Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Занимавам основно с:


  • Общо гласове
    86

copypaster

Active Member
Брех сетих се и аз като никога, че може да има тема където когато искам да вляза и да чекна кой къв е ако ми трябва услуга или ме дерзае друго любопитство :)
 
Хубава тема. Аз като никога съм вече в категория Занимавам се със всичко свързано с интернет. :) Колкото и да ми се искаше да съм само в маркетинга. :)

Иначе и на мен ще ми е интересно да видя гласовете и мненията на други. :)
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

@Blinky, можеш да добавиш и още отговори към анкетата ако смяташ, че ще е по-полезна ако е по-подробна :wink:
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Малиии тая анкета не може ли да се редактира? Аз поне не успявам....
 
може само в първите минути /чаосве - трябва да видя каква е настроиката ама мисля че не са изтекли от първия ред горе инструментите трябва да има ткава опция

ако не какво трябва да е единато но не може да се смени типа от сингъл вот на мултивот трябва да я изтрия какво ти трябва променено
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Един вот от мен. Имам си сайтове и си работя над тях. :) Браво за добрата анкета. Добре са формирани нещата, но знам много програмисти, които се видят, че разбират от маркетинг и SEO. Или - едната категория им е тясна. :)
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Мулти, не мулти...все ще си харесаш поне едното повече :)
Аз примерно се занимавам със всичко свързано с интернет, и статии пиша понякога, и сайтове правя понякога, и си ги поддържам...понякога, но в крайна сметка не мога да съм всичко едновременно :) Избрах "Работодател съм и възлагам работа и поръчки свързани с интернет", че там май съм най-добре и като гледам как съм се "разхвърлял"... :)
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Собственик съм на сайтове и работя основно за себе си

Дано е коректното - под "сайтове" визирам онлайн магазини. Въпреки, че основно работя за себе си понякога възлагам работа и на други.
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Да верно че нещата донякъде се припокриват, но действително всеки си има едно АЗ където е най-добър, пък и от комерсиална гледна точка ще е по-полезно да е в едикояси категория, където могат да го видят и да се свържат за поръчица :)
Учудва ме само, че още няма фрилансери и копирайтъри, а всички знаем, че тук огромна част от участниците са такива. Може би се занимават "с всичко свързано с интернет", обаче това едва ли ги прави по-силни в копирайтърството например, или поне не откроява тази страна :wink:
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Ами в този случай, тъй като явно само аз (към момента) се занимавам главно с IT поддръжка, моля всички клиенти към мен :lol:

Да верно че нещата донякъде се припокриват, но действително всеки си има едно АЗ където е най-добър, пък и от комерсиална гледна точка ще е по-полезно да е в едикояси категория, където могат да го видят и да се свържат за поръчица :)
Учудва ме само, че още няма фрилансери и копирайтъри, а всички знаем, че тук огромна част от участниците са такива. Може би се занимават "с всичко свързано с интернет", обаче това едва ли ги прави по-силни в копирайтърството например, или поне не откроява тази страна :wink:
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

И аз се занимавам с IT поддръжка, ама участието ми конкретно в този форум опира само до "собственик на сайтове, работещ за своя сметка" :wink:
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Аз работя за себе си и върху себе си.
Винаги има какво да се желае и никога не трябвада се вземаш прекалено на сериозно,защото ще си повярваш и ще спреш да се развиваш.
Много хора мислят,че земята се върти около тях,но колкото по-скоро осъзнаят,че никой и нищо не зависи от тях до такава степен,толкова по-добре за тях във всяко едно отношение.
Отплеснах се малко:)
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Занимавам се със всичко свързано с интернет. Но поред общото мнение трябва да разбирам от всичко по което тече ток. Хардуерно и софтуерно.
Он: С какво се занимаваш. Аз: Програмиране. Он: Ууу идеално! Кажи ми как да си направя телефона да прави по-хубави снимки.
Аз::twisted:
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Предимно сама работя върху мои проекти от - до, без php. Наемам копирайтъри, когато времето ме надбягва... ;)
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Правя много неща но отговорих на "Собственик съм на сайтове и работя основно за себе си"
А ако питаме кой е най-работлив, Петя бие рекорди :D
 
От: От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Правя много неща но отговорих на "Собственик съм на сайтове и работя основно за себе си"
А ако питаме кой е най-работлив, Петя бие рекорди :D

:Dкогато надбягвам времето...
Да, и аз се причислих към "Собственик съм на сайтове и работя основно за себе си"
 

Горе