Предлагам 11 домейна

Правилно ли разбирам - проверил си за една шепа свободни домейни и предлагаш тука срещу пари да ги регистрираш за някой или да му ги дадеш? Има ли във форума хора, които да не могат да си потърсят свободни домейни?
 
Регистрирай и продавай после, за какво ти е ортак, само да ти гледа в канчето с идеи и възможности за бизнес.
Много пари .бг домейните. Миналата година регнах може би 10-на, не бг. и в момента са в 6-месечен срок мисля, освен ако някой не брой по 60 $ да си ги купи от провайдъра, а другите също още нищо не съм ги направил. Домейна наистина е хубав и може да се използва за какво ли не, пасва за всякакви видове дейности.
 
Много пари .бг домейните. Миналата година регнах може би 10-на, не бг. и в момента са в 6-месечен срок мисля, освен ако някой не брой по 60 $ да си ги купи от провайдъра, а другите също още нищо не съм ги направил. Домейна наистина е хубав и може да се използва за какво ли не, пасва за всякакви видове дейности.
Дай да ги видя на ЛС, ако има нещо което ще регистрирам ще ти платя и на теб. :)
 
Ще дам искрено, НЕ тролл мнение.

@deffnews се нави да ми покаже част от домейните и някои от тях наистина не очаквах да са свободни. Харесах някои, но респективно НЯМА да ги регистрирам без той да каже ОК.

Момчето се занимава да търси евентуално добре звучащи домейни.
 
Момчето, като знаем какви са му инициативите и подхода към тях, цветно си представям и домейните :)
И аз малко се очудих, не са уау уау, но са нормални домейни, които някои бих регнал.
 
То такива има бол, аз хич не се учудвам. Поне е уцелил да са свободни, защото не съм убеден, че знае как да провери.
Плащам на @Spyrax Да ми прави реклама във форума, не разбра ли?
 
Как точно стои въпроса с изтекли наскоро домейни?
 
Макар, че няма смисъл ще напиша кратката версия. След обещания от @Spyrax му изпратих няколко домейна. Първо беше "няма да ги регна без твое позволение", после "какво искаш за тях, след това "ако ги продам да ти дам някакъв процент", "аз съм точен", "дай да видя всички, ако си харесам". И малко след като му пратих седем домейна, този който си беше харесал беше регнат с някакво цапнато измислено набързо шаблонно портфолио на wp twenty seventeen.
 
Е кажи кой е този домейн, и без това вече е регистриран явно.
Кво значение има, поредния скам.
 
Става въпрос за bitka.com , явно по късмет някой го е регистрирал, но не съм аз. @freelancer

Това момче е яко в филма.
 
Няма смисъл. Целия маниер на водене на разговора от страна на @Spyrax и замазката с twenty seventeen rebecca fitzgerald-smith даже ако не беше тъпо, щеше да е смешно. Една седмица увъртане и обхождане. На човека просто не му се дават никакви пари, имаше няколко дни и различни варианти и да е чист. И щеше да получи и други домейни, които си заслужават. С най-различни разширения. Домейна можех да го регна няколко пъти, оставих му възможност да си вземе, да даде нещо и после да се оправя с продажбите.
@pepo_999 сигурно ми е бесен, че не му показах някои от домейните, но просто @Spyrax единствено продължи да проявява интерес.
Отсега, нататък не смятам да споделям нищо конкретно с който и да било. Нито да правя драми, защото няма смисъл. Споделих какво стана защото ми стана тъпо от цялата работа. И това не е първия път на тарикатлъци.
 
Няма смисъл. Целия маниер на водене на разговора от страна на @Spyrax и замазката с twenty seventeen rebecca fitzgerald-smith даже ако не беше тъпо, щеше да е смешно. Една седмица увъртане и обхождане. На човека просто не му се дават никакви пари, имаше няколко дни и различни варианти и да е чист. И щеше да получи и други домейни, които си заслужават. С най-различни разширения. Домейна можех да го регна няколко пъти, оставих му възможност да си вземе, да даде нещо и после да се оправя с продажбите.
@pepo_999 сигурно ми е бесен, че не му показах някои от домейните, но просто @Spyrax единствено продължи да проявява интерес.
Отсега, нататък не смятам да споделям нищо конкретно с който и да било. Нито да правя драми, защото няма смисъл. Споделих какво стана защото ми стана тъпо от цялата работа. И това не е първия път на тарикатлъци.
Бате вземи си пий хапчетата. Яко си в филма.
 

Горе