Потрошена кола от снежна топка?!?!

За каското, ОК. Ама я кажете застраховката му "ГО" ще покрие ли щетите на автомобила, в който се е нацепил, ако въпросния е бил неправилно паркиран?
Твоята застраховка покрива щетите на отсрещната страна във всеки един случай в който ти си виновен и след което на теб е възможно да ти се покачи цената на застрахователната полица.

Колкото до автора @cross на теб ще ти направят АКТ за несоъбразена скорост и дистанция независимо че някакви са се забавлявали а относно щетите каското ще ти ги покрие.
 
Не го закачайте в момента, зает е да изгражда ново PKI и да консултира правителствени организации и корпорации относно криптографските алгоритми.
 
Не го закачайте в момента, зает е да изгражда ново PKI и да консултира правителствени организации и корпорации относно криптографските алгоритми.
Тц. В грешка си. В момента е събрал всички юридически светила на България и ми гласи кур-капан :D

Чуй ме сега много внимателно:
Ако не престанеш да ръсиш обиди за СТОКАТА МИ и за мен, ще заведа съдебен иск за нанасяне на неимуществени вреди и клевети. После да не ми звъниш и да ми казваш "Айде бате, да не се съдиме, на ти 5 лева, че толкова имам в джоба от просене днеска".

Пояснение: Стоката е с кутии, всичко е легално, оригинални и качествени обувки. Плащат се данъци, всичко е на 100% редно. Така че - тролчето да си затваря плювалника, защото ще имаш да ми плащаш обезщетения дълги години наред.
 
Тц. В грешка си. В момента е събрал всички юридически светила на България и ми гласи кур-капан :D
Много ще се радвам да прочета формулировката на оценката на неимуществените вреди :D оле боже, тоя не е влизал в съд даже и на картинка.
 
тоя не е влизал в съд даже и на картинка.
Точно толкова, колкото и кола за над 500 кинта е карал ...
 
Темата е бетон обаче. :) Много велика се получи. И все пак разбра ли се каква е колата, че пропуснах няколко поста тия дни.

Лимузината на Путин :D
 
ставате банални вече с тая снежна топка/скъпа кола :) толко ли немате некой съсед или некой от квартала да се ебавате с него, или там няма как да се скриете зад монитора :D

тоя форум ептем се е превърнал в свърталище на комплексари, хора без работа и нет-неудачници :)
 
ставате банални вече с тая снежна топка/скъпа кола :) толко ли немате некой съсед или некой от квартала да се ебавате с него, или там няма как да се скриете зад монитора :D

тоя форум ептем се е превърнал в свърталище на комплексари, хора без работа и нет-неудачници :)
Направо да се зачуди човек ти какво правиш в тая тема.
 
ставате банални вече с тая снежна топка/скъпа кола :) толко ли немате некой съсед или некой от квартала да се ебавате с него, или там няма как да се скриете зад монитора :D

тоя форум ептем се е превърнал в свърталище на комплексари, хора без работа и нет-неудачници :)
Приеми ме като човек без работа, но ще споделя с теб една голяма тайна за форума: от доста време форума е политематичен - може да получиш информация за инвестиции, счетоводни или юридически казуси, да намериш помощ за онлайн магазина си, ново лого или пук да получиш подигравки. Просто е въпрос на това какво търсиш. За тази цел форума е организиран в различни раздели и е въпрос на интерес от потребителите/читателите. На мен като не ми е интересен англоезичния раздел - просто не го посещавам. Мисля, че си доста над нивото на автора на темата - ще ме разбереш правилно.

П.С. ”ептеМ” произлиза от турската дума напълно ”хептеН” . Може да си я съкращаваш на 'ептеН .
 
Аз лично чета само нещата, които ми трябват, рядко ще се заседя в такива теми. И е нормално, всеки се навърта там където му е интересно. За това има различни секции, теми, хора, ако щетете различни лични съобщения. ;) Но е нормално...Не може еднакви неща....При наличност на различни хора и интереси. :)
 
Да ама тук малко се получава, че и 200 тояги са ужасно малко, след като са на чужд гръб :)

Аз разбирам, мини - запиши се, ама то вече обръща на гавра (де е етикета "гавра с труп") и човек отстрани ще остане верно с вЧепатлението, че тук са най-най-истинските предприемачи у БеГе :D

Историята, освен, че е смешна, е и жалка...

Иначе ОК, малко послъгал, това онова - голем праз в крайна сметка.. не знаех, че е особено предприемчиво да скачаш трупешката върху някой, който се опитва да работи, а като гледам крос е точно такъв. Хех дали ремонта е 500 или 15К, дали е неговата кола, служебна или на познат - общо взето верно гоУем праз. Ама иначе, гледам пръв се е светнал да иска дроп от тоя дрешника и веднага го вкарва в монетизация. А вие пишки показвате, коя най-косматата, коя най-кривата ахаха - специалисти отвсекъде майко мила..
Да всеки - колкото може, не казвам, нито, че е най-умния, нито най-заслужилия, но кретенизмите специално в тази тема, просто минаха всякакви граници.

Нема разбира се да кажа "засрамете се", щото нито ми утива, нито ще го направите. Но спокойно мога, с идеята да сепна темата, да тегля една дълга, сосна и шарена на всяко лаЙньо, което счита, че гаврата трябва да е с особен приоритет пред толерантността
 
...
Иначе ОК, малко послъгал, това онова...

Аз пък не мога да разбера лъгането, ей така - за спорта.
Лъгането го разбирам, само в случай че от това ти зависи живота и здравето.

А тоя смешник цяла история е скалъпил, как да не се гаврят всички?
 
Миналият ми подпис беше "не винаги нещата са такива, каквито изглеждат"
Ами представи си, че случаят е съвсем друг, или пък дори не лъже, въпреки, че изобщо не е въпроса в това дали лъже или не, а меко казано селското отношение на почти всички писали в темата (сейрджии)
Ами ако колата е била на шефа, на некой лош френд (да се изгъзари с едно кръгче) и тн - на някой друг, тогава как ще ви даде снимка?? Мислите ги малко повече тия неща. Нали тогава проблемите ще му бъдат в пъти по-големи, отколкото тая сега пикня в ушички дето сътворихте..
Аз специално съм свикнал да разсъждавам логично. Не виждам никакъв смисъл да пуска тема в която видиш ли да ви излъже гоУемите бизнесмени тук (дет всеки кара мерцедес от 50К нагоре), че нещо някаква снежна топка, това-онова, катастрофи и прочие...Какъв е смисъла а?? По-вероятното е наистина да има някакъв подобен "инцидент", най-малкото, защото ясно се вижда, че темата е пусната с определен вид емоционалност ;)

Хайде весело на всички и стига сте се излагали :p
 

Горе