Правя сайтове 5лв за готов сайт -> OffTopic

В Сащ има негри защото там белите ги е мързяло да бачкат! Е ние тук в България като ни мързи да крадем си имаме цигани(нищо лично) :D
В нашата компания кражбата или дори мисълта за кражба означва директно увеоление, вероятно не бихме стигнали до сделка по този финансов показател.
 
В нашата компания кражбата или дори мисълта за кражба означва директно увеоление, вероятно не бихме стигнали до сделка по този финансов показател.

При нас нещата относно кражбата също стои по този начин! Не толерираме какъвто и да е било незаконен начин за кражба!
 
При нас нещата относно кражбата също стои по този начин! Не толерираме какъвто и да е било незаконен начин за кражба!
А законен толерирате ли?
Защото законите се променят през някоя и друга годинка.
 
А законен толерирате ли?
Защото законите се променят през някоя и друга годинка.

Строго следим българското законодателство и промените в него. И до момента няма съществуващ начин за доказване на това че сме извършили или че не сме извършили кражба. Ние разбира се не сме извършвали подобна или такава дейност към бъдещите си клиенти.
 
Строго следим българското законодателство и промените в него. И до момента няма съществуващ начин за доказване на това че сме извършили или че не сме извършили кражба. Ние разбира се не сме извършвали подобна или такава дейност към бъдещите си клиенти.
Такава или бъдеща дейност, която сте извършили или ще извършите са вписани в протоколите, всичко е наред:)
 
Такава или бъдеща дейност, която сте извършили или ще извършите са вписани в протоколите, всичко е наред:)

Възможно е :D но по интересното е че телефона ми загрява страшно много когато остана малко по дълго тук... :D
 
Ще взема да разръчкам малко Kali Linux да видя ква манджа ще сътворя хаххахаха
 
Най много да ви пиша от Гуантанамо :D

Следната грешка бе открита:
You must wait at least 10 seconds before performing this action.

Това е то, и спамър станах баси :D
 
Писна ми, айде тия дни пак ще продължиме:)
 
Те така се прави бизнес.Прозрачна кореспонденция, нема анти-конти и тем подобни. Пу съм надзорник на сделката. Гуантанамо офшорна зона ли е, та и на двамата седалищата ви са там?
 
Те така се прави бизнес.Прозрачна кореспонденция, нема анти-конти и тем подобни. Пу съм надзорник на сделката. Гуантанамо офшорна зона ли е, та и на двамата седалищата ви са там?

Гуантанамо е хотел само за най добрите бизнесмени и техните сътрудници. Ако искаш може да ти уредим една стая в хотела?
 
Гуантанамо е хотел само за най добрите бизнесмени и техните сътрудници. Ако искаш може да ти уредим една стая в хотела?
Викаш да си преместя седалището в хотел? Хм, това трябва да се обсъди със съдружниците. Нашата кантора в момента е базирана в Диар Бекир...
 
Викаш да си преместя седалището в хотел? Хм, това трябва да се обсъди със съдружниците. Нашата кантора в момента е базирана в Диар Бекир...

Разбирам че в момента сте на по уютно място от нас. Но при нас има олинклузив закуска, обяд и вечеря. Плюс безплатен фитнес на открито.
 
Разбирам че в момента сте на по уютно място от нас. Но при нас има олинклузив закуска, обяд и вечеря. Плюс безплатен фитнес на открито.
При вас, чувала съм, се предлагат и редица лечебни терапии като аква масаж, изпълнен с пожарникарски шланг? Хотелът СПА ли е?
 
При вас, чувала съм, се предлагат и редица лечебни терапии като аква масаж, изпълнен с пожарникарски шланг? Хотелът СПА ли е?

Да има я тази услуга, да спа е, и най търсен е еротичния масаж на тъмно в банята. :D
 
Между другото започвам работа по нов проект за който ще споделя скоро информация. Не е откриване на топлото кранче, но когато може да се спести разход винаги е добре ;)
 
Здравейте :)

Правя сайтове на всякаква тема и всяка ниша. Дизайн по ваш избор, с възможност на смесване на няколко системи в едно с цел по добра работа и доходност на вашия бизнес.

Пакета включва:
Сео оптимизация(превъзходна до толкова че е невидима)!
Линк Билдинг(главно към вътрешни страници щот не знам и кво е тва)!
Дроб Билдинг(свински дроб с лук)!
Мармалад щайга(това на което прилича готовия сайт)!
Мобилна версия на сайта(същатата като настолната само че си я гледате на мобилния)!
Текстове(каквито си напишите или копнете от някъде)!

И още много, на изгодната цена от 5лв!!!

Номер и адрес не давам щот бой не ми се яде :D

Скъпо е тва, на една колежка сина взима 3.97, като освен всичко което си изброил прави страниците дълбоки, а дизайна разчупен.
 

Горе