Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Кой браузър ползвате в момента? (>> нидей сменя браузъра - късно вече <<)


  • Общо гласове
    92
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

За да развиеш добри ИТ умения ти трябват не малко пари
Не съм съгласен. Не съм инвестирал пари - само усилия и време.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Ползвам предимно ИЕ. И кво? тъп съм бил, така ли? Е, няма да си ги мерим сега...

Много по-лесно е да се позва броузер който работи без да създава проблеми от колкото ие. Е, аз обичам да ми е весело и ползвам ие. Кефи ме всеки път да ме изненадва с нещо, което не е като хората. Кефи ми да чета хелпа на МС. Кефи ми да се ровя във ворумите часове за да разбера как да си сетъпна ие-то за да показва това, което трябва. Просто е мног по забавно от колкото да грабнеш нещо наготово... :)
Бате, ти си мазохист :D
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Аз с времето пробвах всички браузъри, доста време карах с операта, но в последно време се отказах окончателно от нея, заради различни проблеми. Сега имам мозила и хром и само тях ползвам, а ИЕ изобщо не го ползвам, освен да отворя някой бъгнат сайт, дето работи коректно само под него.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

А защо си се отказала от Опера-та? Тромава е, вярно, но движенията с мишката и Crtl+Enter за паролите никой не ги предлага. А навика е втора природа, както е известно.
За Хром-а ползвам едни daily updates, но за вер. 15 има едни революционни изменения, които въобще не ми допадат. Иначе е доста пъргава, спор няма.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Това научно доказателство го знам от 2007ма, за тва първо оптимизирам за ие
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

В този ред на мисли ще ми е интересно , разбира се ако има такава възмжност , администраторите да покажат статистика на посещенията на ПРЕДПРИЕМАЧ по браузери :)
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

хром. който ползва ие е с ниско icq също
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Нормално е след като го има по подразбиране след инсталация на най-популярната ОС. Иска, не иска всеки нов потребител на интернет е с него :) ... а след като е нов ;) ...
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Или рашъните не знаят, че има друго, освен ИЕ, или ИЕ е много подходящ за спам атаки. Всичките ми спам атаки към кръчмата са през ИЕ.
С Хром съм от времето на бетата. Но нещо много взе да бури... :twisted:
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Лисицата си е лисица ползвам по принцип всички за проверки, или за дизайн или за нещо друго, но лисицата си ми остава фаворит въпреки, че понякога ми е дигала нервите здраво, но тя за да ме подсети, че много я тормозя :D.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

:lol: супер C е правилния отговор. :D

IE май не е от най-тачениете браузъри от хора в IT сферата. Каква изнедата. :)

Виж файлът 2383
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Напоследък играя на Hidden Chronicles във Фейса. Играл съм играта под опера, хром и лиско.
Най бързо върви под лисугера.
и като цяло основно него си ползвам.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Я си знаех, че унито и мантата ползват ИЕ :D:lol:
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Малко може като офтопик да влезе поста ми ама тая анкета защо е написана толкова... нека кажем.. детски? бешлимааму,, лисунгери, мрисунгери.. сякаш съм на селския пазар : )

ПП - Chrome ползвам
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Internet Explorer е много некачествен браузър, който ощетява потребителите, като ги лишава от коректно рендване на страниците.
Принуждава програмистите да пишат допълнителни (html, JavaScript, css) инструкции, само и само да не дискриминират потребителя заради браузера му.
За съжаление се ползва от много потребители,налаган почти насила от Microsoft.
 

Горе