Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

На бас, че става дума за Ivobos!

Той, той.

Четете внимателно псевдонимите. След това четете внимателно какво и как пише човека зад псевдонима.
Още като мернах съставката bos, ме подразни, и ми даде сигнал за личност с неравновесие и прекомерни претенции.
Като четях какви ги плещи, евентуалното доверие отлетя като готово да падне есенно листо при силен вятър.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Сега щял да ме съди за клевета ИЗМАМНИКА.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Въобще няма връзка много с главният. А авторското право за платеното от мен?! Много плашиш ама не си познал.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Бях ти дал под наем статиите за 2 месеца и след като срока изтече, си ги ползвам аз. Ти сам каза, че не ти трябват повече. И това ли забрави? И продължаваш да ме обиждаш? Да, това е много по-лесно, отколкото човек да ползва трите думи "благодаря, моля, извинявай". Голямо мъжкарство е да се оплакваш по форумите пред "олигофрените" (по твоите думи). Блокирай ме, крий се, но не забравяй, че ти имам адреса и знам как изглеждаш. Всичко на този свят рано или късно се връща тъпкано. Няма начин да се държиш некоректно, да мамиш, обиждаш, да се подиграваш с хората и то на публични места и накрая да се покриеш "ни лук ял, ни лук мирисал".

От мейла ми преди малко.... ПОД НАЕМ БИЛИ СТАТИИТЕ.. хаххахаха :)
 
От: От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Измамника ми бил имал адреса и щял да ме посети :)
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Този човек е за лудницата. :twisted: Статии, които са му платени ги бил дал под наем, егати смехориите.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Да бе и аз така като направя сайт на някой клиент, след 2-3 месеца ще си го взема :) Нали е под наем. Ама няма да му върна парите.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

А тези прословути статии изцяло ли си ги платил или само си дал някакво капаро, защото имам друго инфо?
Не ми се влиза в тази сапунка, ама някой като казва А е редно да каже и Б, за да стане ясно на всички.
Пък и все по-интересно ми става кой крив и кой прав в цялата история.:)
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Ама ти сериозно ли се връзваш на акъла на оная откачалка?
А тези прословути статии изцяло ли си ги платил или само си дал някакво капаро, защото имам друго инфо?
Не ми се влиза в тази сапунка, ама някой като казва А е редно да каже и Б, за да стане ясно на всички.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Ама ти сериозно ли се връзваш на акъла на оная откачалка?
Не се връзвам на ничий акъл, ама искам все пак да разбера кой казва истината.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

За мен е пределно ясно кой казва истината. Имам наблюдения и за двамата потребители. Този, който е следил писанията на ivobos едва ли би се усъмнил в galinstefanov. На този етап съм склонна да вярвам повече на galinstefanov (дори без доказателства), отколкото на ivobos. Човекът (galinstefanov) е написал в началото, че е платил статиите, а ivobos си беше абониран да плаши със съдилищата, обидите към потребителите на форума, подливането на вода, колко бил велик и ред такива красоти...
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Пич поръчвам си 10 статии, пишат ми се 2 или 3 (не помня) пращам 20 лева в с ЕКОНТ. От там пише ми още 4, стават 7, след което трябваше да му задам конкретно още 3 теми за статиите, но нямах точна дефиниция какви 3 статии ще ми трябват и се разбрахме да ми ги напише след примерно 1-2 седмици ли месец ( все тая ). Пращам му още 20 лева и стават 40 лева. Като уговорката беше 45 лв за 10 статии, остават 5 лева и му казвам, като напишеш другите 3 ще ти ги пратя, защото се обърках в ЕКОНТ и вместо 25 му пуснах 20, останал бях с впечатлението, че сме се уговорили за 40. Извиних му се, за мен е са проблем 5-те лева. В крайна сметка пича се изнерви, че не съм бил публикувал статиите и ми направи мръсно. Мен ме боли да не ви казвам кое. Платил съм си ги, ако искам мога да ги пратя в Recycle Bin-a. Този е ненормален, нямам време да ви показвам кореспонденцията от мейла, защото има и лични неща из мейлите, та так де. Не аз трябва да бъда поставян под съмнение. Много хора от тук са работили с мен, както и аз с тях. Пък да не говорим, че имам в блога снимки, кой съм, от къде съм и т.н. Трябва да да съм бая голям олигофрен да гърбя хората. За мен отдавна онлайн репутацията е също толкова важна колкото е и офлайн репутацията. Все пак работя изцяло ви интернет.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Статиите са си твои и ако искаш може да ги изхвърлиш, както спомена. Онзи като иска портфолио да си прави, да си напише отделни статии.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Пич поръчвам си 10 статии, пишат ми се 2 или 3 (не помня) пращам 20 лева в с ЕКОНТ. От там пише ми още 4, стават 7, след което трябваше да му задам конкретно още 3 теми за статиите, но нямах точна дефиниция какви 3 статии ще ми трябват и се разбрахме да ми ги напише след примерно 1-2 седмици ли месец ( все тая ). Пращам му още 20 лева и стават 40 лева. Като уговорката беше 45 лв за 10 статии, остават 5 лева и му казвам, като напишеш другите 3 ще ти ги пратя, защото се обърках в ЕКОНТ и вместо 25 му пуснах 20, останал бях с впечатлението, че сме се уговорили за 40. Извиних му се, за мен е са проблем 5-те лева. В крайна сметка пича се изнерви, че не съм бил публикувал статиите и ми направи мръсно. Мен ме боли да не ви казвам кое. Платил съм си ги, ако искам мога да ги пратя в Recycle Bin-a. Този е ненормален, нямам време да ви показвам кореспонденцията от мейла, защото има и лични неща из мейлите, та так де. Не аз трябва да бъда поставян под съмнение. Много хора от тук са работили с мен, както и аз с тях. Пък да не говорим, че имам в блога снимки, кой съм, от къде съм и т.н. Трябва да да съм бая голям олигофрен да гърбя хората. За мен отдавна онлайн репутацията е също толкова важна колкото е и офлайн репутацията. Все пак работя изцяло ви интернет.
Мерси, разбрах те и приключихме темата. :beer:
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

За мен е пределно ясно кой казва истината. Имам наблюдения и за двамата потребители. Този, който е следил писанията на ivobos едва ли би се усъмнил в galinstefanov. На този етап съм склонна да вярвам повече на galinstefanov (дори без доказателства), отколкото на ivobos. Човекът (galinstefanov) е написал в началото, че е платил статиите, а ivobos си беше абониран да плаши със съдилищата, обидите към потребителите на форума, подливането на вода, колко бил велик и ред такива красоти...
То надали има някой който се съмнява в Галин :D
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

преди колко време ги е публикувал в блога? :D тоя е некъф извънземен дебил
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Първата е пусната на 28.11.2013 , последната на 8.12.2013. Интересното е, че преди малко ги проверявах пак с Advego-то и ми дава, че са уникални, но във блога все още стоят. Сигурно ги е деиндексирал през google webmaster(съмнява ме да го е свързал тоя блог, ама знае ли човек), ама ги е оставил там, което значи, че пак ще ги индексира гугъл
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Първата е пусната на 28.11.2013 , последната на 8.12.2013. Интересното е, че преди малко ги проверявах пак с Advego-то и ми дава, че са уникални, но във блога все още стоят. Сигурно ги е деиндексирал през google webmaster(съмнява ме да го е свързал тоя блог, ама знае ли човек), ама ги е оставил там, което значи, че пак ще ги индексира гугъл

Индексирани или не, постъпката е подла. Няма право да ги ползва и да ги публикува. Тук принципа е важен. :twisted: Не е коректно така!
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Съгласен съм, дори сега докато адвегото ми ги вади, че са уникални си ги пускам и да ми ги индексира.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Това с портфолиото е мега тъпотията. И кво, като имаш добро портфолио значи ставаш за всичко ли? Най-добрия вариант при поръчка е да се напише 1 пробна статия. Ако става се бачка, ако не става - който от където е. Кво толкова има, портфолио, проекти, репутации, трейдъри, ала-бала...
 

Горе