Потрошена кола от снежна топка?!?!

Падал ми е сняг на предното стъкло навремето като бях с Лагуна 2ката още - от покрива на бус - право на предното стъкло. Въпреки автоматичните чистачки - изминаха няколко секунди докато размахат снега от стъклото. Няколко секунди при ~100км/ч не е шега работа. Но веднага намалих (нямаше коли в близост зад мен), без да криволича както е написал автора.
Когато караш кола се съобразяваш и трябва да си наясно с околното движение постоянно. Видял си деца мятат топки, през това време си спрял, зад теб са се наредили Х автомобила. Тръгваш и получаваш снежна топка в предното стъкло. Адекватното поведение би било - отбиваш/спираш веднага. Излизаш от колата и пребиваш първия, който хванеш или ако си по...спокоен - теглиш една майна, изчакваш два-три оборота на стъклото и си продължаваш по пътя. Тези Х автомобила, които са зад теб - да чакат. Това, че са ти свирнали не означава, че си длъжен да си затвориш очите и да натиснеш газта. (в краен случай и за тях една майна, че не гледат какво се случва пред тях) :D

Ако е някоя леля, гларус да й се цв***е на предното стъкло пак може да катастрофира, не от друго ами от стреса. То даже е по-гадно, понеже гларусовото за разлика от снега се размазва и автоматичните чистачки може да ти разкажат играта, oсобено ако в този момент ти свърши течността за чистачки :D
 
Е той автора се покри, като не ми се получи темата ( всъщност не виждам защо изобщо я пусна ), така че няма да разберем подробности.
 
всъщност не виждам защо изобщо я пусна
Ами подозирам, че тематата бе пусната с едничката цел да се покаже колко му е голям.... портфейла! ;) Ха да видите как с изработка на сайтове за по 2-3 лв/кг можете да си купите бугати, е'а ти!
 
Ами подозирам, че тематата бе пусната с едничката цел да се покаже колко му е голям.... портфейла! ;) Ха да видите как с изработка на сайтове за по 2-3 лв/кг можете да си купите бугати, е'а ти!
Аз си мисля, че нещо сумите не са правилни. Такава кола малко хора имат тук в БГ, за форума не знам.
 
Аз си мисля, че нещо сумите не са правилни. Такава кола малко хора имат тук в БГ, за форума не знам.
Аз мисля, че е време да релокираш темата в раздел Кофа :)
 
Аз мисля, че е време да релокираш темата в раздел Кофа :)
Заслужава, но минава към смешните офтопици, традицията на ВЕЛИКИ ПЕТЪК, отколкото към спам историите на кликарите. ;) Аз още очаквам развръзката между другото. Не се базикам с автора, но ако е истина ми се иска още да сподели, до къде са стигнали нещата, какво се случва като цяло и возилото какво е. ;)
 
Заслужава, но минава към смешните офтопици, традицията на ВЕЛИКИ ПЕТЪК, отколкото към спам историите на кликарите. ;) Аз още очаквам развръзката между другото. Не се базикам с автора, но ако е истина ми се иска още да сподели, до къде са стигнали нещата, какво се случва като цяло и возилото какво е. ;)
Автора по-добре да си седне на дупето и да прочете основни неща за Apache / Nginx или някой друг уеб сървър, а не да пише глупости.
 
Автора по-добре да си седне на дупето и да прочете основни неща за Apache / Nginx или някой друг уеб сървър, а не да пише глупости.
Ти там ли си го зачесал в някоя тема? :) Какво да ти кажа...темата ми се вижда интересна. Ти не чакаш ли развръзката? :)
 
Ти там ли си го зачесал в някоя тема? :) Какво да ти кажа...темата ми се вижда интересна. Ти не чакаш ли развръзката? :)
Не съм го зачесал, защото корпоративната етика не ми позволява, а и не мисля, че ще има прогрес, дори и да го зачеша. Гледам, че младите петлета са го накацали, скоро сам ще иска да си изтрие всички теми.
 
Последно редактирано:
Не съм го зачесал, защото корпоративната етика не ми позволява, а и не мисля, че ще има прогрес, дори и да го зачеша. Гледам, че младите петлета са го накацали, скоро сам ще иска да си изтрие всички теми.
Дай и едно старо да го накаца. :) Че и да цвъчне....

Към автор -> темата ти е супер. Докато ти четох поста ми идваше да си бръкна в едното око, за да затъпя болката по повърхността на мозъчната ми кора.

От описанията става ясно няколко неща. Човекът кара совалка. Топката е била с размерите на астероида занулил света.
 
Не съм го зачесал, защото корпоративната етика не ми позволява, а и не мисля, че ще има прогрес, дори и да го зачеша. Гледам, че младите петлета са го накацали, скоро сам ще иска да си изтрие всички теми.
Ясни са ми вече нещата. И корпоративната ти етика също, както и къде работиш, ето защо не става за нищо услугата там. Отмъстително и гадно създание съм, внимавай да не местиш папки по цял ден.

Ще постна малко какво се е случило, но не точно сега, защото имам друга работа.
 
Ясни са ми вече нещата. И корпоративната ти етика също, както и къде работиш, ето защо не става за нищо услугата там. Отмъстително и гадно създание съм, внимавай да не местиш папки по цял ден.

Ще постна малко какво се е случило, но не точно сега, защото имам друга работа.

Нямаш си ни най-малка представа къде и какво работя :) За това с папките не знам как ще ме уплаши на който и да е сървър на която и да е компания :)
 
Пхах. Не лъже поне, Петре.
Айде пробвай пак :)

Не мога да ги разбера такива като тебе. Уж съм женен от дълги години и се очаква да съм свикнал на женски номера но уви, все още ме изненадват. Първо ползваш нещо, после не ти харесало, няма проблем. Отиваш на друго място, оплюваш услугата където може, без да си достатъчно компетентен за да коментираш, както сам си каза в другата тема, че не ти трябва да рзбираш от нещо различно от Wordrpess. После пак си местиш сайтовете там където по принцип не ти харесва?!? Верно че във всяка нелогична постъпка има някаква доза умисъл, обаче в твотите не откривам никакъв.
 
Айде пробвай пак :)

Не мога да ги разбера такива като тебе. Уж съм женен от дълги години и се очаква да съм свикнал на женски номера но уви, все още ме изненадват. Първо ползваш нещо, после не ти харесало, няма проблем. Отиваш на друго място, оплюваш услугата където може, без да си достатъчно компетентен за да коментираш, както сам си каза в другата тема, че не ти трябва да рзбираш от нещо различно от Wordrpess. После пак си местиш сайтовете там където по принцип не ти харесва?!? Верно че във всяка нелогична постъпка има някаква доза умисъл, обаче в твотите не откривам никакъв.
Тя темата се прехвърли на друго място, в " Питайте експерта - тема за напреднали" , там се разбраха още по-пикантни неща от живота на кросчо, а именно:
- програмиАтор
- био производител
- кола за 200 000
-апартамент за 450 000
-безвъзмездна помощ и ЕС проекти
 
Айде пробвай пак :)

Не мога да ги разбера такива като тебе. Уж съм женен от дълги години и се очаква да съм свикнал на женски номера но уви, все още ме изненадват. Първо ползваш нещо, после не ти харесало, няма проблем. Отиваш на друго място, оплюваш услугата където може, без да си достатъчно компетентен за да коментираш, както сам си каза в другата тема, че не ти трябва да рзбираш от нещо различно от Wordrpess. После пак си местиш сайтовете там където по принцип не ти харесва?!? Верно че във всяка нелогична постъпка има някаква доза умисъл, обаче в твотите не откривам никакъв.
После като подам оплакване да няма мрън? Няма само вие да изливате помия срещу мен, просто не е възможно.
 
cross пич, нулирай!
Смени ника на ssorc, започни да работиш, колкото пишеш в момента, да пишеш колкото работиш в момента. Така няма да има за какво да се хванат ...
 

Горе