Предлагам: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Дискусията в 'Freelance Jobs & Projects' стартирана от garnet, Окт 11, 2012.

1. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48
    Предлагам автоматизация на процеси в интернет - скриптове за събиране на данни, изпращане на информация и др. Възможностите са почти неограничени. Попълване на уеб форми, или пращане на коментари и постове във ФБ и подобни.
    Става и за (полу)автоматично добавяне на данни към ел. магазини. Или за пращане на мейли (само на поискали ги).
    Форматиране на текстове и др офлайн скриптове.
    Ако нещо ви се върти в главата, питайте тук.
    Последните продадени скриптове са:
    скрипт за СМС-и на всички БГ оператори (ползва безплатните ви 20 всеки ден) и
    скрипт за автоматично попълване на уеб форми за добавяне в БД до която няма директен достъп (друпал базиран сайт).

2. someone543

someone543 New Member

Рег.:
    Юни 6, 2013
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0
    От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Офертата в сила ли е все още?

3. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48
    От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Още 2 скрипта са налични:

изпращане не съобщение до ФБ потребители - взимат се от участници в събития.
    Изпращане на пост във ФБ групи - трябва да сте добавени в тях - взима номерата от файл.

Питайте ако има въпроси.

4. Крум Крумов

Крум Крумов Banned

Рег.:
    Авг 31, 2012
    Съобщения:
    52
    Харесвания:
    1
    Точки:
    0

Много съм доволен от скрипта с смс-ите върши перфектна работа

5. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48

Скрипта за СМС към 3те български оператора се продава. Човека горе се оказа малко измамник и не си плати всичко до края.
    Описание на скрипта:
    http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35933
    Ако имате интерес, пишете ЛС.

6. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48
    От: От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Имам няколко запитвания за скрипт за добавяне на обяви в продавалник. Колко човека биха искали такова нещо?
    При лимит от 50 обяви на акаунт каква е ползата? Може би лесно препубликуване?
    Питам защото не е от най-лесните за писане, но ако има по-голям интерес може да се замисля.

7. CyberSecurity

CyberSecurity Member

Рег.:
    Септ 24, 2012
    Съобщения:
    92
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8
    Място:
    Варна

Хмм кажи цена за него, и на мен ще ми трябва един такъв...

8. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48

За кой питаш - СМС или продавалник?

9. wood

wood Well-Known Member

Рег.:
    Апр 7, 2010
    Съобщения:
    1,269
    Харесвания:
    39
    Точки:
    48

Имаш едно запитване от мен на ЛС.

10. CyberSecurity

CyberSecurity Member

Рег.:
    Септ 24, 2012
    Съобщения:
    92
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8
    Място:
    Варна

За продавалник :)

11. Крум Крумов

Крум Крумов Banned

Рег.:
    Авг 31, 2012
    Съобщения:
    52
    Харесвания:
    1
    Точки:
    0

Търся скрипт за събиране на мейли

12. CyberSecurity

CyberSecurity Member

Рег.:
    Септ 24, 2012
    Съобщения:
    92
    Харесвания:
    5
    Точки:
    8
    Място:
    Варна

@Крум Крумов - мисля че този потребител вече продава един поръчан скрипт от теб ... защото не си платил , изнагляваш вече...

13. Крум Крумов

Крум Крумов Banned

Рег.:
    Авг 31, 2012
    Съобщения:
    52
    Харесвания:
    1
    Точки:
    0

Давам мнение

14. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48
    От: От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Цената ще е 250 лв. Това ако успея да направя скрипта, поради идиотския начин за добавяне на продавалника.
    Освен това още се чудя как да бъде - как да се въвеждат продуктите първоначално - ексел, през уеб форма, цсв?
    И после какви функции да има - аз се сещам за следното:
    Въвеждате първоначално продукт - продукта се качва в продавалник. Както и се запазва в БД/файл с цел за по-нататъшно качване пак в продавалник.
    За каква точно цел бихте ползвали подобно нещо?

15. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48

Вече имам работеща бета версия. Скрипта препубликува успешно всичко, което ви е в активни обяви като трие старите. Така сте винаги на първа страница в категорията. Платформено независим е - работи на мак, вин, линукс. Скоро ще има повече дейатли и демо видео.
    Сега тествам и скоро ще пусна скрипта за продажба.

16. lqllqlq

lqllqlq Well-Known Member

Рег.:
    Авг 16, 2009
    Съобщения:
    1,931
    Харесвания:
    247
    Точки:
    63
    Място:
    Plovdiv

Цената на скрипта окончателна ли е и получи ли запитването ми на ЛС, тъй като го пратих точно когато тръгна някакъв ъпдейт на форума?

17. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48

Нямам нищо от теб

18. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48

Цената е окончателна, да. Обмислям обаче коледно намаление за членове на форума. Още не знам колко % и кога, но ще пиша в другата тема:
    http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=46363

19. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48
    Напомняне, че някои работи могат да се направят автоматично :)

20. garnet

garnet Well-Known Member

Рег.:
    Септ 10, 2009
    Съобщения:
    1,179
    Харесвания:
    53
    Точки:
    48
    Колеги ме питат за скриптове за ФБ. Да кажа тук за ФБ скриптовете.
    Имам скриптове, който пращат съобщения на потребители и такива който споделят сайтове/урл в групи и страници по списък. С модификации могат да бъдат полезни на друг също.
    Проблема с ФБ е, че много често променят сайта, което чупи скриптовете. Освен това са скъпи (почват от 250 лв). Затова не съм ги продавал до сега: заради цена и трайност.
    Понеже имам доста запитвания за ФБ скриптове, ги пускам за продажба при следните условия:

1. Не давам гаранция за дълготрайност на скрипта - утре може да спре заради ФБ
    2. Ако се счупи поправката ще бъде когато поправям моите скриптове - след ден, седмица, месец - не давам гаранция за време

Т.е. преди да ме питате за ФБ скриптове, помислете дали сте склонни да дадете доста пари при горните условия.

Пиша горното само защото има хора с десетки страници и Х000 0000 фенове, който биха избили скрипта за дни, но все пак...

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice