Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
Предлагам линкове в над 1000 сайта с PR3 на цена $1 месечно за главната.

Не ме питайте кои са сайтовете, и без това няма как да ги изброя. В индекса на Гугъл са.

Ако ви интересуват определени тематики или език - пишете.

За пакети (над 50 броя) има отстъпки.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Доуточнение.

Няма сайтове на български при тази цена. Предимно са на английски и руски.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Къде се поставят тези линкове?
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

На първите (главни) страници на тези сайтове.

Това го прочетох :). Мисълта ми беше, в текст ли, в страни ли, във футера ли?
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Различно, но предимно във футъра или сайдбара :) В текста (като в статия) - много рядко. За $1 - толкова.
 
Мисля, че ако поне един примерен сайт покажеш, заедно с обяснение кой е линка в него на всички ще им стане много по-ясно за какво става дума.
Даже съм готов да ти платя $1 за да го направиш :)
 
От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Мисля, че ако поне един примерен сайт покажеш, заедно с обяснение кой е линка в него на всички ще им стане много по-ясно за какво става дума.
Даже съм готов да ти платя $1 за да го направиш :)

Пример (PR4) - voteridformn.org. Цена - $1.

Сайтовете са в базата на sape. Т.е. вариантите за да се прегледат и купят са два:

1. Влизаш в sape, селектираш, купуваш това, което ти трябва.
2. Не влизаш в sape и ползваш услугата на посредник, който ги селектира вместо теб.

Аз съм посредникът.
 
Добре, айде. Искам да купя един линк на този сайт дето го написа. Как да продължа? Лично съобщение ли? С какво мога да платя, paypal?
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Явно не съм успял да обясня правилно.

Не продавам линкове в конкретни сайтове (в тази обява и за тази цена). Продавам пакети. Искаш, примерно 30 линка от първи страници на англоезични сайтове за 1 долар на месец - ОК. Но аз ти подбирам сайтовете. Взимам 35 такива и слагам линк към теб (ти даваш анкора и url). Ако през това време някой от тях отпадне (наказание, уебмастърът не е харесал оптимизатора и т.н.), то го заменям с друг с подобни характеристики.

Услугата е за хора, които не ползват sape (или не знаят как да се ползва).
 
Добре де, да предположим, че си купя линкове. Аз ще знам ли на кои сайтове са точно и ще мога ли да отида на тези сайтове да видя как ми изглеждат линковете?

P.S. извинявам се ако въпросите ми изглеждат тъпи, ама не съм участвал в такъв вид покупки до сега. Искам да опозная системата просто. За което съм готов да жертвам $1 :)
 
От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Добре де, да предположим, че си купя линкове. Аз ще знам ли на кои сайтове са точно и ще мога ли да отида на тези сайтове да видя как ми изглеждат линковете?

P.S. извинявам се ако въпросите ми изглеждат тъпи, ама не съм участвал в такъв вид покупки до сега. Искам да опозная системата просто. За което съм готов да жертвам $1 :)

Да, в момента в който закупя линкове по твоята рекламна кампания, то ти давам целия списък със сайтове, в които трябва да се разположи твоя линк. Обикновено закупувам повече линкове от заявеното, за да може клиентът да разчита, че няма да падне под заявения минимум в който и да е момент. Печеля от разлика в цената между $1 и цената, посочена от съответния уебмастър.

За само 1 линк не си струва, тъй като разходите по трансфера ще надхвърлят комисиона, но мога да го направя безплатно, за да стане по-разбираем начинът на работа. Напиши си анкора и url и ще пусна списъка от сайтовете, в които е активирана рекламната ти кампания.
 
Добре, искам линк към www.google.bg - ще ти пратя $1 и ще покрия таксите на paypal за трансфера. Може ли?

edit: Текста на линка да е "Поиск в Болгарии" или нещо такова.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Аз разбрах какъв е принципа на работа, но не разбрах какъв е минималния брой линкове и периодите за плащане?
 
Re: От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Това сигурно е бъзик. :lol:

Не бе, сериозно :) Към мой сайт не искам да слагам спамерски линкове, за това пробвам с чужд :) Ако искат - да ми се сърдят от гугъл ;-)
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Минималният брой е колкото приходите ми да надхвърлят разходите по трансферите + гаранционната покупка на повече линкове. Та, минималното го виждам като 10 линка, оптималното е 20 линка, а желателното - над 50 линка.
Плащането е на месец. Предплащаш 20 линка от различни домейни за 1 месец - гарантирам, че ще имаш поне 20 линка от различни домейни през този месец (с желания или над него PR, естествено).
 
От: Re: От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Не бе, сериозно :) Към мой сайт не искам да слагам спамерски линкове, за това пробвам с чужд :) Ако искат - да ми се сърдят от гугъл ;-)

Е, човека заради тебе ще го тества, а ти към гошо искаш. Гошо дава ли ти нещо, та искаш да го храниш. :twisted:
 
От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Добре, искам линк към www.google.bg - ще ти пратя $1 и ще покрия таксите на paypal за трансфера. Може ли?

edit: Текста на линка да е "Поиск в Болгарии" или нещо такова.

Домейните на Гугъл (google.com, google.ru) май бяха в блаклиста на базата, но за .bg ще проверя специално и ще пиша допълнително.
 
Re: От: Re: От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Е, човека заради тебе ще го тества, а ти към гошо искаш. Гошо дава ли ти нещо, та искаш да го храниш. :twisted:

Е добре, ако искаш кажи ти линк, за мене няма значение.

@stana колко трябва да ти прехвърля за един линк за 1 месец, за да не си на загуба след таксите по трансферите?
 

Горе