :D
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Е ама как бе, тъкмо си мислех за ново жилище в столицата, ама не станаха нещата. Наистина е жалко...и пича си е убеден в правотата...
 

Горе