Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Тествам нещо и предлагам социал бомбинг до 50-60 социални мрежи напълно безплатно за следващите 10 човека.

За сега списъка е само толкова, но малко по късничко във времето ще предлагам до 1000 социални мрежи , само за английски сайтове.
Нека ми пишат 10 човека желаещи, само които светят в зелено и имат над 50 коментара. След това ще чакаме тяхното мнение дали има положителен ефект срещу серпа.

Моля да не ми се задават въпроси , а директно да ми се изпратят данните...какво искам?

1. url adress
2. unlimited keywords ( в спин формат )
3. описание минимум 101 характера и макс 1500 , като също може да е в спин формат ако искате да е различно за всички сайтове.
4. емайл за репорт
Вие ще получите репорт на емайл адреси ви.


П.П не даавам срок на изпълнение, защото може и да ми изскочи някоя работа, но предполагам няма да се бавя много :)

П.С. некой ако има желание може да донейтне с некой друг долар за развитието , защото скоро ще предлагам над 1000 социални с много промоции :)

чакам вии, поздрави


1. Poltargaista
2. BKirov
3. stoineff
4.wood
5. cloc
6.bormanbg
7.Blinky
8. 2fast4you
9.ned1had
10.I71
11. irgy.net
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Тествам нещо и предлагам социал бомбинг до 50-60 социални мрежи напълно безплатно за следващите 10 човека.

За сега списъка е само толкова, но малко по късничко във времето ще предлагам до 1000 социални мрежи , само за английски сайтове.
Нека ми пишат 10 човека желаещи, само които светят в зелено и имат над 50 коментара. След това ще чакаме тяхното мнение дали има положителен ефект срещу серпа.

Моля да не ми се задават въпроси , а директно да ми се изпратят данните...какво искам?

1. url adress
2. unlimited keywords ( в спин формат )
3. описание минимум 101 характера и макс 1500 , като също може да е в спин формат ако искате да е различно за всички сайтове.
4. емайл за репорт
Вие ще получите репорт на емайл адреси ви.

П.П не даавам срок на изпълнение, защото може и да ми изскочи някоя работа, но предполагам няма да се бавя много :)

П.С. некой ако има желание може да донейтне с некой друг долар за развитието , защото скоро ще предлагам над 1000 социални с много промоции :)

чакам вии, поздрави

Добре звучи...само да измисля нещо за един ЕН сайт...и ти пращам данните.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Този път май и аз да нацеля нещо като представяне :) Имаш лично.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

има има още 4 свободни места. Чакам ЛС

П.С. изпратих на Poltargaista вече репорт :)

П.С. съвета ми към него и към всички други е да pingvat репорта за по бързата индексация
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Ако може и за мен, макар че съм на границата на условията
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

81 социални събмита. 8 неактивни (изтрити публикации). Пингнах всички.
Сега просто чакам промяна я в посещенията, в SERP-a. :-] Някакви наблюдения до колко време се очакват "контракциите"? :D
 
От: От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Изпратих репорт на stoineff ще чакаме добри резултати и BKirov ( само 7 линка заради кирилицата )

Ако може и за мен, макар че съм на границата на условията
пиши ми лично съобщение с данните
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Нека да бъда последен...изпратих ти данните.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Аз вписвам ли се за бг. сайт?
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Побучих 78 събмита. Още не съм ги пингнал. Ще го направя на части, защото домейна е доста слабичък.. Ще споделя резултати, но работата беше бързо свършена социалките са сравнително добри (поне тези, които погледнах)
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Има ли все още свободна позиция, за да се включа? Надявам се, че отговарям на условията.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Аз вписвам ли се за бг. сайт?

Успеха с БГ сайтовете е много слаб , няма да получиш много линкове.. освен ако описанието и ключовите думи не са на латиница тогава може. Кирилица не се приема, ти решаваш ако искаш ми изпрати ще те пусна няма проблем :)

Има ли все още свободна позиция, за да се включа? Надявам се, че отговарям на условията.
Пиши ми ЛС с данните ще те пусна и теб

Има ли още една свободна позиция? : ))

Пиши ЛС с данните :)
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Успеха с БГ сайтовете е много слаб , няма да получиш много линкове.. освен ако описанието и ключовите думи не са на латиница тогава може. Кирилица не се приема, ти решаваш ако искаш ми изпрати ще те пусна няма проблем :)


Пиши ми ЛС с данните ще те пусна и теб



Пиши ЛС с данните :)

Нем отказвам се щом е така нека някой друг вземе вместо мен. :)
 

Горе