Последният път, когато написах текст, продадох продукт

От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Просто, ако някой е поръчал от теб през форума, нека остави мнение за работата ти в темата.

Заедно с потвърждение (едно да/не стига) успял ли е да продаде нещо с негова помощ.
 
От: От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, N.JELQZKOV,

Благодаря Ви за разбирането. За "политика" ще го приема като похвала, може би.

Повярвайте ми, 18+ години работа с клиенти ме е научил на конфиденциалност. Даже съм подписвал договори. Да не Ви се налага...

Уважавам Вашата настойчивост, затова, леко нарушавайки принципа, мога да споделя: днес от сутринта се занимавам с нови 2-ма (двама) възложители на текстове от този форум. В напреднала работна фаза сме. Ако искат - да се обозначат.

Сега ме извинете, моля, имам работа. Както казахте - нека спрем. Приятно ми е да общувам с Вас, но ми е по-приятно да пиша продаващи текстове (предполагам, няма да ми се разсърдите за мнението ;)).

Поздрави и от мен.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Уважаеми K.D.Sign,

Текстът е в работна фаза. Мастиката свърши работа.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Уважаеми Даниел Маринов,
Уважаеми keres,

Имам много специално предложение за Вас: разменям нотариално заверен списък на моите клиенти от този форум срещу нотариално заверен списък на Вашите клиенти от този форум + черпя по бира. За начало на операцията ще считам публикуването адреса на Вашия нотариус, където да Ви пратя бирите.

Очаквам Вашето мнение.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Аз пък ще дам 20 лв. на някоя бедна просеща бабичка, ако спреш да пишеш в този стил. Ужасно е, а и дразнещо.

п.п. Ще приложа и снимка ;)
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Аз пък ще дам 20 лв. на някоя бедна просеща бабичка, ако спреш да пишеш в този стил. Ужасно е, а и дразнещо.

п.п. Ще приложа и снимка ;)

Уважаеми @redrum,
това е много благородно от ваша страна!!
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Уважаеми K.D.Sign,

Текстът е в работна фаза. Мастиката свърши работа.

Уважаеми tekstmag,
Благодаря Ви за изчерпателния отговор. Желая Ви много работни фази :beer:
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

п.п. Ще приложа и снимка ;)

Ако е по-раголена, за 20 кинта купувам. ;)

Що се заяждате с колегата, бре? На мен пък текстовете му ми харесват...

Успех @tekstmag! :)
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Тези текстове към коя група клиенти се целят.. ? Не съм сигурен колко от тях ще пожелаят да купят и колко ще бъдат отблъснати. Текстовете са хубави ,но според мен трябва да се покаже някакъв по достъпен и разбираем на Българския потребител текст, що се отнася до продажба..
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Аз пък ще дам 20 лв. на някоя бедна просеща бабичка, ако спреш да пишеш в този стил. Ужасно е, а и дразнещо.

п.п. Ще приложа и снимка ;)

Уважаеми redrum,

Спокойно, СПИРАМ. Уважавам Вашето желание.
Наздраве за Буров!
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Уважаеми tekstmag,
Благодаря Ви за изчерпателния отговор. Желая Ви много работни фази :beer:

Уважаеми K.D.Sign,

Благодаря. Наздраве!
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Ако е по-раголена, за 20 кинта купувам. ;)

Що се заяждате с колегата, бре? На мен пък текстовете му ми харесват...

Успех @tekstmag! :)

Уважаема/и nandibandi,

Благодаря Ви! Съжалявам за несигурността в обръщението ;).

Наздраве!
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Тези текстове към коя група клиенти се целят.. ? Не съм сигурен колко от тях ще пожелаят да купят и колко ще бъдат отблъснати. Текстовете са хубави ,но според мен трябва да се покаже някакъв по достъпен и разбираем на Българския потребител текст, що се отнася до продажба..

Здравейте, уважаеми Mersin Ko,

За кои текстове питате? Всеки текст си има цел и целева група. Поне така са планирани и създадени.

За разбираемостта и достъпността имам грижата, когато създавам текста. Доколко се е получило, казват продажбите (или другите заложени цели).

Оставам на разположение.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Уважаеми Даниел Маринов,
Уважаеми keres,

Имам много специално предложение за Вас: разменям нотариално заверен списък на моите клиенти от този форум срещу нотариално заверен списък на Вашите клиенти от този форум + черпя по бира. За начало на операцията ще считам публикуването адреса на Вашия нотариус, където да Ви пратя бирите.

Очаквам Вашето мнение.

Здрасти,

Чак нотариално заверен списък не ми е нужен. Просто ми беше интересно дали твоите текстове наистина продават, така както твърдиш и ти. Разчитах на твоята коректност при отговара, която не мисля да разследвам или проверявам с допълнителни методи. Колкото до списък с моите клиенти - аз нито твърдя, че продавам нещо, нито че имам каквито и да било клиенти или нещо друго в този смисъл. А дори и да имах, не знам как това доказва едно или друго твърдение, свързано с текстовете, които пишеш и способността им да продават.


Поздрави,
keres
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, keres,

Исках да Ви кажа още един път, по по-различен начин, че няма как да наруша конфиденциалността при работата ми с клиенти, включително - и с клиенти от този форум. Поредният, който ми се обади по-рано днес, попита първо точно това. И, след като се разбрахме, че пълната конфиденциалност се подразбира, продължихме...

А дали текстовете ми продават, знаят клиентите ми, които ги поръчват. И които споделят мнението си, ако преценят. Понякога - даже ме препоръчват, писмено...

Благодаря Ви още веднъж за Вашето участие в създалата се дискусия.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

А дали текстовете ми продават, знаят клиентите ми, които ги поръчват. И които споделят мнението си, ако преценят. Понякога - даже ме препоръчват, писмено...
да не е умряла циганката дето те хвалеше? Аз клиенти освен теб не виждам
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

да не е умряла циганката дето те хвалеше? Аз клиенти освен теб не виждам

Благодаря Ви за вниманието, ReminD,

Понякога въздействащата комуникация е неразбираема за хора извън целевата група.

Форумът е място за контакти, които прерастват в съвместна работа извън него. А тя не изисква публикуване на снимки с надпис "клиент"...
 
Целевата група е различна....
Фактите са еднакви: доказателства, че си добър няма. Доволни клиенти, няма. Или никой не ги е виждал..... Текстовете са ти добри..... За детската градина.
Говориш префърцунено и повече дразниш отколкото да си намериш работа и клиенти.
Оставам на разположение.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Ако до утре вечер никой не се похвали, че е поръчал текстченце от ТекстМага, аз ще поръчам и ще дам ревю в темата /то така или иначе аз питах за ревюта, ама нямаше, май 8) /
Само да не се засрами писателя и да ми откаже, че много мразя да ми отказват8)
 

Горе