Последният път, когато написах текст, продадох продукт

От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, bobbydigital,

Благодаря Ви за мнението. То е интересно, но си остава Ваше.

Моята работа е да пиша текстове. Затова ми плащат. Анализиране, свойства, ползи, потребности, таргетиране, позициониране и други такива маркетингови дейности са необходимо предварително условие за започване работа по създаване на продаващ текст, а не част от него (от създаването).

Маркетингът е грижа на клиента. Ако желае - може да се заеме сам, ако желае - може да си наеме консултант(и). А после, когато маркетинговата част на приекта е уточнена (писмено), вече мога да се включа и аз, с моите скромни умения.

Ако искате да продължим обсъждането, моля, пишете ми. Мисля, че използването на трето лице ще бъде по-добро за комуникацията.

А за текст - моля, погледнете вляво. На снимката ми има сайт. Вижте го, пълен е с текстове, изцяло мои. Вижте също и текста в началото на темата. И той е така.

Благодаря.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Последният път, когато написах текст отново излях душата и мислите си :D
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Последният път, когато написа текст, как накара хората да го прочетат?
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, SeoKungFu,

Благодаря за мнението. Така "се изливат" писателите, за което леко им завиждам.

За мен остават текстовете по поръчка, дето са без душа, само с мисъл и с цел.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, redrum,

Благодаря за въпроса.

Отговорът е "мотивация". За подробности - моля, пишете ми.

Благодаря.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравей tekstmag,

Аз съм любопитен, след като твоите текстове продават, колко хора от форума ти поръчаха текстове на базата на текста ти в първия пост. Моля те, в никакъв случай не приемай думите ми като заяждане, а просто като опит за проверка, доколко са ефективни текстовете ти. След като предлагаш услугата на други, би следвало да пишеш и за себе си текстове, които продават.

С поздрави,
keres
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, keres,

Благодаря Ви за въпроса. Разбирам го като "Доволен ли съм от резултатите от публикуването на темата?".

Да, доволен съм.

Поръчването на продаващ текст не е лесна работа, затова благодаря на всички, които ми писаха. Благодаря и на всички, които ще ми пишат. Отговарям на всеки при първа възможност. За последно - преди малко, за продукт, свързан с морето (Ах, морето!). Ще трябва да се настройвам и с мастика...

Предполагам, че ме разбрахте.

Благодаря.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, keres,

Благодаря Ви за въпроса. Разбирам го като "Доволен ли съм от резултатите от публикуването на темата?".

Да, доволен съм.

Поръчването на продаващ текст не е лесна работа, затова благодаря на всички, които ми писаха. Благодаря и на всички, които ще ми пишат. Отговарям на всеки при първа възможност. За последно - преди малко, за продукт, свързан с морето (Ах, морето!). Ще трябва да се настройвам и с мастика...

Предполагам, че ме разбрахте.

Благодаря.

Боя се, че интерпретацията ти на въпроса ми не беше съвсем точна. А той всъщност беше - колко хора от форума ти поръчаха текстове?
 
Re: От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Колега,
Последния път,когато прочетох за засрамените салами, не можах да си купя щото умрах от смях.
Сега сериозно, ако текстовете са тия в сайта ти, предполагам само олигофрени ще купят продукт.
Предполагам ти нямаш вина, просто клиента ти е дал такъв бриф.
Предполагам и, че не си про дотам, че да го посъветваш, че изчервени, засрамени салами се споменават на 2-3 годишните, ама пък те наемат кинти за салам.
Иначе имаш някой проблясъци, главно за смях и време да минава.
Още, спри да се правиш на Руси-гугутката и дай поне 5 ревюта на хора с продукти тук. Така ще се разбере дали си хуморист или текстописец.
Както казват на село: много говориш, малко е*беш.

ПС. Не желая да ми отговаряш и няма продукт за продан. Ае
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Мисля,че скоро ще се свържа с теб да видим,какво ще се получи. Успех!
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, keres,

Боя се, че не сте ме разбрали: информацията, която искате, не е за споделяне. Най-малкото - поискана по този начин, и за публично оповестяване.

Дискретността е неразделна част от работата. Когато клиентът е доволен, и желае да го покаже, той те препоръчва. Но често иска всичко да си остане конфиденциално.
И така става.
 
От: Re: От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Колега garnet, чели сте, благодаря.
Само това да съм направил за Вас, стига ми.
Вие, обаче, продължавайте.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Благодаря, webmast367,

До скоро.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, keres,

Боя се, че не сте ме разбрали: информацията, която искате, не е за споделяне. Най-малкото - поискана по този начин, и за публично оповестяване.

Дискретността е неразделна част от работата. Когато клиентът е доволен, и желае да го покаже, той те препоръчва. Но често иска всичко да си остане конфиденциално.
И така става.

Демек - никой.
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, keres,

Боя се, че не сте ме разбрали: информацията, която искате, не е за споделяне. Най-малкото - поискана по този начин, и за публично оповестяване.

Дискретността е неразделна част от работата. Когато клиентът е доволен, и желае да го покаже, той те препоръчва. Но често иска всичко да си остане конфиденциално.
И така става.

Не те пита "Кои?", а "Колко?". За каква конфиденциалност говориш? Нищо не ти пречи да кажеш 3, 5, 10 човека поръчаха. Хората си крият броя клиенти, само тогава, когато се срамуват от цифрата. :)
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Уважаеми uphero,

Бих казал "анджък", но защо да Ви лъжа?
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Просто, ако някой е поръчал от теб през форума, нека остави мнение за работата ти в темата.
 
От: От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, N.JELQZKOV,

Благодаря Ви за интереса. Бих казал, че, между непознати (каквито сме в момента), е добре да се използва "Здравейте" и 3-то лице ("Вие").
Бих казал също, че въпроси за клиенти, проекти, конфиденциалност и т.н. не се обсъждат публично.

Но какво знам аз, все пак - излизам с лицето си и с името си, а Вие сте ... нинджа - ветеран?
 
От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, keres,

Благодаря Ви за въпроса. Разбирам го като "Доволен ли съм от резултатите от публикуването на темата?".

Да, доволен съм.

Поръчването на продаващ текст не е лесна работа, затова благодаря на всички, които ми писаха. Благодаря и на всички, които ще ми пишат. Отговарям на всеки при първа възможност. За последно - преди малко, за продукт, свързан с морето (Ах, морето!). Ще трябва да се настройвам и с мастика...

Предполагам, че ме разбрахте.

Благодаря.

Може ли да видим текста свързан с морето, след настройването с мастика :beer:
 
От: От: Последният път, когато написах текст, продадох продукт

Здравейте, N.JELQZKOV,

Благодаря Ви за интереса. Бих казал, че, между непознати (каквито сме в момента), е добре да се използва "Здравейте" и 3-то лице ("Вие").
Бих казал също, че въпроси за клиенти, проекти, конфиденциалност и т.н. не се обсъждат публично.

Но какво знам аз, все пак - излизам с лицето си и с името си, а Вие сте ... нинджа - ветеран?

Здравейте, :)
Успявате да избягвате неудобни въпроси. Ставате за политик. ;)

Първо: Изречението "X брой хора от форума вече се възползваха от услугата ми.", само може да Ви помогне.
Второ: Никой не иска да обсъждате имена на клиенти, проекти, сайтове, текстове и т.н. Просто Ви попитаха, колко човека от форума си поръчаха текст. Пример: "Текст си поръчаха 5 човека." С това изречение по никакъв начин не нарушавате каквото и да било право на конфиденциалност.

Поздрави,
И нека спрем дотук за да не разводняваме темата повече.
 

Горе