Предлагам: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

И тъй като си се цитирал последния мейл, който е с мъжкарски тон...

Една лична среща ще завърши или с теб, сгънат на четири, или с пиене на бира. Но тъй като не пия бира с хора, които не си държат на думата, най-вероятно ще е другият вариант.

:)
 
Re: От: Re: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не с

Всеки който се е занимавал с подобен тип дейност знае, че една обява се смята за активна след като престои поне 6-12-24 часа без да бъде флагната, блокирана, изтрита, ghost-ната и т.н.

Можеш да провериш всяка една обява, сайт и т.н. на хора, които предлагат тази услуга - таксуват само за live обяви.

Тия лигавщини на другарчетата ти от 2-г клас.
Аз с ботове си изкарвам хляба и не ми дреме дали някой си сайт ще реши да изтрие спама ти след 11ч (видян ХХ(Х) брой пъти преди това), за да може ти на 12-я час да кажеш 'сорка тая обява нема ти я платя, щото я няма вече'
Ти май не ме разбра - приключвай с тоя бизнес (изчерпа се - не, че те плаша - предсказвам ти бъдещето)и със мотания ти меринджейски подход.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Т.е. признаваш, че не те интересува дали твоите потенциални клиенти( разбирай нас преди да ни кажеш как си ни прецакал, както и всеки потенциален клиент, който се е заинтересовал от това, което предлагаш) ще имат полза от това, което си написал? Важното е ти да опънеш паричките, на клиента дали ще му е рентабилно е друг въпрос.

За теб май са по-важни парите, които ще получиш, отколкото дългосрочният успех на клиентите ти, за да може те да продължат да ти плащат за услугите ти. Твоят бизнес модел се нарича обирджийство и е мъртъв от много много десетилетия вече.

Хората плащат за качество, не за мечтите на някой пишман програмист като теб, който си мисли, че като напише един код за 20 часа и ще печели по 3 000$ от него на месец без да си мръдне пръста. Не че е невъзможно, програмисти печелят и милиони така. Но ако си си помислил, че си един от тях, предполагам лека-полека осъзнаваш, че всъщност си една невестулка, която се опитва за измуфти пари от клиентите си.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Голяма война тука се заформила.... След като не сте си полезни 2мата , просто не си пречете. Винаги е добре да завършвате споровете спортменски.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Човека продължава да ни спами темата за наемане на хора.

Моят съвет към всеки негов потенциален клиент е - не работете с този човек.

Или ако по някаква причина успее да ви върже да работи по ваши проекти - задължително подпишете с него NDA, защото този субект не уважава неприкосновеността на личната кореспонденция, или пък кондифенциалността на информацията, която сте му предложили.

Наглец.
 
Re: От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Т.е. признаваш, че не те интересува дали твоите потенциални клиенти( разбирай нас преди да ни кажеш как си ни прецакал, както и всеки потенциален клиент, който се е заинтересовал от това, което предлагаш) ще имат полза от това, което си написал? Важното е ти да опънеш паричките, на клиента дали ще му е рентабилно е друг въпрос.

За теб май са по-важни парите, които ще получиш, отколкото дългосрочният успех на клиентите ти, за да може те да продължат да ти плащат за услугите ти. Твоят бизнес модел се нарича обирджийство и е мъртъв от много много десетилетия вече.

Хората плащат за качество, не за мечтите на някой пишман програмист като теб, който си мисли, че като напише един код за 20 часа и ще печели по 3 000$ от него на месец без да си мръдне пръста. Не че е невъзможно, програмисти печелят и милиони така. Но ако си си помислил, че си един от тях, предполагам лека-полека осъзнаваш, че всъщност си една невестулка, която се опитва за измуфти пари от клиентите си.

Не, тоя съм го ял. Писал съм и са ме прецаквали като не съм плащали. Вече няма как да стане. Не и от теб.
Не се прави на луд - ясно ти е, че аз нямам власт коя обява кога ще бъде изтрита от КЛ. И хората, пускащи ръчно ще го ядат същия.
По същата логика може да искаш скрипт който да пуска в КЛ и да предизвиква дъжд 3 часа след поста. Детски работи
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Garnet си е прав, то такива обяви и от човек могат да бъдат флагнати и какво? И на тези ли няма да плащаш?
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

ReminD разбира се, че Garnet е прав. Дали робот ще пуска обяви или човек разлика няма при условие, че и двамата използват готов текст.

Аз лично от 2 години използвам zenno poster да ми публикува обявите с и без спиннат текст в редица сайтове в бг и разлика с преди, когато публикуването се извършваше на ръка няма.

Най-неприятното в случая е, че твърденията на господин работодателя са неверни и някой незапознат ще изгори яко, защото както обявите пуснати от робот могат да се изтрият, така и тези от човек.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Драматично :)

ExTended не те знам ама, както каза Maji92: Успешно публикувана = обява която се е появила в сайта. А дали някой ще я флагне, репортне, делне или пръдне на нея 2 мин или 2 дена след като е публикувана няма никакво
значение. За очвека или бота добавил обяват това е успешно публикувана обява. А ако бъде премахната преди така желаните от теб 24 часа проблема е в този създал обявата
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

@ExTended колко обяви репортваш като направят живот 10-11 часа :D. Къде видя мачкане - освен излагане с вашите виртуални "роби" нищо друго не постигна с постовете си.

@garnet проблема с gmail ти е, че подхождаш грешно. Не се логвай през VPN връзката, не ти е нужно да го правиш така - просто логваш се, взимаш нужната инфорамцяи и после я прекарваш през VPN конекцията.
 
Re: От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

@garnet проблема с gmail ти е, че подхождаш грешно. Не се логвай през VPN връзката, не ти е нужно да го правиш така - просто логваш се, взимаш нужната инфорамцяи и после я прекарваш през VPN конекцията.

И това опитах. В дългосрочен план гмайл ще ме резне щото ще види, че от 1 ИП искам да влезна в 500+ пощи.
Решението е много просто с други акаунти в други пощи.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Вече има няма 6 месеца нямам такъв проблем с около 20-30 gmail акаунта. Сменям само рандом User-agent на "браузъра".
 
аз пък имам въпрос, ако софтуера е за масова употреба зашо не го направите със pop3 или имап да извлича писмата или пощите да се направят са препращат копие на всичко получено към една от която да се сваля....
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

@coolice не винаги това е решние.
Примерно в моя случай човек иска точно определени user-agent да ползвам за да следял кога се е логвал скрипта.
 
аз пък имам въпрос, ако софтуера е за масова употреба зашо не го направите със pop3 или имап да извлича писмата или пощите да се направят са препращат копие на всичко получено към една от която да се сваля....

През поп3 е бил винаги. Пак не дава достъп. С гугл и алгоритмите му дето засичат подозрителна активност не искам да се боря. И в случая няма смисъл.
Има хора дето продават мейли верифицирани за КЛ - просто им казваш, че искаш да са от друг домейн и толко.
 
Re: От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Продман Демо как да гополучим?

имаш имейл.
 
Още един скрипт е наличен за продажба.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Може ли да направиш скрипт който да изтрива профилни снимки на фб страници на всеки 30 мин и да ги качва същите пак ?
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Още 2 скрипта са налични:

изпращане не съобщение до ФБ потребители - взимат се от участници в събития.
Изпращане на пост във ФБ групи - трябва да сте добавени в тях - взима номерата от файл.

Питайте ако има въпроси.

продаваш ли ги още.Пиши на ЛС
 

Горе