Предлагам 11 домейна

А не ме бърка, аз домейни си намирамлесно
 
Bitka.com e регистриран преди 20г. нещо бъркате и двамата.
Да ти покажа ли един "регистриран" през 1970-та? Ай стига вече, човека гепи и каза чао.
 
Няма смисъл. Целия маниер на водене на разговора от страна на @Spyrax и замазката с twenty seventeen rebecca fitzgerald-smith даже ако не беше тъпо, щеше да е смешно. Една седмица увъртане и обхождане. На човека просто не му се дават никакви пари, имаше няколко дни и различни варианти и да е чист. И щеше да получи и други домейни, които си заслужават. С най-различни разширения. Домейна можех да го регна няколко пъти, оставих му възможност да си вземе, да даде нещо и после да се оправя с продажбите.
@pepo_999 сигурно ми е бесен, че не му показах някои от домейните, но просто @Spyrax единствено продължи да проявява интерес.
Отсега, нататък не смятам да споделям нищо конкретно с който и да било. Нито да правя драми, защото няма смисъл. Споделих какво стана защото ми стана тъпо от цялата работа. И това не е първия път на тарикатлъци.

Това не е сайт от оня ден, това е лично портфолио на доста сериозен професионалист със стотици последователи и дълга история в туитър, сериозни брандове с които е работила дамата и чието лого не можеш да използваш току-така. В Wayback-machine този домейн има снапшоти от 2004-а, пак със същото име, на същата жена.

Не ви знам какво сте гледали, ама тоя домейн не е бил свободен. Съвсем си изплискал, а като те е шибнала толкова параноята вземи ги регистрирай тия супер ценни домейни.
 
Последно редактирано:
Това не е сайт от оня ден, това е лично портфолио на доста сериозен професионалист със стотици последователи и дълга история в туитър, сериозни брандове с които е работила дамата и чието лого не можеш да използваш току-така. В Wayback-machine този домейн има снапшоти от 2004-а, пак със същото име, на същата жена.

Не ви знам какво сте гледали, ама тоя домейн не е бил свободен. Съвсем си изплискал, а като те е шибнала толкова параноята вземи ги регистрирай тия супер ценни домейни.
Глупости на търкалета. Тва ще стане по-лошо с тия замазки.
 
Всеки нормален човек може да види откога е регистриран този домейн и историята му.
Тази тема се изчерпа, както и онея с пиците, дрехите втора употреба и упражненията.
Време е да подхванеш нов бизнес.
Аз казах да се спре по темата, че смисъл няма. @Spyrax нито го обидих, просто споделих от моя гледна точка историята накратко, без да намесвам други случки. Могат да се кажат някои неща как някои хора правят схеми. Мога да си направя и реално проучване за случая. Датата и други данни за регистрация са май-най лесното.
 
160 лв. Регвам един домейн 5+ в скалата 1-10, т.е. от тези които не са ми топ-а. Ако не ти хареса, което няма как да стане, получаваш 130 лв. а домейна остава за мен.
регвам ви .бг петбуквен , мое си го комбинирате с бг и квото решите на ком нет итн.
 
Последно редактирано:
Регистрирай и продавай, за такива уникални домейни (както ги описваш) все ще се намери клиент.
То така започнах да правя, но за .бг домейните са много, се чудя кой по напред...
 
То така започнах да правя, но за .бг домейните са много, се чудя кой по напред...
Стартирай бизнес с джанки, пласирай ги на дивата река и с капитала регистрирай всички твои ексклузив домейни.
 
Стартирай бизнес с джанки, пласирай ги на дивата река и с капитала регистрирай всички твои ексклузив домейни.
Ебахти филмаджията. При мен филмите поне са истински.
 
Изскочи ми невероятен бг
 
Напиши горе-долу в кои сфери са - обща тематика, дрехи, електроника и т.н.
Примерно, на мен ми трябва домейн/бранд за дрехи в момента. Няма смисъл да си губим времето взаимно, ако е нещо различно.

Иначе, ако смяташ, че си добър разгледай тази тема(ако вече не си)
 
Напиши горе-долу в кои сфери са - обща тематика, дрехи, електроника и т.н.
Примерно, на мен ми трябва домейн/бранд за дрехи в момента. Няма смисъл да си губим времето взаимно, ако е нещо различно.

Иначе, ако смяташ, че си добър разгледай тази тема(ако вече не си)
Какви дрехи. Към таргет или общо. Звучен домейн ли ще ти хареса? .com или .бг? На търсачката ли ще се разчита да го намери и класира или не?
Защото ти измислих един .ком който звучи много добре. Името е на български.
Прати за един .ком, ще ти го регна. Ако не ти хареса, остава за мен, ако ти хареса го вземаш за малка сума, колкото да си направя някаква реклама.
.бг също е свободен, тъй че, ако предпочиташ бг, цялата работа ще ти излезе да си регна .ком за мен и да си направя малко реклама, евентуално.
 
Последно редактирано:
Най-доброто ми попадение за днес е спортен домейн .ком
А този .ком който написах в отговор на @white_pawn го измислих на базата на един по-профилиран .ком, който също го записах днес.
 
Не мога да си позволявам регистрации на такива цени.
60лв не можеш да си позволиш за супер невероятен домейн, от който може да изкараш маса пари?
Това не е разход, това е инвестиция!
 

Горе