Предлагам: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Последен успешен проект за човек от форума: автоматизация на сайта hootsuite.
 
Искам да направя едно уточнение относно горното ми мнение.
Скрипта за ХС не се продава. Това е по искане на колегата, за който го написах. Скрипта е за ФБ страници.
Моя грешка. Вече му се извиних.
За пинтерест и туийтър може да се автоматизира, ако някой иска.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

нещо не ми е ясно, написал си скрипт за автоматизация на сайт който е направен за автоматизация. :shock:
 
Re: От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

нещо не ми е ясно, написал си скрипт за автоматизация на сайт който е направен за автоматизация. :shock:

Точно така. Самият сайт има някой ограничения, които скрипта изглажда. Хората, които го ползват сериозно знаят за какво иде реч.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Понеже пиша от телефона - цена на ЛС за скрипт за събиране на мейли на различни сайт магазини/страници и прочие и инфо, какво освен мейл може да се вземе ?
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

здравей, интересувам се от скриптове за пребубликуване на информация. 0898518771
 
Re: От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

здравей, интересувам се от скриптове за пребубликуване на информация. 0898518771

Здрасти, напиши ми на ЛС кое-какво.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Колега дай малко инфо как се пишат тези скриптове, ако може че ми е интересно :)
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Понеже пиша от телефона - цена на ЛС за скрипт за събиране на мейли на различни сайт магазини/страници и прочие и инфо, какво освен мейл може да се вземе ?
Всичко, според нуждите. Няма по-ясен начин да се каже.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

А можеш ли да поправиш един скрипт за публикуване на обяви...
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Имаш ЛС и от мен.
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Здравей колега интересувам се и аз от офертата. МОЖЕ ЛИ ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ
 
Напомняне........лятна промоция
 
От: Предлагам всякаква автоматизация на процеси в интернет, най-вече, но не само.

Здравей имам нужда от скрипт за публикуване на обяви в БАЗАР.бг от csv и изтриване на старите обяви, какво би ми струвало?
Поздрави.

П.П. Отговарям малко бавно понякога, за което се извинявам
 

Горе