Последният път, когато написах текст, продадох продукт

От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Уважаемите (по принцип, не по заслуги), безснимкови личности - garnet-а и EastSide-а, ми припомниха 2 неща:
1. Да не използвам злоба, заяждане, мразене и производни в текстовете, които пиша.
2. Да използвам сексуален (хетеро, не вътрешно присъщия на EastSide хомо-пе........стичен) контекст, в текстовете, които пиша.

Тия дни приложих на практика (за пореден път), точки 1 и 2 и... о, чудо - още един доволен клиент.

Благодаря ви, личности.

Уважаеми , tekstmag , радвам се че ви помагам да си продавате уникалните продукти с моето натрапчиво на моменти присъствие . Тоест , аз съм ви нещо като мотиватор , за което искам % от всяка реализирана в бъдеще сделка . Разбирам че , шарлатанщината ви още не е продала нито един текст , обаче лоша реклама няма и резултатите ще дойдат рано или късно !
Искам да ви разкрия една малка тайна , свързана с форумите - снимките не са абсолютно никакъв показател , но тъй като вече сте се снимали , мога само да гадая за скрития контекст зад химикала в устенцето ви . Извинете , ако съм ви обидил :D
Като изключим химерата , която продавате в 3-4 теми , сте забавен индивид . Без малко да напиша "Продължавайте в същия дух" , но тъй като нямате клиенти , логичното е скоро да престанете сам . Лек и успешен ден .
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Уважаеми EastSide,

Благодаря Ви за интересния коментар. Оставям настрана вербалната Ви агресия (тя издава липса на аргументи, може би несигурност, а може и двете) и представите Ви за мен, за моите поръчки (и от Предприемач-а), и за моите клиенти (и от Предприемач-а). Ако Ви харесва и се чувствате щастлив, останете си и си живейте с тях (представите).

Не можах да разбера Вашата раздвоеност - кой от двата варианта предвиждате за мен:
1. Да имам поръчки за текстове и да Ви давам % от всяка?
2. Да нямам поръчки за текстове и да "престана сам"?

Моля, уточнете се със себе си и, ако искате, пишете.

Благодаря Ви предварително.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Извинявай , обаче по други чуждестранни форуми , itrader-a е показател за извършени услуги , а и да не е , от писаниците ви се подразбира , че евентуалните ви клиети са малцинство . Не знаю кой би ви наел , но ако има такива - честито .
Шегувам се разбира се за процента , от вас не бих взел нищо , не се обиждайте .

Гласът на другото ми аз (да се уточним изотвътре) : Аве ей луд , така да ти го кажа , ако хвърлиш бонбони на децата - ще избягат . Да , толкова си анти , позна .
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

...
И всеки последен път продуктите за продаване стават все по-интересни.
Луксозен интериор за много специална целева група.
Малка електронна джаджа с много възможности за позициониране.
Инфо продукт със супер нетрадиционна промо публикация.
Бизнес-ту-бизнес услуга, която трябва да се...

Това не са нови предизвикателства. Това са направо потопи от копирайтърско вдъхновение. И голяма част от тях са свързани с добрия стар Предприемач.

Благодаря на любезните домакини на този форум. Благодаря и на всички участници и/или читатели.

Имате ли още интересни неща за продаване?
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Невинно нагазих в политическата реклама, заради стар приятел. "Пипнах" му текстовете за кампанията и... то ще се види. Политикът също е продукт за продаване, даже да ти е приятел.

И сега, като го изберат, дали да се чувствам виновен?
 

Горе