Превод и издаване на книга

От: Превод и издаване на книга

Ти обаче сън не спиш заради тоя факт, а? "Let it gooo...." :)

Честно да ти кажа - спя си без проблеми.

Ама Форума ми е ценен ресурс и подобни изцепки със специално новорегистрирани потребители като вчерашната, обезмислят усилията на много от пребиваващите тук колеги, които допринасят с полезно съдържание и информация и си заслужават репутацията.
 
От: Превод и издаване на книга

Аз с нищо не съм допринесъл за полезното съдържание и информация във форума. И все пак имам сравнително добра репутация. Моята репутация е изцяло от off-topic теми, които имат почти нулева полза за "предприемачеството". В тях може да съм казал неща, които са важни за психологията на човека или за държавата... или за нещо други, което няма нищо общо нито с правенето на сайтове, нито с оптимизацията им, нито с която и да е друга основна цел на форума. И все пак я имам?

Това какво ти говори, че репутацията е нещо субективно и не зависи от това колко си бил полезен за форума, а от това колко си бил полезен на отделен човек(разсмял си го, накарал си го да се замисли, имал си подобни идеи като него, начесъл си му егото и тн.). Това, че моята репутация е незаслужена(от гледна точка на идеологията на форума) не обезмисля по никакъв начин усилията на колегите, които пълнят форума с ценна тематична информация.
 
От: Превод и издаване на книга

То тука репутацията се гради в основната си част имено в офтопика :)

Само не мога да разбера за какво ви е тази репутация, че фигурита в почти всяка една тема!?
 
От: Превод и издаване на книга

Нуждата да бъдеш "готян" в очите на другите, според мен... ниско самучуствие до някаква степен, скрито желание за величие до някаква степен... Просто сме си такива ние хората, искаме да сме известни и харесвани. :)

То тука репутацията се гради в основната си част имено в офтопика :)

Само не мога да разбера за какво ви е тази репутация, че фигурита в почти всяка една тема!?
 
От: Превод и издаване на книга

Възхищавам Ви се на нещата които правите в тоя форум, аз за мнения не се боря просто знам че ако на мен някой непознат ми каже "много добри неща правиш" аз ще се изкефя и ще имам стимул да продължавам. Далеч съм от идеята че някога ще направя някакъв рейтинг, който ще ми е от полза. Все пак от някъде се тръгва и Ви гледам, и Ви наблюдавам за да правя и аз като вас. Извинявам се че Ви смутих и честито!!, със заядливите си коментари ме отказахте. Колкото и голямо желание да има човек да се научи и развие винаги някой ще му убие желанието.
 
От: Превод и издаване на книга

Възхищавам Ви се на нещата които правите в тоя форум, аз за мнения не се боря просто знам че ако на мен някой непознат ми каже "много добри неща правиш" аз ще се изкефя и ще имам стимул да продължавам. Далеч съм от идеята че някога ще направя някакъв рейтинг, който ще ми е от полза. Все пак от някъде се тръгва и Ви гледам, и Ви наблюдавам за да правя и аз като вас. Извинявам се че Ви смутих и честито!!, със заядливите си коментари ме отказахте. Колкото и голямо желание да има човек да се научи и развие винаги някой ще му убие желанието.
Репутацията не е най-важното нещо.
И не се притеснявай, колежката не визираше теб.
Съжалявам, че беше приет по този начин, но го има и този вариант.
Бъди полезен на себе си и на хората и не мисли за репутацията!
Желая ти успех и най-важното - не обръщай внимание на дребните постъпки!
Колежката Линета говореше за потребител, който се регистрира вчера.
 
От: Превод и издаване на книга

1 - В бизнеса репутацията значи много, ако не всичко.
2 - Извинен/а си.
3 - С какви заядливи коментари сме "те отказали"?
4 - От какво сме те отказали, какво толкова смяташе да правиш?
5 - Ако желанието ти да се научиш зависи от хората, значи доникъде няма да стигнеш.
6 - И да, тези неща ти ги говоря за да си трупам самочуствието на твой гръб, скрит зад сигурността на монитора си! ;>

Възхищавам Ви се на нещата които правите в тоя форум, аз за мнения не се боря просто знам че ако на мен някой непознат ми каже "много добри неща правиш" аз ще се изкефя и ще имам стимул да продължавам. Далеч съм от идеята че някога ще направя някакъв рейтинг, който ще ми е от полза. Все пак от някъде се тръгва и Ви гледам, и Ви наблюдавам за да правя и аз като вас. Извинявам се че Ви смутих и честито!!, със заядливите си коментари ме отказахте. Колкото и голямо желание да има човек да се научи и развие винаги някой ще му убие желанието.
 
От: Превод и издаване на книга

Ставаше на въпрос за нещо съвсем друго, исках и аз след време да си пусна тема с моите неща които правя (графичен дизайнер съм) но понеже не знаех от къде се започва и какви са стъпките затова наблюдавах форума. Както и да е, здраве желаем!
 
От: Превод и издаване на книга

Ставаше на въпрос за нещо съвсем друго, исках и аз след време да си пусна тема с моите неща които правя (графичен дизайнер съм) но понеже не знаех от къде се започва и какви са стъпките затова наблюдавах форума. Както и да е, здраве желаем!
Мога да предполагам кой и защо ти е дал червена точка. Защото имаше неблагоразумието да влезеш в тази тема и да харесаш автора, т.е. мен. Ако си чел цялата тема, ще разбереш за какво говоря.
Но репутацията се оправя, продължавай да участваш, но чети внимателно. Да не попаднеш в друга тема, в която някой потребител раздава на всички червени знамена.
Съжалявам, че си изпати заради нещо, за което нямаш никакво понятие и едва ли си разбрал за какво става въпрос.
А потребителят, който е направил това, да се замисли за отношението си към хората въобще!
 
От: Превод и издаване на книга

Стъпките са:
1 - Правиш 10 мнения.
2 - Отиваш във Предприемач.ком
Екстри - Webmaster Forum
Уебмастърски Пазар - Webmaster Marketplace
Freelance Jobs & Projects
и натискаш "+ Започни нова тема"
3 - Пишеш какво предлагаш (какви дизайни) и какво искаш в замяна (колко пари), добавяш си допълнителните изисквания (начин на плащане, време за изпълнение, ако ще искаш капаро какъв процент ще е и кога ще го искаш и др.). Желателно е да добавиш и портфолиото си, желателно е да е в твой уебсайт, но може и без тях.
4 - Чакаш клиенти, ако клиентите не идват или искаш да ускориш набирането на клиенти, пускаш Ревю-копи на определен брой клиенти за определена сума от пълната (0%-99%)
5 - Работиш и предаваш
6 - Печелиш
---------------------------------
Това е, не е толкова сложно, първата стъпка си я направил.
Ето ти примери за теми на дизайнери:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29221
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32274
Ето ти и хора, които търсят дизайнери:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39115
Ето ти и тема, която се надявам да се заформи като малко общество на дизайнерите:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=38875

Успех!

ПС: Към Десислава.... всеки новодошъл потребител "трупа" първите си 10 мнения като пише безмислици в най-различни теми. За това получава червени репутации от "старите кучета". Това е просто така... нещо като ритуал за новодошлите. Не всичко се върти около теб. :)
 
От: Превод и издаване на книга

ПС: Към Десислава.... всеки новодошъл потребител "трупа" първите си 10 мнения като пише безмислици в най-различни теми. За това получава червени репутации от "старите кучета". Това е просто така... нещо като ритуал за новодошлите. Не всичко се върти около теб. :)
И аз за това говоря.
И при мен беше същото в началото. Но това донякъде калява. Колкото повече препятствия срещаш по пътя си, толкова по-силен ставаш.
 
От: Превод и издаване на книга

Малко смях.

Защо Дебелеем?


В началото Бог сътвори небето и земята. Земята бе покрита с броколи, карфиол и спанак, и плодове най-различни: червени, жълти, оранжеви и всякакви, и животът на Адам и Ева бе здрав и дълъг.

И сътвори Сатаната сладоледа „Делта” и кашкавала.
И попита Сатаната Адам: „Искаш ли да си хапнеш?”


И Адам му отговори: „Да!”
И добави Ева: „И аз искам! Два сладоледа!”
И наддадоха Адам и Ева всеки по 3 килограма.

И сътвори Бог киселото мляко, за да съхрани Ева фигурата си такава, каквато я харесва Адам.

И сътвори Сатаната бялото брашно, маята и захарта, и ги смеси и направи козунак.


И Ева мина от размер 42 на 50.

И каза Бог: „Яж с апетит тази зелена салата от моята райска градина!”


И каза Сатаната: „И добави дресинг с майонеза и синьо сирене, хапвай чеснови питки и пий Coca-Cola.”
И след вечерята Адам и Ева отпуснаха коланите.


И каза Бог: „Давам ви свежи зеленчуци за здраво сърце и зехтин студено пресован.”


И сложи Сатаната на масата капама, печено прасе и панирано пиле.


И подскочи холестерина на Адам и Ева до небесата.


И сътвори Бог картофи, запечени без масло, с повишено съдържание на калий и други полезни ингредиенти.


И обели Сатаната картофи, наряза ги на тънки резенчета, изпържи ги в маслена баня, посоли ги щедро и ги нарече „чипс”.


И качи още килограми Адам, а Ева получи целулит.

И сътвори Бог маратонките и ги даде на децата си, за да стопят излишните килограми.


И даде Сатаната на Адам и Ева кабелна телевизия с дистанционно, за да не се напрягат като превключват програмите.


И Адам и Ева се смееха и плачеха срещу светещият екран, и си обуха анцузи с ластик на корема.

И даде Бог на Адам и Ева постното месо, диетичните продукти, и кълновете, за да не приемат много калории.


И сътвори Сатаната McDonald's, и бургери Big Mac.

И попита Сатаната Адам: „ Искаш ли и пържени картофи, и бира?”
„Да ! – отговори Адам – Голяма порция! И няколко бири!”
И получиха Адам и Ева инфаркт!

И въздъхна Бог, и създаде байпаса.
И усмихна се Сатаната, и създаде здравната каса.
 
От: Превод и издаване на книга

Мога да предполагам кой и защо ти е дал червена точка. Защото имаше неблагоразумието да влезеш в тази тема и да харесаш автора, т.е. мен. Ако си чел цялата тема, ще разбереш за какво говоря.
Но репутацията се оправя, продължавай да участваш, но чети внимателно. Да не попаднеш в друга тема, в която някой потребител раздава на всички червени знамена.
Съжалявам, че си изпати заради нещо, за което нямаш никакво понятие и едва ли си разбрал за какво става въпрос.
А потребителят, който е направил това, да се замисли за отношението си към хората въобще!

За протокола:
Не съм давала червена точка на колегата. Не знам кой и за какво му я е дал, но силно се съмнявам да е за нещо свързано с тая тема. :)
 

Горе