Bignanny

Active Member
Здравейте,

Предлагам Dropshipping на множество артикули по категории, като оставям директен телефон за контакт " 0877184748 ":

  • Телефони, Таблети
  • Периферия
  • ТВ, Аудио & Фото
  • Gaming
  • Малки електроуреди
  • Мода
  • Здраве и красота
  • Дом, Градина & Petshop
  • Играчки & Детски артикули
  • Спорт & свободно време
  • Авто
  • Офис

"ПРЕДЛАГАМЕ ПЪЛНА АВТОМАТИЗАЦИЯ ЗА ONLINE МАГАЗИНИ" "Процеса е напълно автоматизиран,"'​


Този модел на работа е подходящ, не само за фирми, занимаващи се с оналйн търговия , но и за физически лица със свободно време и желание за развитие.

Може да пишете на лично , или директно на телефона.
 
Как да видя наличните продуки в секция Здраве и Красота?
 
Може ли да ми изпратите на лично подробности за Petshop продуктите? Благодаря предварително.
Погледнете внимателно кореспонденцията, всичко поискано от Вас го има .
 
Здравейте, може ли да ми изпратите на лично, списък с артикули и цени? После ще се свържа с вас, за да уточним начина на работа.
 
Прати ми списък с артикули, цени и всякаква информация, която решиш, че е важна относно Petshop.
 
Здравейте,

Предлагам Dropshipping на множество артикули по категории, като оставям директен телефон за контакт " 0877184748 ":

  • Телефони, Таблети
  • Периферия
  • ТВ, Аудио & Фото
  • Gaming
  • Малки електроуреди
  • Мода
  • Здраве и красота
  • Дом, Градина & Petshop
  • Играчки & Детски артикули
  • Спорт & свободно време
  • Авто
  • Офис

"ПРЕДЛАГАМЕ ПЪЛНА АВТОМАТИЗАЦИЯ ЗА ONLINE МАГАЗИНИ" "Процеса е напълно автоматизиран,"'​


Този модел на работа е подходящ, не само за фирми, занимаващи се с оналйн търговия , но и за физически лица със свободно време и желание за развитие.

Може да пишете на лично , или директно на телефона.
Здравейте , може ли да ми изпратите информация за продуктите здраве и красота , които предлагате?
 

Горе