Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте! Предлагам дропшипинг на ръчно изработени обеци. Предлагам комисионна при реализирана продажба. Аз изпращам стоката до клиента. На търговеца, извършил продажбата, ще бъде преведена комисионната.
При интерес пишете на лични :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Търговецът (дропшипърът), реализирал продажбата ще ти прати дължимата сума по артикула и ще си удържи комисионната. Можеш да изплащаш (превеждаш) комисионна, когато предлагаш афилиейт програма. :)
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

ако е дропшипинг - пиши ми
и ми кажи как ги вкараме в моят магазин
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

И аз имам интерес - пиши ми на лични:
Самите продукти
Сайт, ако имаш с продуктите
Ориентировъчни цени
Комисионната ти
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Може ли на ЛС някакъв каталог или нещо такова с дилърски и крайни клиенти цени? Благодаря.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте! Предлагам дропшипинг на бижута от естествени камъни. Предлагам комисионна при реализирана продажба. Аз изпращам стоката до клиента. На търговеца, извършил продажбата, ще бъде преведена комисионната.
При интерес пишете на лични :)

Здравейте!

Бихте ли ми предоставили, моля Ви, допълнителна информация относно това предложение, на лично съобщение?

Предварително Ви благодаря!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте,може ли по-подробна информация и за мен? Благодаря ви!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте,
Ако става дума за дропшипинг и аз имам интерес. Моля да ми изпратите каталог на ЛС.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте, имам сериозен интерес да работим заедно, може ли повече инфо на ЛС. Благодаря предварително!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте,

Къде мога да разгледам артикулите, които произвеждате/предлагате ? Благодаря. :)
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте, може ли повече информация или сайт, да разгледаме стоката. Благодаря ! :)
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте, може ли повече инфо на ЛС. Благодаря предварително!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте, имам собствен онлайн магазин за търговия www.universmag.bg. Имам сериозен интерес за сътрудничество, все още очаквам Вашия отговор. Може да се свържете с мен на телефон: 0898 428 566, e-mail: [email protected], Viber: 0898 428 566, Skype: Universmag.bg
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

0887716268 viber - ако може да ми разясните повече за вашия дропшипинг -Красимир
 

Горе