Потрошена кола от снежна топка?!?!

Много са откачени да се заяждат, аз пък го ангажирах и му направих поръчка, като се договорим ще пиша, не трябва да се държите лошо с хората. Иначе по темата напълно възможно е, аз преди 5 години бях хвърлил една бутилка от 7ми етаж ( стъклена ) върху някаква кола, тоест без да искам. И майната му казах си ще ходя да спя, да обаче след един час както си мия Зъбите и като влязоха барети, полицаи, всякакви хора и казвам ви буквално ме счупиха от бой, единия полицай вика това била колата на президента - е аз откъде да знам, ама имала някакви специални неща по боята, на всичко съм и разкатал фамилията, после след месеци ме оправдаха, но чичо ми работеше в президентството и е питал колко е струвал ремонта, и той ми каза, че му казали, че ремонта бил излязъл над 100 000 лева, така че замълчете, има всякакви коли, отделно ако ходи в някой сервиз от скъпите 15 000 не са много пари.
 
Ето кой отказа Първанов от политиката.
Aaa, в разказа не се уточнява за колата на кой президент става дума - може да е на Обама. ;)

Сега, относно казуса ''всички срещу крос'' - мразя когато много хора се нахвърлят срещу един човек, особено когато е беззащитен човек като Ивайло Ангелов, но...
Не може да се отрече, че Ивайло е дразнител и сам предизвиква нападките в повечето случаи. Мисля, че дори му харесва, което е още един повод да се съмнявам в менталното му здраве.
cross се държи инфантилно и определено лъже в много от изявленията си. Защо го прави? Един господ знае.
Приятелски съвет, Ивайло, понеже наистина ми е гадно, когато ти се нахвърлят 10-20 от старите пушки: Недей да високомерничиш, когато нямаш основание за високо самочувствие. Недей да декларираш, че можеш неща, които очевидно (за експертите) не можеш. Недей да демонстрираш финансови възможности, каквито вероятно нямаш. Недей да подбиваш цените - това винаги е кофти похват във всеки бизнес. Ти може да нямаш основание да си цениш труда, но хората с умения го ценят, а ти създаваш погрешна представа у потенциалните клиенти за реалната стойност на услугата.
Предлагай си услугите, но предлагай качество и едва тогава си позволявай да искаш от утвърдени професионалисти (предполагам, че са такива на база отношението на Блинки и останалите потребители) да ти се доказват.
Успех и се дръж адекватно. :)
 
Каквот значение има? Който и да беше, пак щяха да ме почупят от бой и да си платят толкова скъпо ремонт, изобщо не схващаш какво имам-предвид маи а?
 
Aaa, в разказа не се уточнява за колата на кой президент става дума - може да е на Обама. ;)

Сега, относно казуса ''всички срещу крос'' - мразя когато много хора се нахвърлят срещу един човек, особено когато е беззащитен човек като Ивайло Ангелов, но...
Не може да се отрече, че Ивайло е дразнител и сам предизвиква нападките в повечето случаи. Мисля, че дори му харесва, което е още един повод да се съмнявам в менталното му здраве.
cross се държи инфантилно и определено лъже в много от изявленията си. Защо го прави? Един господ знае.
Приятелски съвет, Ивайло, понеже наистина ми е гадно, когато ти се нахвърлят 10-20 от старите пушки: Недей да високомерничиш, когато нямаш основание за високо самочувствие. Недей да декларираш, че можеш неща, които очевидно (за експертите) не можеш. Недей да демонстрираш финансови възможности, каквито вероятно нямаш. Недей да подбиваш цените - това винаги е кофти похват във всеки бизнес. Ти може да нямаш основание да си цениш труда, но хората с умения го ценят, а ти създаваш погрешна представа у потенциалните клиенти за реалната стойност на услугата.
Предлагай си услугите, но предлагай качество и едва тогава си позволявай да искаш от утвърдени професионалисти (предполагам, че са такива на база отношението на Блинки и останалите потребители) да ти се доказват.
Успех и се дръж адекватно. :)
Благодаря за съветите, Нанди, но регистрацията ми в този форум е от 2 години, това обаче съвсем не значи, че съм от 2 години в този бизнес. Не може като най-големите специалисти в областта на копирайтинга да ме признават, а някои тук, които хал хабер си нямат от това да коментират яростно какъв неграмотник съм. Същото е и за WordPress. При положение, че се храня основно от нещата, за които най-много ме хейтват и не лъжа за финансовото си положение, значи има нещо нередно. Пак повтарям, не бягам от отговорност - моята вина в повечето случки е голяма. Относно подбиването на цените - просто начин да си спечеля малко редовни клиенти, това са цени с отстъпка, които важат за кратък период и не виждам нищо лошо да ги има. Не ми доставя удоволствие да ме хейтят, напротив. Просто с времето се научих да не обръщам внимание на това - честно казано това ми е първият форум, където има такива хейтове срещу мен. Имам регистрации в много форуми и там нямам проблеми, а имам и повече мнения от тук.
Успех и на теб.
 
... Не може като най-големите специалисти в областта на копирайтинга да ме признават, а някои тук, които хал хабер си нямат от това да коментират яростно какъв неграмотник съм. Същото е и за WordPress. ..и не лъжа за финансовото си положение...


Всъщност си един безнадежден патологичен лъжец с мания за величие.

Болт 1: Дай мнения от тия специалисти. Видяхме ти статиите, питай Алъна :).
Болт 2: Дай нещо... тема, плъгин, 5 реда код (не копиран от стаковъфлоу).
Болт 3: Дай извлечение от данъчната декларация или снимка на прословутата кола. Или на нивата. Или на 5 лева на цяло?

Доказателства некви...

Ако учеше вместо да лъжеш със същата енергия, никой нямаше да ти се подиграва.
 
Не може като най-големите специалисти в областта на копирайтинга да ме признават, а някои тук, които хал хабер си нямат от това да коментират яростно какъв неграмотник съм.

Е, не може да изпраскаш такова изречение и да правиш подобно твърдение в същото, Иво. Не знам кои са най-големите специалисти в областта на копирайтинга, но явно признанието им не струва и 5 пари. Не си добър копирайтър и не го казвам с лоши чувства. И друг път си получавал този съвет - не бъди специалист по всичко, защото всичколозите почти никога не създават качество.
 
Е, не може да изпраскаш такова изречение и да правиш подобно твърдение в същото, Иво. Не знам кои са най-големите специалисти в областта на копирайтинга, но явно признанието им не струва и 5 пари. Не си добър копирайтър и не го казвам с лоши чувства. И друг път си получавал този съвет - не бъди специалист по всичко, защото всичколозите почти никога не създават качество.
Не се смятам за специалист по всичко и не съм. Разбирам наистина само от копирайтинг и WordPress, останалите неща са хоби. Доста са хората, които разбират и от двете. Не знам за успешен готвач, който може да готви само 1 ястие. Иначе това, което съм бил преди 2 години и това, което съм сега - няма нищо общо. Ако искаш може да поръчаш една статия, пък тогава да коментираш. Имам и съкратено портфолио в темата, можеш и него да погледнеш. Но недей да ставаш като троловете, които без да са поръчвали знаят какво е качеството на услугата само по форумното ми амплоа.

Впрочем - @rombeca , не се опитвай да ме изкараш луд/малоумен. Второ, данъчните декларации няма да ги покзвам на теб или на който и да е от този форум, вече даже съм подал данъчните декларации. Не разбирам защо форумните тролове се изживяват като НАП и контрол дейността членовете на форума. Кой е всичколог после?
 
Впрочем - @rombeca , не се опитвай да ме изкараш луд/малоумен. Второ, данъчните декларации няма да ги покзвам на теб или на който и да е от този форум, вече даже съм подал данъчните декларации. Не разбирам защо форумните тролове се изживяват като НАП и контрол дейността членовете на форума. Кой е всичколог после?

Не бе не си луд. Само си лъжец, както казах.

Както по-горе писах: Никак не ги разбирай тия, дето лъжат ей така за спорта. Никаква полза няма да извлечеш от това. Само негативи и подигравки. Вече 10 теми по 10 страници.
Специално за тая тема - една снимка стигаше.
За оная на Торбалана - 5 реда показване на някакво знание.
За "копирайт" услугите ти - линк към една статия писана от теб за клиент.
За намирането на балък да ти върши цялата работа по магазинчето ти - малко повече уважение към труда.

Ама ти - не. Ти си най-великия, и какви са тия форумни тролове, които ще се съмняват в теб?

Смяташ ли че някой, който чете форума ще поръча нещо от теб? Изключвам оня с МУЛТИ ПРО-то, дето сте си лика-прилика по измишльотини.

Няма да пиша повече за теб. Само ще ти се смея тихичко.
 
rombeca ++;

Да прибавим и SEO уменията му, нека да цитирам :

Цитирам го да остане за поколенията. Идиотчо, в циганската махала не знам какво разбирате под SEO, но определено не е вярно това, което плещиш. Покри се като ти поисках портфолиото на тебе, на Женския пазар ли прави оптимизация? Хайде да не ми спамиш в темата, и без друго имам поръчки и няма да се занимавам повече с теб.
:D
https://www.predpriemach.com/threads/web-2-0-ПРОФИЛИ-50-отстъпка-pr9.69610/#post-823302
Темата тук, не знам защо толкова навсякъде реве за портфолио, след като той в неговото портфолио няма и един сайт :D , но се покри от темата де.

Забравих += 2000 лева взема за SEO вмомента само от един човек и то на месец. Сериозна работа.

Кросчо е много тъпо парче, мога да го гавря години наред :D и винаги ще е толкова смешно.
 
Ако искаш може да поръчаш една статия, пък тогава да коментираш. Имам и съкратено портфолио в темата, можеш и него да погледнеш. Но недей да ставаш като троловете, които без да са поръчвали знаят какво е качеството на услугата само по форумното ми амплоа.
Това упражнение го минахме отдавна - миналата година мисля беше. Знам как пишеш и помня колко зор видях, докато те накарам да спреш да слагаш интервали около тирето, когато степенуваш. :)
Няма да троля повече, защото в момента си уязвим, но наистина трябва да преосмилиш малко форумните си изяви.
 
Последно редактирано:
Не бе не си луд. Само си лъжец, както казах.

Както по-горе писах: Никак не ги разбирай тия, дето лъжат ей така за спорта. Никаква полза няма да извлечеш от това. Само негативи и подигравки. Вече 10 теми по 10 страници.
Специално за тая тема - една снимка стигаше.
За оная на Торбалана - 5 реда показване на някакво знание.
За "копирайт" услугите ти - линк към една статия писана от теб за клиент.
За намирането на балък да ти върши цялата работа по магазинчето ти - малко повече уважение към труда.

Ама ти - не. Ти си най-великия, и какви са тия форумни тролове, които ще се съмняват в теб?

Смяташ ли че някой, който чете форума ще поръча нещо от теб? Изключвам оня с МУЛТИ ПРО-то, дето сте си лика-прилика по измишльотини.

Няма да пиша повече за теб. Само ще ти се смея тихичко.

Линкове към мои статии ще намериш в темата ми.
 
Чак ми стана жал вече :(
Мен взе да ми се струва, че Блинки и Кула сложиха Ксенфорото, защото върви заедно с бот на профили и съдържание.
Малко еднотипни неща пише този бот, но то все още няма много читави ботове.
Има време, докато стигнат до това ниво:

 

Горе