Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

galinstefanov

Well-Known Member
Здравейте,
Поръчах си преди време едни статии от един потребител тук. Та има си ментални отклонения човека според мен и в крайна сметка си му платих каквото трябваше, но той си е откачен и решил пича да ми направи мръсно като публикува статиите на някакъв специално създаден за злонамерната цел блог в wordpress.com. Та идеята ми е как да ги публикувам, че да имам ефект от тях. В неговите статии няма изходящи линкове, но вече адвегото ги намира и казва, че не са уникални, но до колкото знам и съм виждал много често някой копира, но ако му е по-авторитетен сайта от на другият Гугъл може да тласне копиращият сайт. Тоест ако пусна статиите в по-качествени сайтове дали ще имат ефект? Отворен съм за всякакви предложения. Статиите не са много - само 7, но пък съм си ги платил и искам да си ги иползвам...

Поздрави!
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Е кажи му на тоя да махне статиите, какви са тия образи тука. Хем си му ги платил, хем ги качил в wordpress блог тоя верно нещо му има.

Иначе, където и да ги сложиш според мен ще ги възприема като дублиран контент. Може под статиите да цитираш източника, въпросния wordpress сайт на онзи, но не те съветвам.

Виж писал съм ти ЛС
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Кой е автора? От форума ли е?
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Лоша работа, не виждам как ще ги публикуваш като уникално съдържание. Кажи за кой потребител става въпрос, за да сме наясно.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=2654767
Преди да го баннат ми ги писа, че си свърши работата качествено - свърши я. Няма спор. Той искаше само като ги публикувам статиите да получи линкове към тях за да си ги добави в портфолиото, в което няма нищо лошо. Обаче при мен се случиха доста неща, нямаше как да ги публикувам, а и трябваше мой колега да ги редактира за да ги направим брандъбъл, мислихме си да ги публикуваме без линкове в тях. В крайна сметка това се проточи и мина 1 месец. Аз обаче съм му платил труда. Уж дето се казва пито - платено. И онзи като взе да се пени, че съм се подиграл с труда му, едни наредби, едни заплашвания със съд, че съм се подигравал с него.. и какво ли не. Не ми се ще да пускам хронологията от Gmail.. то ще се видите в чудо. Не знам до последно как не го наредих едно хубаво. Просто разбрах, че има проблем човека психически явно и реших, че е безсмислено да се храним по мейлите. Та днес реших да си ги публикувам статиите и ми щукна да проверя с адвегото, защото си помислих, че може да е направил някоя такава глупост. Безсмислено е да го карам да ги маха и деиндексира, защото няма да го направи :) Та просто ще си го преместя от левия в десния...
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com


Този линк никъде не ме води. Не виждам какъв му е проблема - ти си му платил. Че чак съдилища и глупости, явно човека е в междучасие. Баси хората има. Кажи кой е, за да го знаем.

Не знам ако му пишеш да ги махне, дали ще ги махне?
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

На бас, че става дума за Ivobos!
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

На бас, че става дума за Ivobos!

Да ти кажа и аз си го помислих, но нека не петним нечия репутация преди galinstefanov ясно да е посочил кой е.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Той, той. Не знаех, че не отваря линка. http://www.predpriemach.com/member.php?u=11892

Ivobos за кратко време се прослави при нас, но дано други колеги, които му се вързаха да не останат излъгани. Предполагам на теб ти се е ядосал заради линковете или заради това, че не си ги публикувал веднага (естествено без основание).
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Че съм се бил подиграл с труда му. Това бяха аргументите. А бе откачена работа.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Абе трябва да си много бос, за да постъпиш по тоя скандален начин и да завличаш хората с пари. Дано си е купил чорапи тоя бахти елементите.
 
Той, той. Не знаех, че не отваря линка. http://www.predpriemach.com/member.php?u=11892

Това куку претендираше, че бил голям генни. Само като го гледах какви ги пишеше тук ми стана ясно, че голям мес ин тхъ хед. :) Не знам как ще се оправиш с него, защото наистина не го слуша главата това момче.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Че съм се бил подиграл с труда му. Това бяха аргументите. А бе откачена работа.

Я му пусни блога към портфолиото тук, но без жив линк.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Няма смисъл, той е направен с цел само да индексира писаните от него статии за мен. Да влачи, колегата бгтифо ще ми пренапише нещата, на този ХАЛАЛ да са му парите дето изкара :) Няма да казвам какво да си купува с тях или да прави. За некоректните в интернет пространството няма работа. Може само да загуби от подобни изпълнения, но не и да спечели.
 
От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Няма смисъл, той е направен с цел само да индексира писаните от него статии за мен. Да влачи, колегата бгтифо ще ми пренапише нещата, на този ХАЛАЛ да са му парите дето изкара :) Няма да казвам какво да си купува с тях или да прави. За некоректните в интернет пространството няма работа. Може само да загуби от подобни изпълнения, но не и да спечели.
Не е точно така, защото преди 2-3 дни ме пита дали можел да сложи някакви статии в блога си като портфолио и после да ги изтриел
като ги публикуваш ти /не знаех за кого става въпрос, естествено./
В смисъл не искал да се индексират от Гугъл, за да не станел фал и според мен не е злоумишлено, но не отричам, че е кофти.
Естествено му казах да пусне само по 2-3 изречения от негови работи като портфолио, но явно е направил друго.:rolleyes:
Аз също имам непубликувани от него статии, а и не само от него, та може и моите да са там изтипосани в този блог.:)
 
От: От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Не е точно така, защото преди 2-3 дни ме пита дали можел да сложи някакви статии в блога си като портфолио и после да ги изтриел
като ги публикуваш ти /не знаех за кого става въпрос, естествено./
В смисъл не искал да се индексират от Гугъл, за да не станел фал и според мен не е злоумишлено, но не отричам, че е кофти.
Естествено му казах да пусне само по 2-3 изречения от негови работи като портфолио, но явно е направил друго.:rolleyes:
Аз също имам непубликувани от него статии, а и не само от него, та може и моите да са там изтипосани в този блог.:)

Значи за него подигравка с труда му е, поръчани и заплатени статии, които все още не са публикувани. Wtf... :cry:
 
От: От: От: Поръчани статии, които са публикувани в wordpress.com

Значи за него подигравка с труда му е, поръчани и заплатени статии, които все още не са публикувани. Wtf... :cry:
Така излиза на практика, но според мен иска да си направи портфолио с линкове към статии, които е писал,
а не да качва статиите и да вреди. Нямал късмет, тъй като хората за които е писал още не са качили статиите
по различни причини, което си е тяхно право и важи вкл. и за мен.
Просто ме пита за колко време Гугъл индексира и да не станел фал, откъдето си правя извода, че не иска злонамерено
да вреди, а по-скоро не е запознат с правилата на Гугъл играта, както се казва.

Галин ако му пише съм сигурен, че ще махне веднага статиите от блога.

Въпреки всичко не одобрявам този начин на мислене и действие от страна на който и да е автор на статии
и целта не оправдава средствата в този случай, защото собственик на статиите е този, който ги е платил
и може да си ги публикува когато и където намери за добре.
 
Последно редактирано:

Горе