Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Първият пост на темата е идентичен или поне много си прилича с този от тази тема
При масовото пингване се получава почти мигновено индексиране твърдеше автора на темата - от което би следвало че ще се изтърсят доста линкове на куп.
И е странно да предлагате такава услуга без да имате представа колко индексирани линка ще ударят сайта в първите 24 часа - защото ако е нов сайт и изведнъж го ударят 1к линка е много възможно да го потопите за дълго време

Виж сега, това не е математика. 2+2 не е равно на 4. Какво искаш да ти кажа? На мен от 1200 ми индексира 1000 линка, примерно. На втория събмит ми индексира по-малко от 300. Лесно мога да ти обещая нещо и после да има сърдити, затова се въздържам от коментари. Колкото - толкова. Всичко е тото. Аз ще ти набия сайта на 1200 места и оттук нататък колко ще индексира не мога да гарантирам. Също както не мога да кажа дали след 2 месеца сайта и твоя линк няма да изчезнат. Просто това са фактори, които не зависят от мен.

Както вчера ми се обади едно приятелче програмистче с мераци да печели от адсенс и вика "Абе тва сео с някаква програма ли се прави, я дай линк и крак, че да си кача сайта на първо място." Тук всичко зависи от Гугъл и нищо не е сигурно. Нямам достъп до сорса и алгоритмите, пък и надали щях да ги разбера ако имах.

И както каза yuirx, подобен събмит може да донесе супер резултат ако е на правилното място и знаеш как да го ползваш.

Поздрави!
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Фози включих се в тази тема защото видях три неща които ми направих впечатление и които ти написах в първият пост - като гледам и трите излезнаха май верни.
СЕО-то е като лекарството може и да ти помогне може и да те отрови ако предозираш - точно за това е важно да знаеш какво може да очакваш
Както и да е няма повече да ти спамя в темата ваша си е услугата не е лоша, но лично аз не бих давал на сайтовете ми лекарства които не пише как дестват за да мога да си направя сметка как да ги дозирам
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Това как ще ти подейства "лекарството" трябва да си прецениш ти. Има прекалено много работи които не зависят от човека предлагащ услугата, например нишата на сайта, старостта на сайта и т.н За Dofollow и Nofollow линковете за които попита, ситуацията се мени постоянно доста социалки пускат в началото Do и после го променят т.е не може да се дадат точни проценти, днеска за 50% утре са 10%, като се има предвид че и листите се променят, някой социалки умират, други идват... За индексирането колкото е по-голяма социалката, колкото по стара е, колкото повече я е налазил бота, толкова по-бързо се индексират линковете, например от digg се индексират за броени часове. Като цяло за блек хат сео-то има прекалено много митове, при посочените количества линкове в тази тема, няма шанс да се индексират толкова много навежнъж че да ти навредят според мен, Fozzy е споменавал че е пускал доста нови негови сайтове в около 1000 социалки и винаги е на 1-ва страница, ама пак зависи от нишата, он-пейдж сео-то на сайта ...
 
От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Здравейте,
Интересувам се от офертата, но все още нямам право да изпращам ЛС. Бихте ли ми писали? Благодаря!
 
Re: От: Предлагам събмит в 600+ EN социални мрежи

Здравейте,
Интересувам се от офертата, но все още нямам право да изпращам ЛС. Бихте ли ми писали? Благодаря!

Офертата за момента е невалидна.
 

Горе